Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
10 z 11
10
CAMOUFLAGE
Posláno: 18.4.2015 o 9:53   [Ignorovat]   [# 136]
Lie To Me
Ikona: dozi
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 38
Registrovaný: 11.12.09

Jo už zítra!Taky se strašně těšim!

Profil
 
 
Posláno: 18.4.2015 o 11:47   [Ignorovat]   [# 137]
The Sun And The Rainfall
Ikona: Mercy
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 10
Registrovaný: 17.4.13

No já se musím tak trošku omluvit za ty svoje průpovídky typu jo Shine je pěkná, ale jsou to jenom “Camouflage”, ale musím přiznat, že Greyscale mě fakt dostala, moc se mi líbí. Tímto se omlouvám Ringovi, Markovi, Denymu a Oranžovém Agentovi grin

Profil
 
 
Posláno: 18.4.2015 o 12:18   [Ignorovat]   [# 138]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Lidunko není za co se omlouvat, hlavně že Tě to chytlo:-) Mám z toho velkou radost:-)

Profil
 
 
Posláno: 18.4.2015 o 12:27   [Ignorovat]   [# 139]
The Sun And The Rainfall
Ikona: Mercy
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 10
Registrovaný: 17.4.13

pořád lepší se přiznat a omluvit, než je poslouchat tajně a tvrdit Vám, že se to nedá grin ano velice mile mě překvapili, tohle jsem opravdu nečekala grin

Profil
 
 
Posláno: 18.4.2015 o 16:29   [Ignorovat]   [# 140]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Holky a kluci co jdete na Camouflage, tak si to moc pěkně užijte, jsem zvědavý na reporty wink

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 18.4.2015 o 18:47   [Ignorovat]   [# 141]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Nevím jak holky a kluci, ale já si to užiju v maximální míře. Ještě 24 hodin a vypukne to na plné pecky:-)

Profil
 
 
Posláno: 20.4.2015 o 5:35   [Ignorovat]   [# 142]
Lie To Me
Ikona: dozi
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 38
Registrovaný: 11.12.09

Tak včera super koncert,ještě teď jsem plnej dojmů,kapela ůplně v pohodě,publikum super,kdo byl,ten ví!

Profil
 
 
Posláno: 20.4.2015 o 11:14   [Ignorovat]   [# 143]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Tak to byla tak mega pařba, že si říkám, že není přece možné, aby táto kapela zůstala jen v klubech. Takového frontmana může leckterá stadiónová kapela závidět. Pro mě osobně je Marcus hned po Gahanovi nejakčnější frontman na pódiu a pro mě tedy i nejlepší hned za Gahanem.

Profil
 
 
Posláno: 20.4.2015 o 21:42   [Ignorovat]   [# 144]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Mě to nedá, abych přiblížil trošku atmosféru, musím se tu pochlubit s nějakýma fotkama:-) Jsem z toho docela v prdeli doteď a ještě dlouho budu.

Last Song:

http://mh.ringo.sweb.cz/Lastsong.JPG

S Marcusem:

http://mh.ringo.sweb.cz/Marcus.jpg

S Oliverem:

http://mh.ringo.sweb.cz/Oliver.JPG

S Heikem:

http://mh.ringo.sweb.cz/Heiko.JPG

S bubeníkem, v popředí Marek Raška:

http://mh.ringo.sweb.cz/Bubenik.jpg

S kytaristou:

http://mh.ringo.sweb.cz/Kytarista.JPG

S DJem Agentem Orangem, který dělal Support a pak Afterparty:

http://mh.ringo.sweb.cz/Agent.jpg


Atmosféra byla neskutečná.

Profil
 
 
Posláno: 7.9.2015 o 5:50   [Ignorovat]   [# 145]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Lístky zajištěny a už odpočítávám:-)

 Obrázkové přílohy  11112902_10153328205135797_359764675217654057_o(1).jpg
Profil
 
 
Posláno: 14.9.2015 o 17:42   [Ignorovat]   [# 146]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Momentálně jsou Camu na turné po jižní Americe a trochu obměnili setlist. Bohužel s nimi není Oliver:-( Doufám, že v Lipsku budou komplet:-) Za tyto informace děkuji DJ AgentOrange

Profil
 
 
Posláno: 2.10.2015 o 16:32   [Ignorovat]   [# 147]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Za hodinu a půl to vypukne:-) Bude to mazec:-)

Profil
 
 
Posláno: 5.10.2015 o 18:24   [Ignorovat]   [# 148]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Byl to neskutečný večer s fenomenální kapelou. Plný dům, vynikající atmosféra, výborný zvuk a kolem sami dobře naladění lidé. To vše umocňovalo zážitek z tohoto koncertu kapely, kterou mnozí tak zatracují. Až najdu chvilku, pokusím se více rozepsat o koncertu v Lipsku, který zakončil veleúspěšnou kapitolu skupiny Camouflage.

