Depeche Mode na VOLT Festivalu 2018
Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Recoil - singl Strange Hours

Dobrou zprávou rovněž je, že bude vydán 'enhanced' singl 'Strange Hours', který bude obsahovat všechny 4 videoklipy.

Slyšeli jste už Liquid ?

Mnoho fanoušků napříč Evropou již zaslechlo několik skladeb z připravovaného alba Recoilu 'Liquid', které bylo pouštěno před koncertem Nine Inch Nails během jejich 'Fragility' tour. Trent Reznor požádal Alana o povolení během zkoušek v Londýně. Alan a Hepzibah navštívili 29. listopadu jejich show v Brixton Academy v Londýně.

Steffi Graff a Depeche Mode

11. listopadu byli spatřeni Steffi Gráfová a Andre Agassi, jak spolu hrají tennis. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby Steffi neměla na sobě DM tričko z World Violation Tour. JD se spojila s managementem Steffi a Agassiho, s fotografem a vůbec s každým, kdo má co společného s tenisem a žebrala o povolení. Nakonec to management Agassiho nepovolil.

Daniel Miller v Berlíně

Daniel Miller navštívil 3. listopadu 1999 Radio Eins v Berlíně, kde mu byla věnována jedna hodina vysílání.

DM “The Videos 86>98” DVD

Depešácká domácí videokompilace "Videos 86>98" byla vydána v USA na DVD (12. října 1999 - Reprise 2-38504). Je to přesná portace video verze, která obsahuje většinu klipů z let 1986 až 1999, stejně jako "Singles 86>98" Electronic Press Kit ("A Short Film"). UK verze bude následovat v nejbližším možném termínu.

Jonathan Kessler má dítě

Depeche Mode by rádi poblahopřáli svému manažerovi Jonathanu Kesslerovi a jeho ženě Staci k narození jejich dcery, kterou pojmenovali Angelica. Ta se narodila v sobotu odpoledne 25. září 1999. Angelica vážila 8 a půl libry.

Martin Gore remixuje K. Andrewse

Martin Gore, ve spolupráci s Paulem Freegardem a Garethem Jonesem, remixovali skladbu Kena Andrewse.

Martin zahrál pár nových nápadů

Skupina DM a Jonathan Kessler se sešli minulý týden v Londýně a během několika setkání diskutovali mimo jiné o plánech do budoucna. Nálada byla velmi pozitivní a Martin zahrál ostatním pár nových nápadů, na kterých právě pracuje. Zdá se to velmi pravděpodobné, že by se kapela měla příští rok sejít ve studiu. David, Andy a Jonathan se sešli tento víkend v New Yorku, aby podpořili účetního kapely, Ronnieho Harrise, který běžel maraton, a povzbudili ho na několika místech jeho cesty. Skupina srdečně poblahopřála Ronniemu, který běžel, aby podpořil sbírku peněz pro Norwood Ravenswood Trust charitu, která se věnuje handicapovaným dětem.

Martin zahrál pár nových nápadů

Skupina DM a Jonathan Kessler se sešli minulý týden v Londýně a během několika setkání diskutovali mimo jiné o plánech do budoucna. Nálada byla velmi pozitivní a Martin zahrál ostatním pár nových nápadů, na kterých právě pracuje.

Recoil: Stále něco jinak

Když už jsme vydýchali náhlý albový přesun na únor roku 2000 a s potěchou vzali na vědomí název Liquid, je tu alespoň kolotoč kolem singlu- už ne "Jezebel" a příští leden, ale až březnové "Strange Hours".

Singlové CD boxy

Mute Records znovu vydala 3 boxy CD singlů ve stejném složení jako v roce 1991. Pokud máte zájem je možné je objednat na adrese fanclubu za cenu 950,- Kč + 100,- poštovné za 1 box (6 singlů).

Daniel Miller v Blansku

Ilustrativní: Daniel Miller v Blansku

Daniel Miller byl před 3 týdny na dovolené v České republice. Kromě pobytu v Brně, navštívil také blanenský Moravský kras, kde se projel na lodičkách v Punkevní jeskyni.

Alan v Barceloně

Alan si v současné době užívá se svou drahou polovičkou na dovolené v Barceloně. Pár jeho postřehů: pěkné počasí, hluční američtí turisté. Kromě plánů na malé promotion pro Španělsko, má také také v plánu se sejít s Rosa Torras, se kterou chce projít ještě nějaké texty.

Dave Gahan - A Song for Europe

Skladba "A Song for Europe" je cover verziou Roxy Music, ktorú na tribútnom albume Roxy Music s názvom Dreamland Heartaches (1999), prespieval David Gahan.

Vyšlo Halo 20

Fanzine fan clubu DM Friends 'Halo' se hlásí svým jubilejním 20. číslem. V této chvíli již je vytištěn a expedice do vašich schránek začne 8. září. Fanzin obsahuje rozhovor s Martinem Gorem, otázky a odpovědi Alana Wildera, svůj diář poskytl i kytarový technik Martina Goreho, kterému ladil kytaru na dvou posledních turné, a spousty dalších věcí.