Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Antwerp, Belgium, Sportpaleis  26/11/2017

Ilustrativní: Antwerp, Belgium, Sportpaleis  26/11/2017

Z Německa na skok do belgických Antwerp, kde Depeche Mode v Sportpaleis předvedou svůj standard, se kterým potěší dvě desítky tisíc fanoušků a návštěvníků koncertu.

Depeche Mode zakončí celé turné v červenci 2018 ve Waldbühne

Ilustrativní: Depeche Mode zakončí celé turné v červenci 2018 ve Waldbühne

V legendárním berlínském ammfiteátru Waldbühne zakončí Depeche Mode více jak rok dlouhé Global Spirit Tour. Dva koncerty se na tomto historickém místě uskuteční 23. a 25.července. Lístky jdou do prodeje v pondělí 27. listopadu.

Frankfurt, Germany, Festhalle 24/11/2017

Ilustrativní: Frankfurt, Germany, Festhalle  24/11/2017

Po úvodních koncertech třetí části Global Spirit Tour v Irsku a Velké Británii, vstupují Depeche Mode opět na Starý kontinent, aby v německém Frankfurtu odstartovali šňůru 33 koncertů která skončí v ruské Moskvě.

Depeche Mode nominováni na cenu BBC

Ilustrativní: Depeche Mode nominováni na cenu BBC

Kapela Depeche Mode je nominována na hudební cenu BBC za své vystoupení na 6 Music Festival, v Glasgow Barrowland, a to v kategorii nejlepších živých vystoupení v roce 2017.

Q magazín zařadil Spirit mezi nejlepší alba roku 2017

Ilustrativní: Q magazín zařadil Spirit mezi nejlepší alba roku 2017

Britský hudební magazín ve svém aktuálním tištěném vydání zařadil poslední album Depeche Mode nazvané Spirit, do přehledu 50 nejlepších desek roku 2017. Spirit bylo umístěno na 49. místo. Což je v tomto magazínu pro Depeche Mode velký úspěch.

London, UK, O2 Arena  22/11/2017

Ilustrativní: London, UK, O2 Arena  22/11/2017

Depeche mode odehrají dnešní koncert v hlavním městě Anglie. O2 Arena, je moderní víceúčelová krytá aréna, která se nachází v Londýně. Maximální kapacita 23 000 diváků z ní činí jednu z největších krytých hal v Evropě.

Dave Gahan si nechal vytetovat “Jennifer navždy”

Ilustrativní: Dave Gahan si nechal vytetovat “Jennifer navždy”

Frontman Depeche Mode známý svou zálibou v tetování se během londýnské zastávky Global Spirit Tour rozhodl rozšířit obrázky na svém těle o jeden všeříkající: Jennifer Forever.

Birmingham, UK, Barclaycard Arena  19/11/2017

Ilustrativní: Birmingham, UK, Barclaycard Arena  19/11/2017

Další zastávkou Global Spirit Tour v anglii je město Birmingham. Svým významem je všeobecně považován za druhé hlavní město (po Londýnu) Velké Británie.

Manchester, UK, Manchester Arena   17/11/2017

Ilustrativní: Manchester, UK, Manchester Arena   17/11/2017

Depeche mode odehrají v Anglii celkem 3 koncerty. První koncert Na anglické půdě je v městě Manchesteru.

Dublin, Ireland, 3Arena  15/11/2017

Ilustrativní: Dublin, Ireland, 3Arena  15/11/2017

Depeche Mode jsou zpět na Starém kontinentě. Úvodním koncertem v dublinské 3Areně startují zimní část Global Spirit Tour 2017 - 2018 v jejímž rámci navštíví i Prahu a nedalekou Vídeň.

Depeche Mode se vracejí do Evropy

Ilustrativní: Depeche Mode se vracejí do Evropy

Středečním koncertem v irském Dublinu odstartují Depeche Mode zimní část Global Spirit Tour, s kterou se vracejí na Starý kontinent. Tato část turné zahrnuje celkem 37 koncertů.

Legendární producent Steve Albini odmítl produkovat Violator

Ilustrativní: Legendární producent Steve Albini odmítl produkovat Violator

V rozhovoru, který tento známý muzikant (Big Black, Rapeman) a producent (Nirvana, Foxy Shazam, Pixies, PJ Harvey, The Wedding Present, Joanna Newsom, Superchunk, The Stooges, Manic Street Preachers, Jarvis Cocker, The Cribs, Low, Dirty Three, Jawbreaker, Neurosis etc...) poskytl již v roce 1991 přiznal, že odmítl produkovat Depeche Mode:

Vstupenky na pražský koncert v síti Ticketportal

Ilustrativní: Vstupenky na pražský koncert v síti Ticketportal

Promoter (Live Nation) pražského koncertu uvolnil do prodeje další vstupenky. Vstupenky je možné zakoupit v síťi Ticketportal.

Návštěvnost koncertů Global Spirit Tour

Ilustrativní: Návštěvnost koncertů Global Spirit Tour

Níže v tabulce naleznete oficiální čísla návštěvnosti a zisku koncertů Depeche Mode v rámci Global Spirit Tour, před zahájením zimní části.

Ben Hillier o “Delta Machine”

Ilustrativní: Ben Hillier o “Delta Machine”

Ben Hillier se věnuje produkci již celých 25 let. U příležitosti tohoto "výročí" se nechal vyzpovídat redaktorem portálu PSN Europe. Samozřejmě, že bylo nemožné vyhnout se Depeche Mode.