Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Cover Me třetí singl z alba Spirit

Ilustrativní: Cover Me třetí singl z alba Spirit

Třetím singlem z alba Spirit má být skladba Cover Me. Autorem této skladby je Dave. Konkrétní datum vydání a forma nosičů není zatím známa.

Termíny zimní části Global Spirit Tour (aktualizováno)

Ilustrativní: Termíny zimní části Global Spirit Tour (aktualizováno)

Depeche Mode zveřejnili další termíny zimní části Global Spirit Tour. Koncert v Praze bude 31.1.2018 v O2 Aréně. Bohužel Slovensko (Bratislava) v seznamu nefiguruje. Šanci však dává 10-ti denní okno v lednu, jakož i zkušenost z Delta Machine Tour, kdy se zimní BA koncert ohlásil později.

Going Backwards Remixes CDs, 12"vinyl - Official Release

Ilustrativní: Going Backwards Remixes CDs, 12

Druhý singl z alba Spirit Going Backwards bude vydán i na fyzických nosičích (CD, vinyl). Datum vydání je dle informací stanoveno na 1.9.2017 CDs a 12" vinyl 15.9.2017.

Dave Gahan hostuje na albu Kurta Uenaly - aktualizováno

Ilustrativní: Dave Gahan hostuje na albu Kurta Uenaly - aktualizováno

Dlouholetý spolupracovník a kamarád Davida Gahana, Kurt Uenala, připravuje album pod pseudonymem Null + Void, na kterém se představí jako host samotný Dave.

Q Awards 2017

Ilustrativní: Q Awards 2017

Známý britský magazín Q zveřejnil každoroční nominace pro udělování Q Awards ocenění, které se proběhne 18.10.2017 v londýnském Roundhouse. V tomto roce v nominacích nechybí ani Depeche Mode.

Dave Gahan v dokumentu Kurta Uenaly “MUSICMAKER”

Ilustrativní: Dave Gahan v dokumentu Kurta Uenaly “MUSICMAKER”

V lednu jsme vás informovali, že Ivan Ábel pracuje na dokumentu o hudebníkovi a producentovi Kurtovi Uenala.

Česko-slovenský průzkum fanoušků Depeche Mode

Ilustrativní: Česko-slovenský průzkum fanoušků Depeche Mode

"Sociologický průzkum ukázal, kde se naše " DM " společnost nachází. Jak zpráva dále uvádí, je to ..." asi tak to kdysi zpívali legendární Bez ladu a skladu, jejichž text jsme jemně upravili.

Happy birthday, Martin!

Ilustrativní: Happy birthday, Martin!

Geniální mozek kapely, fenomenální textař, skladatel a tak trochu i kytarista Martin Lee Gore dnes slaví své 56 narozeniny. Tentokrát je oslaví na posledním koncertě letní části Global Spirit Tour. Happy birthday, dear Martin!

Cluj-Napoca, Romania, Cluj Arena, 23/07/2017

Ilustrativní: Cluj-Napoca, Romania, Cluj Arena, 23/07/2017

Dnes je to poslední a v pořadí třicátá čtvrtá show první části GST v Evropě. Depeche Mode odehrají tento koncert v Rumunsku a poprvé ve městě Kluž. Tour se poté přesouvá do Severní Ameriky.

Videorozhovor: Antony King

Ilustrativní: Videorozhovor: Antony King

Další z řady videorozhovorů, které nám postupně poodhalují technické zázemí probíhajícího Global Spirit Tour. Tentokrát s Antonym Kingem, který na turné zastává post Front of House Engineer.

Warsaw, Poland, PGE Narodowy, 21/07/2017

Ilustrativní: Warsaw, Poland, PGE Narodowy, 21/07/2017

Předposlední koncert letní evropské části Global Spirit Tour se odehraje na polské půdě ve Varšavě na stadiónu s kapacitou 72 000 míst. Varšava leží ve středním Polsku v historickém Mazovsku na středním toku řeky Visly.

Chester Bennington: “Vždycky jsem snil, že jsem pátý člen Depeche Mode”

Ilustrativní: Chester Bennington: “Vždycky jsem snil, že jsem pátý člen Depeche Mode”

Zpěvák kapely Linkin Park Chester Bennington, který se podle dostupných informací ve svých 41 letech oběsil, byl jedním z největších fanoušků Depeche Mode vůbec.

Ze zákulisí Global Spirit Tour

Ilustrativní: Ze zákulisí Global Spirit Tour

Kerry Hopwood, hudební režisér na Global Spirit Tour, provedl kameramana Kemper Instruments po pódiu Depeche Mode a představil nástroje a zařízení, které kapela používá při živém vystoupení.

Kyiv, Ukraine, Olimpiyskiy Nation Sports Complex, 19/07/2017

Ilustrativní: Kyiv, Ukraine, Olimpiyskiy Nation Sports Complex, 19/07/2017

Dnes pokračuje tour v Kyjevě. Po dlouhých čtyřech letech se konečně fans na Ukrajině dočkají koncertu. Město leží na řece Dněpr v severní části země.

Depeche Mode pokračují v turné

Ilustrativní: Depeche Mode pokračují v turné

Dave Gahan se z nevolností v Minsku zotavil, dnes se Depeche Mode přesunuli na Ukrajinu a jsou rozhodnuti dokončit úspěšnou evropskou část Global Spirit Tour. Kyjev, Varšava, Kluž ...