Profil
 
 
Posláno: 5.10.2015 o 18:57   [Ignorovat]   [# 149]
Clean
Ikona: honza88dm
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 77
Registrovaný: 7.2.11

Zkus něco napsat Marku, moc by mě to zajímalo. Snad se brzy uvidíme a dáme řeč. Jinak se budu opakovat, tiše závidím :-D

Profil
 
 
Posláno: 6.10.2015 o 21:39   [Ignorovat]   [# 150]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Velkou shodou okolností se mi poštěstilo a mohl jsem se zúčastnit koncertu Camouflage v Lipsku. Místo konání bylo v areálu bývalého výstaviště a trochu připomínalo kulisy z filmu Ocelové město. Před halu jsme dorazili 18 30, což bylo asi půl hodiny před otevřením haly a na místě už ve frontě čekalo cca 40 fans. Těsně po sedmé začali pouštět a já po nezbytné návštěvě toalety, zaujímám místo ve třetí řadě pod pódiem.
Kolem osmé začíná své vystoupení předkapela Palast, trojce muzikantů z Berlína, kteří rozhodně nezklamali a za své energické vystoupení byli náležitě odměněni ovacemi natěšeného davu. Překvapením pro mne bylo, když frontmen prohodil, že je to jejich druhý koncert. Rozhodně budu po téhle kapele v budoucnu pátrat.
Stačila jen chvilka a pódium už je připraveno pro hvězdy večera. Těsně po deváté se rozeznívá intro: Dark Grey, Light Grey, Greyscale 2015, postupně přicházejí bubeník Jochen Schmalbach, kytarista Volker Hinkel, klávesista Heiko Maile, klávesista a hráč na drummy Oliver Kreysing a nakonec frontmen Marcus Meyn. Pokud jde o Olivera, tak mi spadl kámen ze srdce, že byl na pódiu. Kvůli svému civilnímu zaměstnání nemohl být součástí kapely na turné po jižní Americe a tak když jsem ho uviděl, měl jsem
opravdu velkou radost.
Zazněly tyto skladby: Laughing, Passing By, The Smiling Face, I’ll Follow Behind, If, Misery, In The Cloud, We Are Lovers, Leave Your Room Behind, Suspicious Love, Handsome, Count On Me, You Turn, Shine, The Great Commandment, End Of Words, Me And You, Love Is a Shield a jako poslední Stranger’s Thoughts.
Nebudu se nijak zvlášť rozepisovat k jednotlivým skladbám, ale chtěl bych jen popsat pár okamžiků, které by tak trochu mohly vystihnout atmosféru koncertu.
Hned po úvodní Laughing začali fanoušci zpívat nápěv ze Shine, což se evidentně líbilo Heikovi, který se přidal a to se opakovalo několikrát během koncertu
Při The Smiling Face si Marcus sedl na okraj pódia a byl nějaké dva metry ode mne. V tu chvíli jsem si na plné pecky užíval tu jeho bezprostřednost, zvlášť proto, že TSF je moje srdcovka.
Při If a Misery se z pódia valila lavina energie a já si v tu chvíli uvědomil jak skvěle fungují songy Greyscale.
Na In The Cloud nesměl chybět klasický starý telefon s otáčivým číselníkem.
Před LYRB celý sál zpíval pod taktovkou Marcuse nápěv téhle písně, běhal z toho mráz po zádech.
Nebyl by to koncert Camu, aby se něco nepřihodilo. Při Count On Me se asi v polovině skladby zadrhnul segvencer a přes veškeré Heikovo úsilí, to kluci museli dohrát jen tak na živo, bez naprogramovaných zvuků. 
Při Me End You už klasická mávačka.
No a to nejlepší přišlo nakonec. Stranger’s Thoughts bylo naprosto luxusní, všichni si sedli na kraj pódia a po skončení se fotili proti davu i s celým realizačním týmem. Fanoušci je nechtěli pustit do útrob haly a tak znovu začali vyvolávat nápěv ze Shine, Heiko s Marcusem začali zpívat, potom Marcus svými pažemi udělal srdce nad svou hlavou a hodně roztřeseným hlasem naposledy poděkoval.
Vyzdvihl bych tyto songy: Laughing, The Smiling Face, If, LYRB, Suspicious Love, End Of Words, Stranger’s Thoughts.
Koncert v Lipsku se do mé paměti zapsal zlatým písmem, zážitek na který budu vzpomínat celý život:-)

Profil
 
 
   
10 z 11
10
 
‹‹ BONG      Hudební tipy ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy