Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
4 z 11
4
CAMOUFLAGE
Posláno: 9.3.2015 o 21:08   [Ignorovat]   [# 46]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

No já ji mám objednanou na dvou místech, tak možná budu mít jednu navíc:-)

Profil
 
 
Posláno: 9.3.2015 o 21:10   [Ignorovat]   [# 47]
Clean
Ikona: honza88dm
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 77
Registrovaný: 7.2.11

Tak to je jasný, na to si musíš udělat čas a klídek. Sluchátka jsou ideál. Jenže ono té muziky je čím dál víc a času čím dál míň.

Profil
 
 
Posláno: 9.3.2015 o 21:10   [Ignorovat]   [# 48]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Jo, objednádo z Německa:-)

Jinak já věřím, že si na prdel z toho alba sednu, mám úplně stejné pocity, jak když mi měla přijít domu Delta a to není jen tak. Cítím tam něco velkého, tak jako tehdy.

Profil
 
 
Posláno: 9.3.2015 o 21:16   [Ignorovat]   [# 49]
Clean
Ikona: honza88dm
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 77
Registrovaný: 7.2.11

Ringo, když to říkáš, tak Ti snad budu i věřit :-D. Ne, teď vážně, dlouho nic nevydali, tak do toho snad dali všechno, tak to nemůže blbě dopadnout, navíc podle mě ani snad nemají vyloženě slabou desku.

Profil
 
 
Posláno: 9.3.2015 o 21:17   [Ignorovat]   [# 50]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Honza: přeně tak, všechny jejich desky jsou supr:-)

Profil
 
 
Posláno: 9.3.2015 o 21:35   [Ignorovat]   [# 51]
Clean
Ikona: honza88dm
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 77
Registrovaný: 7.2.11

Dnes se s Vámi loučím, bojuju s chřipkou nebo co to je a nějak se mi nedaří. Mějte se grin

Profil
 
 
Posláno: 9.3.2015 o 21:43   [Ignorovat]   [# 52]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Taky mně baví všechny jejich desky. Jejich oblíbenost se přelévá u mně dle nálady. Melancholické první album plné osmdesátkového soundu je nesmrtelná klasika, nicméně po zvukové stránce si asi nejvíce užívám Spice Crackers, příjde mi takové nejzvláštnější a tím i nejzajímavější. No ale teď čekám na Greyscale a věřím, že to bude jedno z nej alb co kdy vydali.

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 8:21   [Ignorovat]   [# 53]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07
Marek Raška / 9.3.2015 o 20:42

Já jsem docela hodně zvědavý co tady napíše Dangerous:-)

Omlouvám se, neměl jsem čas doposlechnout, ale doposlechnu a napíšu…bez předsudků... smile

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 16:09   [Ignorovat]   [# 54]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

i dnes se na mně pošta vysrala, já mám vždycky s těmi zásilkami takovou smůlu

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 18:23   [Ignorovat]   [# 55]
Lie To Me
Ikona: dozi
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 38
Registrovaný: 11.12.09

Tak se pokusim shrnout moje dojmy po dvou posleších,po druhém poslechu mnohem lepší dojem,konečně se dostavuje nadšení!

Shine-Skvěle vybraný singl,asi největší hitovka z alba.
Laughing-Super elektronika doplněná kytarou,zajímavě vystavěná písnička,trochu mi místama připomíná Its no good,určitě jedna z mojich oblíbených.
In the Cloud-Pomalejší písnička,klasičtí Camouflage,jako kdybych ji od nich už slyšel,zatim pro mě nic moc.
Count On Me-Duet s Petrem Heppnerem,skvělej refrén,poprvé mi běhá mráz po zádech,hlasy se zajímavě doplnují,asi vrchol první poloviny desky.
Greyscale-Orchestrálka který nedokážu přijít na chuť,zbytečně dlouhá,nudná,kdyby byla zkrácená o polovinu tak možná...
Still-Po nudné Greyscale ploužák,skoro usínám…Ale ne,na první poslech nic moc ale napodruhé se mi zalíbil,je to taková Goreovka,pěkná melodie,hodila by se do nějakýho filmu.
Misery-Konečně taky něco rychlýho,zase nakopává desku ke genialním věcem které teprve přijdou.Já jen pořád co mi to připomíná a už vim,Mesh,což ale nemyslim jako výtku!
Leave Your Room Behind-Tak teď už definitivně mráz po zádech,přesně takovýhle písničky Camouflage umí,definice synthpopu to není Precious ale tohle!Teď už jsem se posadil na zadek a čekám na věci příští!
Light Grey-Další orchestrálka,naštěstí krátká,zklidnění před tím co přijde.
If-Smekám a musim si dát panáka,hutná elektronika,skvěle vygradovaná písnička,jak pánové i po těch letech dokážou něco takovýho,klobouk dolu!Řikam si že už nemůže nic tak dobrýho přijít a ono ještě přijde!
End Of Words-A je to tady,opět mráz po zádech,skvělý refrén,skvělá elektronika,vrchol druhé poloviny desky,9 let čekání se vyplatilo!
Dark Grey-Další orchestrálka na zklidnění a dalšího panáka.
Iĺl Find-Pomalá věc na závěr,takový klasický uzavření desky,neurazí ani nenadchne.

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 20:26   [Ignorovat]   [# 56]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

no, máte se děcka, já si to snad poslechnu zítra, a jestli to nepřijde ani zítra, tak budu asi fakt už nepříčetný.  Pre-order limitované edice jak prase a přijde mi beztak až 27.3. na ofiko celosvětového release. Ještě by mi mohli poslat normální 12 trackovou verzi a mohli by mi rovnou vystrojit pohřeb.

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 20:46   [Ignorovat]   [# 57]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Ringo já Tě lituju a nechci Tě prudit, ale zrovna to jedu, sluchátka na uších,ve sklence nalitou 12letou Metaxu.  Jo a moc Ti děkuji za objednání:-) Divné je to, že mě to přišlo už včera a Ty to ještě nemáš.

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 20:53   [Ignorovat]   [# 58]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Já si to objednával přes eBayi přes německý shop deejaydead už 18.2., Tobě a Radkovi jsem to později objednával z německého Popanoutu, ten mi Radek doporučil, chtěl ať mu to tam vezmu, blbla mu nějak karta. Pak jsi psal, jestli ti to nevezmu z Německa taky, tak jsem to vzal taky z toho popanoutu. Proto to máte s Radkem dříve než já a já si ještě asi počkám:-) Neměl jsem to tlačit skrze ten eBay, byl jsem tak nedočkavý, že to teď nakonec ještě nemám.

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 20:56   [Ignorovat]   [# 59]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Hej fakt mě to moc mrzí Michale

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 20:57   [Ignorovat]   [# 60]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

V pohodě, já jsem takový sebemrskač, aspoň si déle užiji tu tryznu:-D

Profil
 
 
   
4 z 11
4
 
‹‹ BONG      Hudební tipy ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy