Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
DEPECHE MODE RESTAURACE BLACK ANGEL
Posláno: 9.8.2009 o 11:42   [Ignorovat]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

“Kdysi” se tam depešáci scházeli pravidelně...
Teď převážně jen před DM koncerty či party v Praze.
Bližší informace o této jediné depešácké restauraci v České republice jsou zde:
 
   
Adresa: 
Restaurace Black Angel
Jagellonská 11
Praha 3
(5 minut chůze od stanice metra Jiřího z Poděbrad)

Telefony: 
222 715 094 nebo 603 156 288 (Honza Brkal)

Otevírací doba: 
Po – Pá 11hod – 23hod
Víkendy - prozatím zavřeno, v případě zájmu o rezervaci je možné po domluvě otevřít.

Web:
http://www.blackangel.cz/

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 16:17   [Ignorovat]   [# 1]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

Ano kdysi to tam bývávalo super!!! Já jsem tam chodíval osobně moc rád. S mými nejvěrnějšími druhy jsme tam tehdy založili tradici pravidelných čtvrtečních setkání.
Scházeli jsme se tam týden co týden od otevření Blacku 1.4.2006 až někdy do Září 2007….To jsem ještě bydlel v Podolí. Pamatuju se jak jsem tam vždycky letěl rovnou po práci a byl jsem tam mezi prvními. Odchody byly občas krušný třeba i ve 2:00 hod. ráno. Někdy se nás sešlo 6, někdy 30. Pak se tam ještě dělaly takzvané depešácké sobotní večírky “aneb čaj bez čaje”. Tehdy to nemělo chybu!!!

Ted už bydlím dost z ruky a v mém osobním životě se toho dost změnilo takže bych tam sice někdy rád zavítal ale už bych se tam nebavil tak jako kdysi. Každopádně pokud tam z vás ještě někdo nebyl tak jen mohu doporučit a třeba se to tam bude scházet jako kdysi….

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 29.8.2009 o 8:24   [Ignorovat]   [# 2]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07
Krieger / 26.8.2009 o 16:17

Ano kdysi to tam bývávalo super!!! Já jsem tam chodíval osobně moc rád. S mými nejvěrnějšími druhy jsme tam tehdy založili tradici pravidelných čtvrtečních setkání.
Scházeli jsme se tam týden co týden od otevření Blacku 1.4.2006 až někdy do Září 2007….To jsem ještě bydlel v Podolí. Pamatuju se jak jsem tam vždycky letěl rovnou po práci a byl jsem tam mezi prvními. Odchody byly občas krušný třeba i ve 2:00 hod. ráno. Někdy se nás sešlo 6, někdy 30. Pak se tam ještě dělaly takzvané depešácké sobotní večírky “aneb čaj bez čaje”. Tehdy to nemělo chybu!!!

Ted už bydlím dost z ruky a v mém osobním životě se toho dost změnilo takže bych tam sice někdy rád zavítal ale už bych se tam nebavil tak jako kdysi. Každopádně pokud tam z vás ještě někdo nebyl tak jen mohu doporučit a třeba se to tam bude scházet jako kdysi….


Jo, jo to byly časy….  Když jsem se posledně bavil s Honzou Brkalem tak taky na to v dobrém vzpomínal.
Honza by určitě obzvlášť v této krizové době uvítal nějaké takové depešácké či elektronické akce.
Že by příležitost pro dorůstající depešáckou omladinu?

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 15.11.2009 o 13:45   [Ignorovat]   [# 3]
The Sun And The Rainfall
Ikona: cessna
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 8
Registrovaný: 6.5.09

Abych řekla pravdu, jsem šokovaná zrušením BA. Zažila jsem tam dost pěkné chvíle. Slavila tam narozeniny. Teď to všechno najednou lehlo popelem. Je mi z toho opravdu smutno. :-(

Profil
 
 
Posláno: 22.4.2013 o 13:34   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 2
Registrovaný: 5.4.09

Ja tu restauraci zkoulsel x krat najit a bohuzel uz byla zavrena.. :( Skoda…..

Profil
 
 
   
 
 
‹‹ sháním kšiltovku      Kateřina "WANTED!" ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy