Depeche Mode na VOLT Festivalu 2018
Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Martin a Andy pro Reuters

Ilustrativní: Martin a Andy pro Reuters

A jak jinak, i tentokrát na politickou notu. Na tuto agendu si jednoduše, do ukončení "Spirit" období, budeme muset zvyknout.

S texty jako "vracíme se zpět" a "způsobené dezinformacemi" doufají britští elektroničtí Depeche Mode s jejich novým albem "Spirit", že "přinutí lidi přemýšlet" o stavu světa a zároveň očekávají, že i další hudebníci udělají totéž.

Zpěvák Dave Gahan, kytarista a klávesák Martin Gore a klávesák Andrew Fletcher vydali minulý měsíc nový album "Spirit" s politicky a sociálně nabitými skladbami jako "Where's The Revolution", která byla v první řadě inspirovaná konfliktem  v Sýrii, v roce 2015.
"Když Martin ... napsal před rokem a půl několik skladeb, měl pocit, že se věci nevyvíjejí správným směrem," řekl Fletcher pro Reuters.
"Nemyslíme si, že hudba může věci změnit, to opravdu ne, ale může přimět lidi trochu přemýšlet, poohlédnout se po světě a zjistit, co se ve skutečnosti děje."

Kapela prorazila na britské new wave scéně v 1980tych letech a je spíše známější díky své synthpopovej hudbě než tím, že jsou "otevřeně političtí" a rozhodli se svým posledním dílem "trochu promluvit" , řekl Fletcher.
"Mám pocit, že se po celé Evropě a Británii věci významně posunili doprava, v Americe jednoznačně. Já osobně to vnímám s menšími obavami. Rozhodně nejsme komunisté, jsme jen orientovaní trochu doleva ... A myslím, že se to odrazí i v hudbě, " dodal.

"Možná tím, že jsme si dali menší pauzu, jsme získali trochu náskok a toto album přišlo ve správný čas. Jsem si však jistý, že dnes jsou tu už lidé, kteří píší o tom, co se ve skutečnosti děje, " řekl Gore.
Doma je Brexit stále nejvíce diskutovaným tématem. Depeche Mode pocházejí z Basildonu, z města, které v loňském referendu hlasovalo za odchod z Evropské unie.
"Je to příšerné ... země se tak může vydat úplně špatným směrem," řekl Fletcher.

Gore dodal, že den po referendu byl "v totální depresi" : "Vážně jsem si nemyslel, že by se to mohlo stát. ... mně to rozhodně nepřijde jako dobrý nápad..., ale doufejme, že to pro Británii nakonec dopadne dobře. "

Na otázku, zda politicky orientovane skladby budou nyní agendou kapely, Gore odpověděl, že "nechce být dírou v holubníku". "Představa věčného psaní politických písní je trochu deprimující," dodal. "Doufejme, že to nikdo potřebovat nebude, doufejme, že svět bude lepším místem."4. duben 2017 o 21:23 • dmf • Aktuality

Diskuze

Uživatel: 1988

1988      1   5. duben 2017 o 7:29

Hm, Britové.... Ale že včera omilostnili floutka co umlátil Čecha řetězem, vše viděli svědci, kamery a on je na svobodě..... Co tahle složit song a píchnout do vlastních řad.
Zasraná politika!!
DM prosím, moc se v tom nebabrejte, nis se nezmění a vaše taxty také nezmění nic. Jsou větší a slavnější kapely, co řvou politické texty a nezmění ani prd.
Davide, dej si raději panáka a bouchni do stolu, že chceš na tour hrát staré pecky grin


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      2   7. duben 2017 o 18:09

Dobře!!! 1988. Hustý.


Uživatel: 1988

1988      3   7. duben 2017 o 18:30

Už jsem myslel, že je to zde mrtvé...
Naštěstí DC přispěl příspěvkem grin
Tak zas někdo za dva dny grin


Uživatel: Herrer

Herrer      4   7. duben 2017 o 19:10

Odhazuju kůži Mobydicka, byla mi… ehm… těsná grin


Uživatel: 1988

1988      5   7. duben 2017 o 19:18

Koukal jsem k sousedům do Tater….tam je živěji.
Jinak nemá velitel čety nějaký nový drb z tábora dm?


Uživatel: Lex Barker

Lex Barker      6   7. duben 2017 o 20:04

Vítám Herrera bývalého Mobydicka aka dicka.Alles klar !


Uživatel: Herrer

Herrer      7   7. duben 2017 o 20:14

Dík moc!

Bratře smile


Uživatel: Herrer

Herrer      8   7. duben 2017 o 20:16

Btw, dick jsem nebyl já, to jen pro pořádek wink Mobydick byl reakce na dicka - tajemného insidera. Čert ví, kdo to je, ale já bych si takový nick dobrovolně nedal smile


Uživatel: 1988

1988      9   8. duben 2017 o 7:48

opět si čtu pozorně článek a poslední odstavec mě přijde, že je Gore zlitej…
Opět píšu…Hoši z kapely DM, neřešte politiku až tak moc, jak se snažíte, až tak moc veřejně, protože se může stát, že naserete dost lidí....

People Are People…....snad to zahrajou grin


Uživatel: Federman

Federman      10   8. duben 2017 o 19:23

No ne Heri je zpet !!  smile

Musis odpustit to slabe uvitani od hrstky statecnych co neopustilo tuto bohem zapomenutou lod nekontrolovane se blizici bez kormidelnika a posadky k utesum zkazy. Udajna elita namorniku zlakana lepsim zoldem a vidinou nalezeni Atlantidy opustila zaloziv pozar v podpalubi svoje kajuty a nechala nas bez kapitana napospas proudum.
Dilu apokalypsy bylo ale zabraneno diky nekolika dobre ukrytym clenum posadky, jez neohrozene a verne zustali na sve milovane lodi a pozar ten uhasili.
Cisty vzduch samozrejme prilakal krysy, ktere sice zneprijemnuji pobyt na palube, ale jejich zbabelost je stejne tak silna jako jejich zakernost a pro jejich zahnani staci jak vis jen silneji dupnout.
Jeste jednou Heri vitej a preji prijemny pobyt na palube lodi, ktera diky Tvemu navratu ma ted i plachty.


Uživatel: 1988

1988      11   8. duben 2017 o 19:56

Musím přiznat že to je zde sakra mrtvé a to určitě není jen proto, že odešlo pár jedinců. 25 nebo 10 členů, furt to je trapárna v účasti…no aspoň víme, kolik má ČR fanoušků.
Ale vážně.... Fanoušků má hodně, ale když je potkám a ptám se, jestli zde jsou, tak se na mě podívají jak na blázna a…...no to sem raději nenapíšu co mě odpoví.
Je to škoda, není, nevím, ale konstatovat musím, že…....
DM stránky cz jsou u konce….a určo to není proto, že někdo odešel kvůli někomu, to je holej žvást a s Robinstvím se nedojde nikam.
DM!!


Uživatel: Federman

Federman      12   8. duben 2017 o 20:02

fuj to sem se lek ... jedes mrcho !!


Uživatel: 1988

1988      13   8. duben 2017 o 20:15

Jinak celkově by mě zajímalo, kolik může mít ČR fans DM, ale to se asi nedozvíme.
Není tu někdo z těch deseti lidí nějaký Slavista? Jen že bych se zeptal, jak se těší na oslavu grin


Uživatel: Lex Barker

Lex Barker      14   8. duben 2017 o 20:53

Fanoušci DM jsou už řekněme zralejšího věku a mají většinou jiné věci na starosti,proto jsem velmi rád za návrat Herriho a doufám v postupný návrat i ostatních,20 letých fanoušků DM aktivních na netu je bohužel minimum.


Uživatel: Lex Barker

Lex Barker      15   8. duben 2017 o 22:19

Producent mohl trvat na rychlejším tempu alba a jediná věc kterou bych nahradil je Poison…Na to kolik se na ni podílelo lidí je do flakarna,jinak spokojenost a na úrovni PTA, které mám hodně rád.


Uživatel: Herrer

Herrer      16   9. duben 2017 o 1:09

Fede, díky moc za uvítání i za mnohými toužebně očekávané metafory! smile

Nebudu se tu rozepisovat, jak moc mě mrzí, že jsem si do huby nakálel a vyměnil vlajku se zkříženými hnáty za barvy aliance. Nebudu řešit, kolik skvělých námořníků jsem si možná až za hrob znepřátelil. Nebudu zmiňovat, jak moc mě trápí, že jsem zradil kapitána, na kterém mi záleželo i přesto, že dokonalý rozhodně nebyl. Všechno tohle rozhodování bolelo. Je třeba si ale přiznat, že už jsem buď až příliš a nebo naopak ne dostatečně starý mořský vlk na to, abych musel směřovat do vod, které sice nebouří, ale ve kterých je zároveň pusto a prázdno… Že se někde uprostřed nich skrývá Flintův poklad? Možná... Já ho neviděl. Raději tedy budu znovu křižovat po spolehlivých a pohodlných obchodních stezkách, které znám a ve kterých se mi líbilo vždycky. Sen o svobodném a šťastném Nassau se rozplynul v nesmyslných bojůvkách, tak za co vlastně dál válčit? Navíc na téhle palubě je jedna věc, cennější, než všechny poklady světa. Věc, kterou jinde nemají a možnost ejejí existence mě dlouhou dobu nabádala k další expedici pod vlajkou aliance… Byla silnější, než samotný hlas Sirén.! Věř nevěř, příteli, ale podle mnohých legend, se to tu doslova hemži duchy! Já nevím jak ty, ale sám je od prvního vstupu do podpalubí cítím a věřím v ně. Zjistit proč tu jsou a co chtějí, to je výzva, která se neodmítá! smile


Uživatel: 1988

1988      17   9. duben 2017 o 7:09

Lex:
No já poslouchám desku tak každé dva dny, což je pro mě ideal a nehrozí oposlechnutí písní. Deska je v poho a stále si ji s třídám s univers. Spokojenost…..


Uživatel: harry74

harry74      18   9. duben 2017 o 11:18

Tak jsem asi magor,ale Spirit je pro mě totální bomba!!!Pro mě trefa do černýho! grin


Uživatel: 1988

1988      19   9. duben 2017 o 11:30

Je to dobrá deska, ale boma malá grin ale je fakt že tiká, pomalu, ale jistě.


Uživatel: Herrer

Herrer      20   9. duben 2017 o 13:36

harry74: Je to totální bomba! smile


Uživatel: Federman

Federman      21   9. duben 2017 o 18:13

Heri sypat si popel na hlavu na kterem je navic maslo je pochopitelne, ale od Tebe zbytecne a proto tuto sebereflexi prenechej nekomu koho se tyka. Zase na druhou stranu jestli to udelas jeste jednou, budes vysazen na vor a na dalsi lod se uz nevyskrabes i kdyby jsi sliboval hory doly smile
Rikas duchove ? Ano jsou tady. Co tu chteji ? No prece diskutovat s nami. O cem ? O deskach pisnich, cenzich atd. Dejiny fora nikdy psat nebudou, protoze ty patri jak vis jenom vitezum a tim je momentalne Spirit, kteremu se snad konecne zacneme venovat vice i tady.


Uživatel: 1988

1988      22   9. duben 2017 o 18:19

Já chci setlist!!


Uživatel: 1988

1988      23   9. duben 2017 o 19:38

Dotaz pro admina.
Jak to zde je,bude. Očividně je vidět, že se neděje nic a přidávání komentářů je zatím, no řekněme nic moc.
Jaká je budoucnosti těchto stránek ?
Díky moc za zpětnou vazbu kluci..
DM!!


Uživatel: 1988

1988      24   10. duben 2017 o 13:33

Tím, že zde je naprosté bezvládí, tak pravidla jdou podle všeho stranou, proto musím napsat svůj názor k rozhodnutí o pravidlech fotbalové soutěže na našich stadionech.
Dnes to je vše potvrzené a jestli si myslí, že atraktivita stoupne, tak nejen já říkám NE a je to jen vyústění celého orgánu, který na Strahově je.
Na Strahově byli jen dvě dobré veci. Jedna, když jsem viděl, jak dal Standa Griga gol NSR a druhá koncert U2 grin
Moc by mě zajímalo, kdo si namastil kapsu.
DM!!


Uživatel: fanda

fanda      25   11. duben 2017 o 18:30

Hele, nejsou tady ty stránky nějaký kouslý ????? Žádná novinka o DM ????????????????? Předsedo, poslední dobou je to tady teda bída.


Uživatel: 1988

1988      26   11. duben 2017 o 18:35

Neřeš neřešitelné a piš něco o dm grin


Uživatel: Herrer

Herrer      27   11. duben 2017 o 18:59

Těžko psát něco o DM, když toho bylo napsáno tolik a vnější impulsy zatím nepřichází...

