Depeche Mode na VOLT Festivalu 2018
Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Ljubljana, Dvorana Stožice, 14/05/2017

Ilustrativní: Ljubljana, Dvorana Stožice, 14/05/2017

Dnes odehrají Depeche mode koncert ve Slovinské Lublaňi.

 

 

 

Setlist:

Intro
Going Backwards
So Much Love
Barrel Of A Gun
A Pain That I´m Used To
Corrupt
In Your Room
World In My Eyes
Cover Me
Home
A Question Of Lust
Poison Heart
Where´s The Revolution
Wrong
Everything Counts
Stripped
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Somebody
Walking In My Shoes
Heroes (Bowie)
I Feel You
Personal Jesus

 


14. květen 2017 o 17:56 • dmf • Aktuality

Diskuze

Uživatel: 1988

1988      1   14. květen 2017 o 18:37

Hezkej stánek…. Snad jim nebude pršet..
Prosím změnu v SL


Uživatel: felis sapiens

felis sapiens      2   14. květen 2017 o 18:58

Hlavne aby v Prahe nepršalo-dnes ma napadla taká negatívna myšlienka. Isteže to neprajem nikomu na žiadnom koncerte. Ćo sa týka zmeny-vidím to reálne len po dvojdňovej pauze medzi koncertami,jeden deň je málo, ono to nie len tak. Jedine žeby niečo mali už nachystané v zálohe. Inak silne pochybujem.


Uživatel: fanda

fanda      3   14. květen 2017 o 19:05

Já bych taky řekl, že tam toho moc měnit nebudou. Je to patrný už z těch zkoušek, které proběhly. Jako nejslabší se mi koncertně jeví Poison Heart, ta se prostě na velké koncerty nehodí.


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      4   14. květen 2017 o 20:14

Nemá to zatahovací střechu?
Kolik se tam vejde lidu?


Uživatel: felis sapiens

felis sapiens      5   14. květen 2017 o 20:32

Na koncerty 14500 až 17000.


Uživatel: informatik

informatik      6   14. květen 2017 o 22:53

Setlist beze změn. Nebylo to na stadionu ale v hale, ta je tak mala ze v podstatě cely stani je jako stani u podia…


Uživatel: 1988

1988      7   15. květen 2017 o 6:09

Hm….na koncert si jdu pro kulicha…. grin
Jestli SL bude s tajný, tak po Heroes ádijé......
Jinak ceny lístků na různých bazarech padaj a to o dost, asi se všude profláklo, že to nebude žádná divočina..


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      8   15. květen 2017 o 6:48

Nebyla tam předtím jiná fotka stadiónu?


Uživatel: 1988

1988      9   15. květen 2017 o 6:50

Taky jsem si to říkal, a proto jsem psal, že to je hezký stánek. Tahle ufo kosmická stanice je nějaká jiná a na zatahovací kabrio se mě to podle tvaru nezdá.


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      10   15. květen 2017 o 7:27

Zde je vysvětlení. Otázka je, v kterém areálu byly?
http://www.sport-ljubljana.si/Center_stozice/


Uživatel: 1988

1988      11   15. květen 2017 o 7:30

grin to znamená že např  Anglický fanoušek dostane fotky,jak dm budou v edenu, ale byla by sranda,kdyby byl nafocen lední stadion grin pro pár stovek…..

Za pár dní Eden, hele je fakt možné že se SL fakt nehne?


Uživatel: Lion-

Lion-      12   15. květen 2017 o 9:17

pekny areal
k setlistu: hodne lidi tu v komentarich diskutovalo , me se jen doopravdy nelibi to zakonceni , jinak jsem spokojen a budu se snazit lidi rozproudit smile at si to uzijeme, na koncert jedine bez ocekavani, bez predsudku a uzit si to.


Uživatel: Herrer

Herrer      13   15. květen 2017 o 11:21

Lion: Asi tak. Kdo tam půjde otrávenej, tak s ním neudělá nikdo nic i kdyby ho Dave trefil tričkem přímo mezi oči. Kdo si to bude chtít užít, užije si to, o tom nepochybuju. Osobně nemám přehnaný očekávání, zatím na mě nedýchl ani ten pocit, že možná zažiju něco výjimečného a třeba je to tak lepší... Poprvé budu pod pódiem, tak jsem zvědav, jaký to je. Hlavně abych to přežil, už taky nejsem žádnej Jura smile


Uživatel: 1988

1988      14   15. květen 2017 o 11:40

Lion:
Jasně že si to každé užíjéme grin a pak se bude brblat, jak tohle mohlo být lepší, tohle ušlo a tak….
Jinak si stále začínám více myslet, že tour je fakt naprogramována a nic nevybočuje z řady, což je samozřejmě u live ŠPATNĚ a tím, že za pár dní jdeme rozkopat trávník jednomu kungpao mužstvu, tak se opravdu začínám smiřovat, že SL se nezmění.
Aspoň jednu,aspoň jednu písničku…...

Po více poslechu mě začíná strašně vadit A Pain…mě se ta verze líbila při posledním tažení, ale teďka to je prazvláštní a vůbec mě mezi Barrel a Corrupt nejde. V klasické LP verzi je k dnešnímu dni stále lepší a lepší a užívám si jí při Angel Tour.

Jsem zvědav, co vytáhne Martin. Podle mě ještě něco ze Špiritusu a snad by mohl šokovat s Things….něčím to turné zachránit musí grin


Uživatel: fanda

fanda      15   15. květen 2017 o 15:28

Herrer Pod podiem to bude určitě kotlík jako prase. to pak člověk vnímá úplně v jiný dimenzi než někde na zadní tribuně. Koncert si určítě užijeme všichni, to je jasná věc. Je to jako v životě. Kdo si to bude chtít užít, užije. Kdo tam půjde s tím, že to bude na hovno, tak to bude mít na hovno. Někdo chodí na úřady naladěnej na boj s úředníkama tak ho taky má a někdo tam jde vyřídit, tak vyřídí. Nu zakončení koncertu Personal je hodně neobvyklé, ale to mi nepřijde jako nic negativního.
No kdyby Gore šokoval s Thongs, tak to bych byl šťastněj jako blecha.


Uživatel: 1988

1988      16   15. květen 2017 o 19:07

fanda:
Aby pod podiem nebyl fakt jen ten kotlík na tu průtrž, co koluje ČR…..jinak si myslím, že už to nebude žádná extáze jako dříve. Už při posledním Edenu to nebylo extra Halóóóó .
Ale třeba to bude velké grin . Už mě je nějak jedno i sestavení SL a snad návštěva na nenáviděném stadionu dopadne dobře a tentokrát prosím lepší klobásy!!


Uživatel: fanda

fanda      17   15. květen 2017 o 20:03

Já už asi na tlak pod podiem nemám věk. Naposledy jsem byl v kotli na Spartě při Devotional a to bylo doslova depešácký peklo na zemi. To nejde nazvat jinak. To byl takovej tlak, že když jsem zvednul nohy, tak dav mě udržel nad zemí. Tam mě chytla panika, že se tam udusím, ale stálo to za to. To fakt nejde popsat slovy. Vzpomínám si, že pořadatelé občas chrstli do davu kýbl vody a byl jsem vděčný za každou kapičku, která na mě dopadla. Když koukám na záběry z posledních turné, tak aspoň pod tím podiem je to ještě dobrý. jÁ myslím, že je to taky dáno těmi sektory. Teď tam lidi nastoupí jak do kojí v kravíně a hotovo. Na spartě to bylo, kdo dřív přijde, ten dřív mele a ti největší šílenci tedy byli po podiem.


Uživatel: kosíno

kosíno      18   16. květen 2017 o 10:14

Já jsem do Edenu původně vůbec neměl jet, ale když se uvolnily lístky, neodolal jsem. Na koncert se těším moc a půjdu si jej užít, protože i přes výhrady k přístupu “hrajeme hlavně provařené hity” jsem zažil jenom Delta Machine Tour, a teď by měly zaznít i pecky, které jsem živě neslyšel včetně kousků ze SOTU, což je album, které mám moc rád.


Uživatel: felis sapiens

felis sapiens      19   16. květen 2017 o 11:10

Tak som si pozrel pár videí z Ĺubľany a Eigner ma na začiatku ETS a zas nasral svojim exhibovaním. A tentokrát to prehnal tak ,že chvíľu bol úplne mimo. Takému muzikantovi by sa to nemalo stávat´. A ten už iný nebude. Mám taký dojem že na každom turné má o jeden bubon viac. Keby žil Ďuro Černý, tak by im to dokázal zahrať s jedným kopákom a dvomi činelmi a prechodmi. Pozitívum- v hale lepšie. Preto mám na Prahu lístok na sedenie, do kotla pred pódium pôjdem až prídu znovu do haly.


Uživatel: radekDM

radekDM      20   16. květen 2017 o 11:19

fanda : tak ja taky nemam vek se nekde tlacit,ale preci jen fanousci DM uz jsou skoro vsichni v takovem veku,ze uz to jsou vicemene rozumni lide,kteri se nepotrebuji nekam histericky tlacit. grin


Uživatel: voxík

voxík      21   16. květen 2017 o 13:58

Já jsem si oblíbil od jistý doby sektor pod podiem, byl jsem už hodněkrát a je tam úplně jiná atmosféra. Např. co jsem byl v Lipsku 2009 na tribuně, to nebylo ono, max. na konci při PJ. Ale nedá se to srovnat. Devotional na Spartě byl mazec. Největší mačkanici pamatuju ale 1998, to nemělo konkurenci, to jsem poznal pořádně co dokáže dav. Od Exciter tour nebo pozdějc od PTA (ted si nejsem jist) byly u nás sektory rozdělený (stání/stání pod podiem) a myslimže ta tlačenice pod podiem už nebyla taková. Škoda že jsem nebyl v 1988 :( to musel bejt taky mazec.
Jinak DM by si měli vzít příklad z U2, mám rád moc obě kapely, U2 ted hráli 2. koncert v Seatlle a hned 3 změny. A hrajou celý album Joshua Tree, Kdyby takhle depeš udělali třeba stačilo by minitour Music for the masses a zahráli to všechno pěkně popořadě a k tomu něco přidali z “80-90tých a i klidně 2-3 novější” to bych byl extra spokojenej a myslimže by nás bylo víc smile


Uživatel: 1988

1988      22   16. květen 2017 o 14:19

Voxik:
v 1988 :( to musel bejt taky mazec : to ti garantuji, že byl, Sparta byla proti tomu kempová zastávka grin

Jinak bacha na U2 zde to nikoho moc nebere, ale kradeš mě věty grin já psal to samé a to naprosto. Dva jejich koncerty sleduji a ještě si někde chci najít spojitost, proč si na podium pozvali Pearl Jam grin jinak jejich SL je něco mega!!


Uživatel: mks

mks      23   16. květen 2017 o 17:00

Já jsem rád, že vydávají nové desky a k nim jednou turné. Hrají z ní zatím 5 skladeb, ale časem něco určitě přibude (nahradí jinou) a pak třeba Wrong nebo Corrupt… Jasně, že pak dají hity, ale ruku na srdce, skalní fanoušci tvoří dnes minimum z celkových návštěv a skladby jako PJ nebo ETS prostě budou fungovat vždy… Dnes už prostě nejde o černou mši pro vyvolené - je to mnohem větší a jiné to už nebude. Já jsem rád, že nahrávají nové desky a koncertují. Užiju si to! Jinak často jsou u skalních i výtky k pódiové prezentaci a různá srovnání právě s U2… Ten přístup byl jiný vždy - U2 jsou megalomani a sází na velkolepé kulisy atp. DM (myslím, že to bude hlavně DG vliv) spíš na energii plynoucí z hudby, atmosféru (dokreslenou spíše ponurejší formou prezentace) a interakcí mezi kapelou (opět hlavně DG) a publikem. Jsou v tom svým způsobem jedineční a podle mě jim to jde stále skvěle. Prostě já se těším! smile


Uživatel: dani garcia

dani garcia      24   16. květen 2017 o 17:12

mks: souhlas se vším…......prostě PJ a ETS budou vždycky fungovat…...buďme rádi, že je tu ještě vůbec máme. Já například z toho kvanta všech písní nesnáším jednu….BOG…...a oni ji zrovna dají.....prostě mám smůlu….je mi přes 40, ale i tak budu 2 hoďky skákat jak puboš....


Uživatel: dani garcia

dani garcia      25   16. květen 2017 o 17:13

oprava BOAG


Uživatel: michala

michala      26   16. květen 2017 o 17:59

Je mi 39 a taky se těším jako puberťačka…Jsem jejich fanynka od 11 let…Je to láska na celý život,no ne?


Uživatel: voxík

voxík      27   17. květen 2017 o 7:07

1988:
live 88 jsem nestihnul, v tý době jsem teda těžce ulítával hlavně na Strangelove, Never let, Black Celebration, ale na koncert by mě tehdá ještě naši nepustili. Jo sorry za vykrádání vět ani jsem nepostřehnul že si to taky něco podobnýho psal smile
K těm jůťákům a Pearl Jam - oni pocházej PJ ze Seattlu z meky Grunge, zpěvák PJ Eddie Vedder má U2 rád, dokonce i na svých live koncertech občas něco zahráli třeba na youtube je A sort of homecoming v podání PJ.

K setlistu DM mám sice jako většina výhrady, ale koncert si jdu maximálně užít, jsem rád že DM tvořej a koncertujou smile


Uživatel: 1988

1988      28   17. květen 2017 o 7:12

voxík:
Žádné vykrádání vět, to je naopak dobře, že někdo napíše úplně to samé a dokonce i s Music…..tour grin aspoň nejsem jediný snílek.

Jinak děkuji za informace ohledně EV. Už jsem se také dočetl, že je fanda U2 a má je rád.

SL je takový, jaký je, ale už jsem se s tím vnitřně smířil a bude to fajn a stále věřím, že bude aspoň jedna změna, protože jestli ne, tak to bude fakt jak naprogramovaná šou. Přijít, krok vzad, vpřed, otočka, úškleb, úklon a do šaten :-(


Uživatel: voxík

voxík      29   17. květen 2017 o 8:17

1988:
nemáš zač smile  já jsem fanda i U2 ( i když DM jsou č.1 smile ) tak to sleduju obojí, je to docela srandovní že de facto začínaj obě kapely nový tour souběžně smile
Jj jinak to bude fakt jako naprogramovaná šou souhlas. Změnu to chce a věřím že bude smile
Ale těším se moc, včera jsem vytáhnul trička z tour a přemýšlím že vytáhnu retro z DEVOTIONAL tour 93, mám takový to klasický s napisem DM Devotee co měli “CREW” ale to už je dost jetý, tak vezmu spíš druhý s fotkama smile


Uživatel: 1988

1988      30   17. květen 2017 o 8:41

Voxik:
Také to sleduji a u U2 je neskutečné, že jedno tour skončilo a skoro hned začalo další. Tam když si pustím 20 koncertů tak poznám hned,že je každý jiný. U déemka si budu myslet,že to je jeden hrán stále dokola.
Ale to není kritika, stejně jako u tebe mám dm č1, ale proč si někdy nešťouchnout do vlastních řad. Lepší, než stále kreslit růžovou fixou a vědět, že bez naslynění už nepíše grin

Tak uvidíme, s čím se ukážou v příštím městečku a doufám v nemožné grin

Jinak k dalším členům dm.
Nikdy jsem je nekomentoval, protože je jako členy dm neberu.


Uživatel: 1988

1988      31   17. květen 2017 o 13:16

Nebylo to tenkrát v Řecku? Kdy byl koncert přerušen….


Uživatel: 1988

1988      32   17. květen 2017 o 19:38

Tak čekám nový příspěvek od dalšího koncertu a zatím nic. Je to to jediné, co a s čím se přispívá :-( a nevěřím, že když je tour, že není co vložit. Ale asi není čas, nebo chuť, nálada… Nevím, ale je to škoda.


Uživatel: voxík

voxík      33   17. květen 2017 o 22:41

myslím že je to od DM i určitá pohodlnost a lenost připravit i další skladby a hlavně to maj radši “zažitý” hlavně Dave vč. těch jeho “piruet” Už se to tu hodně řešilo ohledně Davea, nechci to rozmazávat, ale míň je někdy víc. Ten afekt co čím dál víc předvádí myslím že nemá zapotřebí.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.