Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Chester Bennington: “Vždycky jsem snil, že jsem pátý člen Depeche Mode”

Ilustrativní: Chester Bennington: “Vždycky jsem snil, že jsem pátý člen Depeche Mode”

Zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington, který se podle dostupných informací ve svých 41 letech oběsil, byl jedním z největších fanoušků Depeche Mode vůbec.

V jednom ze svých nejznámějších rozhovorů řekl: "Nepocházím z muzikantské rodiny, ale hudba je něco, co mě vždy zajímalo. Začal jsem zpívat pro zábavu. Pobíhal jsem kolem domu a zkoušel napodobovat svou nejoblíbenější kapelu. Vždycky jsem snil, že jsem pátý člen Depeche Mode. Snil jsem, že oni přiletí ve svém letadle k mojí základce a vezmou mě s sebou na turné.

RIP Chester Bennington

 


Chester Bennington: "fanoušek Depeche Mode jsem byl už jako malý. Opravdu jsem se díky ním chtěl stát hudebníkem. Začal jsem zpívat skladby DM a měl jsem na stěně jejich obrovský 2.5 metrový plakát. "

 


21. červenec 2017 o 5:20 • dmf • Aktuality

Diskuze

Uživatel: fanda

fanda      1   21. červenec 2017 o 10:52

Škoda ho chlapíka. Nikdy jsem je neposlouchal, ale je pravda, že když ho člověk slyšel v rádiu, tak byl nezaměnitelný a jedinečný. Jedna z mála kapel, které se v současné době podařilo vytvořit svou tvář a nezaměnitelnost. Ani nevím proč, ale jeho projev sem mu věřil.


Uživatel: Irena74

Irena74      2   21. červenec 2017 o 11:05

Je zvláštní, jak je všechno propojený. Nu metal mě nijak nebral, a přitom pro Linkiny jsem měla vždycky slabost a pro Chestera obzvlášť. Kolikrát jsem si říkala, co na něm vidím, co mě tak táhne, nějaký jeho charisma, výraz při zpěvu, ten apelující zoufalej hlas, těžko říct… Depeche Mode je moje největší srdcovka od jakživa-a pak se dozvím tohle, že pro Chestera taky. Zvláštní :-o A už se mi to stalo podruhé. Ze všech “česko-slovenských” zpěvaček se mi nejvíc líbil styl zpěvu, textů a melodií Katky Knechtové z bývalé Pehy. A fanoušci DM samo ví, že ona Depešáky miluje a s Eignerem udělala cédo a tak… Jak je ten hudební vkus propojenej a hluboko v krvi…


Uživatel: Lex Barker

Lex Barker      3   21. červenec 2017 o 11:40

Taky jsem nikdy Linkin Park neposlouchal( celkově nu metal ne), párkrát jsem je slyšel v rádiu apod., jen jsem někde četl , že někteří členové kapely jsou fanoušky DM, ale nevěděl jsem, že zrovna on. Sympatický člověk a skromný, pohodový projev, navíc 6 dětí, škoda ho, měl ještě pobýt !


Uživatel: Standag

Standag      4   21. červenec 2017 o 13:52

Nu Metal a především kapelu A mám rád.
LP jsem poslouchal od jejich první desky, proto mě to ráno dostalo a psal jsem s otazníkem, jestli to je fakt pravda :-(


Uživatel: DoMunug

DoMunug      5   21. červenec 2017 o 16:22

Linkiňi mě krom Mike Shinoda’s “Enjoy The Silence 04” vůbec nebavili, ale sere mě, že si Čestr hodil mašli!!!


Uživatel: Ota

Ota      6   23. červenec 2017 o 13:04

Poslední jejich album žeru. Kdyby v tomhle duchu pokračovali tak bych měl další favority. Bohužel už budou pokračovat jen stěží :(


Uživatel: Standag

Standag      7   23. červenec 2017 o 13:12

Hodně jsem přemýšlel a říkal si, jak to bude dál a jestli se turné třeba nepřeruší, ale pochybuji, jak nahradit zpěváka tak rychle a myslím, že přerušení cele šňůry je jasné. Ale třeba se pletu.

A jestli kapela skončí úplně? To si nemyslím a je jen otazka času, kdo vstoupí do jejich řad.


Uživatel: DoMunug

DoMunug      8   23. červenec 2017 o 13:22

@Ota:
Favorit může být jen jeden a ten tu bude už na věky…
image.jpg


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.