Za sebe jen můžu říct, že jsem rád, že se mnohým fans tak moc změnil pohled na Spirit. Protože to co zpětně čtu nejen tady, to byl fakt mazec. Přitom deska jako lusk! Nechápu, že to mohl někdo neslyšet hned od prvních tónů... smile


Uživatel: 1988

1988      28   11. duben 2017 o 19:21

Ja jsem psal ,že jsem změnil názor na pár písní a prostě mě hned nechytli.
Když jsem poprvé slyšel desku Devot..tak od prvního poslechu js šílel.
To samé u Ultra, to samé u Exciteru.
Ale třeba Delta mě dala zabrat a Špiritus jsem rozdejchával, co to je za vtip.
Ale dnes se vtip stal srandou a deska je dobrá. Jak říkám, tři písně nemusím, čtyři miluji, ostatní dobrý, celkově tedy skvělé grin
Už musím jít, dávají Ordinaci v black garden grin)


Uživatel: 1988

1988      29   11. duben 2017 o 19:25

Bobo, to je depešák jako prase!!
Jinak ještě k DM stránkám.
2x jsem prosil o nějaké vyjádření, ale tím, že ani přes prošení není žádná zpětná vazba, tak to mě štve. Myslím, že na slušný dotaz odp přijít mohla. Třeba i ,, trhni si,, ale beru to jako odp..

Tak proto zde hraji krásnou hru s Newborn a baví mě to. Čekám na nějaký soutěže i od ní grin


Uživatel: Herrer

Herrer      30   11. duben 2017 o 19:44

Pro mě klasická éra DM skončila s Violatorem, SOFAD byl předěl a pak přišla éra úplně nová. Ultra samozřejmě úžasná tehdy i dnes, přestože třeba ING nebo BOAG pro mě nikdy nebyly úplné pecky, ne bez famózních klipů smile Exciteru se budu zastávat vždycky, jeho čistota obsahová i technická je pro mě pořád nějakým způsobem atraktivní i když přiznávám, že je to zároveň asi nejvíc DM deska na podkres. Na hodně příjemný podkres smile PTA zpětně skvělá i když po Exciteru větší veletoč snad přijít nemohl. Slovo “zpětně” píšu z toho důvodu, že si nějak nepamatuju, jak jsem ji ve své době vnímal. Nevím proč... SOTU se mi líbila a pořád líbí moc. Wrong naladila na velké věci, aby se pak pro mě se svým plochým zvukem stala jednou z nejméně oblíbených kousků na desce. Z té se mělo vytřískat víc. Včetně klipu, který to podle mě zabil úplně. Delta - asi jediná deska kapely, které jsem dával opakovaně šance, abych v ní konečně objevil to, o čem mnozí básnili. Nepovedlo se doteď. Nejdřív jsem miloval Secret To The End, aby se mi později silně zajedla. Heaven je pro mě jedna z nejobyčejnějších skladeb DM a nepřirostla mi k srdci nikdy. Goodbye super s výhradami, Alone super, Angel mám dnes asi nejradši. Prakticky všechny kousky z B-Side, bych protlačil na desku a vyměňovalo by se mi s celkem lehkým srdcem. No a Spirit… Po WTR naděje, píseň skvělá, ale zvukově jsem čekal větší změnu, která se naštěstí ukázala v plné nahotě na zbytku alba. Pro mě je Spirit fantastická a nepamatuju, kdy jsem jel naposledy jednu desku bez omrzení takhle pořád dokola… smile


Uživatel: 1988

1988      31   11. duben 2017 o 19:56

Ty vago….jak sloh v ruštině grin
No je málo fans komu neva Exciter a znám dost lidí, co dnes mění názor.
Univers jsem už psal. Mám nahráno se Spirit a pouštním na náhodné přehrání a fakt to je jako dlouhá deska grin
Jinak je pravda, že z Delty se každý mohl pos a zes grin ale na chuť přicházím až dnes. A jak každéj,skoro každej ulitával s Heaven, tak já ji celou slyšel asi 2x k dnešnímu dni grin
Ale jinak jsem si dával dnes druhou,třetí a ctvrtou desku a je to sakra nářez!! Jak Půlnoční rebel v autě grin


