Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Legendární producent Steve Albini odmítl produkovat Violator

Ilustrativní: Legendární producent Steve Albini odmítl produkovat Violator

V rozhovoru, který tento známý muzikant (Big Black, Rapeman) a producent (Nirvana, Foxy Shazam, Pixies, PJ Harvey, The Wedding Present, Joanna Newsom, Superchunk, The Stooges, Manic Street Preachers, Jarvis Cocker, The Cribs, Low, Dirty Three, Jawbreaker, Neurosis etc...) poskytl již v roce 1991 přiznal, že odmítl produkovat Depeche Mode:

"Odmítl jsem občas velké peníze, protože jsem si myslel, že by to nebyla zábavná práce. Před pár lety jsem byl požádán, abych produkoval Depeche Mode. Nevím proč si vybrali mě. V té době jsem o nich neměl ani potuchy, a tak jsem šel na jejich koncert ve velké sportovní hale v Londýně. Po dvou skladbách, jsem si pomyslel: "To je příšerné, tihle kluci jsou to nejhorší. Co to ti mladí homosexuálové vyvádějí?" Takže jsem to odpískal a řekli jsem jim, že si vybrali špatného chlápka."

Big Black Interviews, MaximumRock'n'roll #112

 


12. listopad 2017 o 17:56 • dmf • Aktuality

Diskuze

Uživatel: Efka Gore

Efka Gore      1   13. listopad 2017 o 18:46

...ešteže tak…bola by hanba, ak by takýto pablb, schopný tak bleskovo odsúdiť ľudí, produkoval taký skvost, akým je napokon Violator… wink


Uživatel: Marcel Z.

Marcel Z.      2   13. listopad 2017 o 20:09

Taky nechápu proč někomu tak strašně vadí homosexualita. Většinou to jsou skrytí gayové. Mě na DM a hudbě obecně jde o hudbu a pocit z ní. Kdo hudbu filtruje přes osobní nastavení lidí má v první řadě osobní problém, který by měl řešit jinde než v hudbě.


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      3   13. listopad 2017 o 23:08

Se chlubí, že odmítl produkovat jedno z nejúspěšnějších alb DM. Tak teď nevím jestli chce být post ex za hvězdu, nebo za vola?


Uživatel: Constructor

Constructor      4   14. listopad 2017 o 6:56

jedno z nejúspěšnějších alb DM

NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ!
Co by mohli taky DM čekat od chlápka, který produkoval takové braky které jsozu výše uvedený. Většinu z nich ani neznám, ale kde je jim dnes konec? DM jsou zcela jiná liga a Albín to zřejmě věděl a tohle byl jeho způsob zřeknutí se práce na něčem, na co nemá. A dobře to věděl.


Uživatel: Martin5

Martin5      5   14. listopad 2017 o 7:18

A co teda slyšel? Behind a Strangelove? Vadilo mu jak vypadají, nebo byli mladí fans, nebo nehráli rockec. Asi tu hudbu ani nebyl schopen pochopit. A asi to nabouralo jeho představy o mladých h-sexuálech grin


Uživatel: Constructor

Constructor      6   14. listopad 2017 o 8:08

Asi tu hudbu ani nebyl schopen pochopit

Přičítám to k tomu, že je Amík. Dodnes mnoho Američanů nechápe Britskou (popř.evropskou) hudbu. Nejsou prostě naladěni na tuto vlnu. Tam je to samý rocknrol, rap, pokud jde o taneční a elektron iuckou hudbu, jedná se spíš o progressive, RnB nebo ty komerční popové chcípliny seskládané výhradně z přednastavených apple loopů, stažených někde z netu.
Přitom okolik je Británie menší země než celá Amerika, o tolik má lepší hudební scénu.


Uživatel: kosíno

kosíno      7   20. listopad 2017 o 8:38

Já bych z toho nedělal vědu. Jeden producent odmítl, vzal to jiný. Nirvana je stejně jako DM moje srdcovka, ani jedna z těch kapel nebyla stvořena pro mainstream, byt jsou obě úspěšné a legendární grin  Spíš mi vadí, když jde na koncert někdo, komu se to evidentně nelíbí a dává to najevo tak, že tím otravuje fanoušky kolem…


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.