Uživatel: 1988

1988      32   11. duben 2017 o 19:57

Je super že už píše asi pět lidi grin


Uživatel: fanda

fanda      33   11. duben 2017 o 20:21

Tak asi je jasný, že to hlavní,co Depešáci měli dát hudbě a světu již dali. To ale vůbec neznamená, že nemohou dělat dál hudbu, která se bude líbit a že dál bude žít nějaký kult v podobě,, ve které existuje. Většina z nás pamětníků má ty nejkrásnější vzpomínky a díky za vše, co měl člověk možnost zažít díky hudbě Depeche Mode. Mě osobě se nové album moc nezamlouvá a je jasný, že ani zamlouvat nebude. Každá hudba je věcí osobního vkusu a vněmu. Můj je jinde než toto album, ale mnoho lidí oslovilo a mnoha lidem se líbí. Pro mě je zázrakem už samotný fakt, že DM stále existují a mojí celoživotní náklonnosti k této kapele nezmění ani fakt, že ,né všechny jejich desky mě posadí na zadek. Je taky nutný si uvědomit, že se od dob Violatoru změnila doba a také jsme malinko zestárli. To znamená, že jsme se změnili. V mých osmnácti existovali jen DM, pak dlouho nic a pak někde venku ten svět. Můj hudební citově hudební vkus je mimo tyto stránky a spíše inklinuji k etnické hudbě, ale DM mají v mém srdci takové místo, které mít nikdy a nic již nebude. Ti pro mě měli vždy příchuť něčeho božsky nadpozemského. Právě z toho důvodu se tady nepouštím do nějakých recenzí a posudků DM hudby. Je to láska a zaangažovaný v lásce nemůže být nad věcí a hodnotit danou věc objektivně. Tak asi tak nu.
K těmto stránkám. Přijde mi, že to tady nějak chcíplo. Je super tady diskutovat a sdílet novinky. Vůbec netuším, co se tady stalo, jen jsem něco zaregistroval, ale je to tady o poznání zpomalenější. Je mi úplně jedno, kdo je tady předseda, ale na to, že DM po čtyřech letech vydali desku, je to tady fakt mrtvý.


Uživatel: Federman

Federman      34   11. duben 2017 o 20:41

To, ze to nekdo nepoznal od prvnich tonu bych nikomu nevycital. Kvalita byva skutecne kolikrat ukryta vice pod povrchem a droga se z ni stane az pote co zacnou pusobit vsechny jeji slozky. Myslim, ze Delta zpusobila neco co Spirit nedokazal a tim bylo nadseni pro masy. Mela ucinkovat jako serum proti jakemusi zklamani ze SOTU a oproti nemu pusobila napoprve skutecne bezprusvihove. Oplyvala totiz hutnosti a to ma prece depesak rad.
I pres rozpaky jsem se ji snazil dostatecne dlouho aplikovat pod kuzi, i pres opakujici se alergicke reakce. Symptomy ale nezmizely a proto proc se ji trapit dal rikam si a uzavrel jsem Deltu jako album, ktere zkratka rad nemam.
Spirit na pocatku plno lidi zklamal a reakce na nej byly nekdy pro prvni poslech az neadekvatni. Mne prijde Spirit nejen mnohonasobne propracovanejsi nez Delta, ale predevsim na me pusobi diky konecne znovuobjevenym linkam a sympatickym podkresum mnohem vice jako hudba a ne jako uduneny, uvrzany elektronicky experiment, ktery se vymkl z ruky.
Ze mel tohle nekdo rad budiz, ale jestli kdysi sokoval SOFAD tak mel po Violatoru proc. Spirit je v souvislosti v pokracovani s Deltou ale sokem trpaslicim a tak si rikam proc ta hrozna negativa. Dnes je SOFAD nejen rehabilitovan, ale navic sedi ve dvorane slavy s korunou na hlave s zezlem a jablkem v ruce.


Uživatel: Marek Raška

Marek Raška      35   11. duben 2017 o 20:45

Herrer: protože už na Tebe nemám jiný kontakt, tak jsem nucen psát touto cestou. Člověče máš Ty vůbec páteř? To co děláš Ty, dělali komunisti po revoluci. Možná by se tady někteří hodně divili co jsi na ně stihl nakydat než jsi zase převlékl kabát. Tohle jsi posral Michale!!!!


Uživatel: 1988

1988      36   11. duben 2017 o 20:48

No, a pak že je zde mrtvo. Kápa není potřeba, články a tip na psaní si uděláme také grin
Newborn: už se teším, jak tě rozsekám svejma deseti grin


Uživatel: Herrer

Herrer      37   11. duben 2017 o 21:02

Marku, víš co? Řekni si někomu o číslo a a já ti rád vysvětlím vše, na co se zeptáš, protože evidentně máš informace poněkud zkreslené. A pokud nechceš volat, tak jdi do hajzlu. Někteří? Kteří někteří? Deny? Za tím si stojím a o nikom jiném jsem tu neřekl křivé slovo!


Uživatel: Herrer

Herrer      38   11. duben 2017 o 21:17

Jestli máš koule, tak buď konkrétní! Já tuším odkud vítr vane a už jsem z těch náznaků poněkud unaven… Někomu a já vím dobře komu, ležím v žaludku víc, než bych si zasloužil, ale nehodlám se nervovat útoky lidí, kteří jsou pro mě důležití asi jako rodinný opravář myčky smile Ta rétorika o komunistech prozrazuje víc, než bys chtěl a už jsem ji slyšel před pár dny a týdny od někoho jiného. Tys jen zaměnil padesátá léta za léta devadesátá grin Zdravím dicka :-*


Uživatel: Marek Raška

Marek Raška      39   11. duben 2017 o 21:18

Herrer: Já mám zkreslené informace? Jsi jako myslíš, že jsem úplně padlý na hlavu? Na FB jsi dělal Revoluci , kydal Gabovi a Turkovi na hlavu a tady se teď zařadíš jako by nic. No to číslo fakt nee, to by mi ruka upadla, než bych ho vytočil. Tak a teď jdu do toho hajzlu, kam jsi mě poslal, třeba tam potkám větší sračky než jsi Ty.


Uživatel: Herrer

Herrer      40   11. duben 2017 o 21:23

Celkem jsou přesně tři lidi, se kterými bych už si ruku nepodal, protože jsou to oni, ne já, kdo myjí prdel druhým způsobem, který je pro mě daleko za čarou. Jsou to deny, Ringo a Motion. Takže moje páteř, ta je v pořádku, zato ty by ses měl mnohem důkladněji rozhlížet kolem sebe, než vyneseš podobný soud.


Uživatel: Marek Raška

Marek Raška      41   11. duben 2017 o 21:26

V žaludku ležíš mně a proto jsem Ti tady napsal a taky proto, aby místní věděli s kým mají tu čest. Spletl jsem se v Tobě Michale, ale to se stává. Přeju Ti hodně štěstí v přesvědčování lidí o tom, že jsi jiný než to vypadá. Sbohem


Uživatel: Herrer

Herrer      42   11. duben 2017 o 21:32

Ty nýmande z nýmandova, to co jsem napsal o Gabovi, jsem na rozdíl od tebe a tobě podobných napsal zcela otevřeně přímo sem. To co udělal na Dangerouse byla levá, tedy aspoň z mého pohledu levá obrovská, ale detaily neznám. Na Turka jste kydali špínu hlavně vy, já ho vůbec neznám, tak proč bych to asi dělal… Do každýho jsem hučel horem dolem, ať sem nelezou ani čumět, ale těch duchů je tu opravdu hodně, bylo to prostě hovno platné. A že mám pravdu, dokazuje už jen i to, že tady tím pořád mnoho duchů žije víc, než svou novou, lepší realitou. Ostatně není nic směšnějšího, než kopírování screenů z “nepřátelského” webu na ten přátelský grin

Takže jo, posypal jsem si hlavu popelem za to, že jsem odsud odešel a pak se vrátil, ale tím to taky končí. Dluh necítím k nikomu za vás. Kéž byste to mohli říct taky…


Uživatel: Herrer

Herrer      43   11. duben 2017 o 21:50

No tak hlavně, že diskuse ožila a jsem si skoro jistý, že tady zdaleka ne tak silně, jako jinde. Facebook jsem deaktivoval, Messenger odinstaloval a teď se mi ukazuje, jak dobrá to byla volba, protože jestli někdy bude opravdu nestabilní, tak dnes smile


Uživatel: Federman

Federman      44   11. duben 2017 o 21:58

Herrere Ty bezpaterni zrudo, Ty ani v takovych tezkych dobach pro Tebe neztratis humor ? smile Nevim jestli chybi lidr tady, ale na FB urcite. Prave to bylo neoficialni cestou nejprve oznameno a posleze potvrzeno.


Uživatel: Herrer

Herrer      45   11. duben 2017 o 22:06

Díky, ty jedna pozérská, sebestřední svině smile


Uživatel: 1988

1988      46   12. duben 2017 o 6:44

Nic proti ale s Newborn zde hrajeme hru,přidává se Fanda a ráno čtu to, co zde bylo přesně dříve. A je to přesně o tipu lidí.
Upřímně se nedivim dm cz a je jedno, jestli je vede Turek, Dudek nebo Údek, ale za tohle já bych sem nedal také ani řádku.
Myslel jsem že je vše pryč. Není.

Newborn: najdi jiné téma a tam si pěkně přes to naše švihadlo deseti zaskáčem grin

Jinak doporučím své problémy řešit osobně. Já to po letech udělal a je to nejlepší cesta.
4 údajně dm fandy mám už za sebou, dva mě ještě čekají. Tak snad na Markusovi, nebo na nějaké sešlosti.
A pak doporučím ještě jednu věc a fakt to myslim v dobrém. Neberte si nikdo do úst lidi,jejich jména, nebo přezdívky, když tu nejsou. Fakt to dělají jen .......lepší je jim zavoal a problém řešit grin jestli ovšem nějaký je a v dnešní hovno době kdy nevíte, kdy a kde něco bouchne myslím, že problém není grin
Hezký den všem grin


Uživatel: fanda

fanda      47   12. duben 2017 o 16:07

1988   Nejde jinak, než souhlasit. Nu, je k podivu pozorovat, že i sklaní fandové jednoho kultu najdou důvody, proč se hádat a nadávat si. Nevím, jestli je to výsada nás Čechů, ale je to žalostný. Tady diskutuje všeho všudy 5 lidí a z toho se ještě 3 zhádají . Depešáci vydávají po čtyřech letech album a tady se dva idioti dohadují o píčovinách, který nikoho nezajímají a který namají s DM vůbec nic společného. Vykašlete se na to. Končí to přesně stejně, jako diskuse o politice. Všichni zúčastnění jsou znechuceni, včetně toho, kdo to vyvolal. V tom je ale vždy kámen úrazu. Někdo nešťastný sám ze sebe a neschopný se sebou cokoliv udělat, radši poplive svým emočním jedem někoho dalšího, aby v tom nebyl sám. Takový 100% platící model a důvod zlosti. Dočasně může takový dětinský souboj eg působit legračně, ale jestli na tyto stránky zabloudí někdo neznalý, tak si jenom může říci, co je tady za magory. Je to škoda. Když si chce někdo nadávat, tak ať jde na nějakou politickou diskusi a tam si může svou zlobu zvracet od rána do večera a určitě bude mít adekvátní zpětnou vazbu.. Stránky depšáků si tohle nezaslouží.


Uživatel: Logic1

Logic1      48   13. duben 2017 o 9:28

No ja žasnem, že Spirit tak ospevujete, mne tam chýbajú nádherné melódie, keď už čakám, že to príde, tak miesto nejakého pekného nápadu v podobe kláves, príde gitara alias Soulsavers. Snažím sa, ale nedá sa to, pre mňa je to total slabý album a nenormálny vplyv Gahana. Netrebálo im žiadneho producenta. Najhoršie je na tom, že vo mne ten album nevyvoláva žiadne emócie a to je najhoršie!!!Prejde album a nič!!!! Ani mi nevadí , že je pomalý, ale proste nič, nič, nič. Jediná skladba WTR a Cover me od 1,35 sekundy, inak zvukoprázdno, alebo akoby nejaké demá. Keby to bol sólový album Gahana, tak to beriem, ale DM??????Tiež Gahanov hlas vôbec nevyniká ako napríklad Secret to the end, taký mohutný, hrubý, aký már rád na DM. Založený v šuflíku a zas čakanie 4 roky na album, keď vôbec nejaký bude. Budem sa opakovať, ale u mňa Delta je super album a rád si ho vypočujem aj po 4 rokoch, proste mi sadol, ale toto….! Som rád, že sa Vám ostatným páči, takže tak!!!Emócie su u mňa zaklád pre počúvanie hudby. Pre mojich kamarátov je to veľké sklamanie, lebo majú rád jednoduchý, melodický DM, napríklad Everythings Counts, Precoius, PAP a nie techno pokusy. James Ford, zlatý Hilier.


Uživatel: Logic1

Logic1      49   13. duben 2017 o 11:24

Pekne chlapci, z DM fóra sa stálo fórum “komplex menejcennosti” niektorých z Vás.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.