Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
1 z 2
1
OCEÁN
Posláno: 11.1.2008 o 14:09   [Ignorovat]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Vše o legendární české kapele a spřízněných novoromantických projektech.
Stránky fanklubu skupiny OCEÁN:  http://fc-ocean.zin.cz/aktualitky.php
Stránky každoroční OCEÁN PARTY:  http://ocean.wz.cz/

 Obrázkové přílohy  az3.jpg
 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 16.1.2008 o 1:47   [Ignorovat]   [# 1]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

No jen doufám že opětovné reedice nosičů ” CD Oceánu ” v tomhle roce na 100% budou .

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 10.2.2008 o 10:02   [Ignorovat]   [# 2]
The Sun And The Rainfall
Ikona: mishut
HodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 13
Registrovaný: 22.1.08
dmf / 16.1.2008 o 1:47

No jen doufám že opětovné reedice nosičů ” CD Oceánu ” v tomhle roce na 100% budou .

Ona je v plánu další reedice?

Profil
 
 
Posláno: 10.2.2008 o 21:13   [Ignorovat]   [# 3]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 10.2.08

Jo v letošním roce.

Profil
 
 
Posláno: 24.2.2008 o 23:01   [Ignorovat]   [# 4]
Ice Machine
Ikona: Headhunter
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.1.08

http://www.stream.cz/video/36408-petr-muk-rodina-nebo-muzika

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 24.2.2008 o 23:02   [Ignorovat]   [# 5]
Ice Machine
Ikona: Headhunter
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.1.08

Petr Muk: Prázdná ulice
http://www.stream.cz/video/111/34721-petr-muk-prazdna-ulice

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 5.5.2008 o 15:43   [Ignorovat]   [# 6]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Vážení přátelé !
Speciální vystoupení Petra Muka v komorním prostředí nového zajímavého prostoru “InGarden” v Praze 4.června 2008
Jedná se o prostor s omezenou kapacitou, takže doporučuji, pokud máte vy nebo vaši přátelé zájem, neoddalovat zabezpečení rezervace vstupenky.

 Obrázkové přílohy  p.m.jpg
 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 31.10.2008 o 11:32   [Ignorovat]   [# 7]
Ice Machine
Ikona: Headhunter
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.1.08

Skupina Oceán se vrací na pódia
http://www.novinky.cz/clanek/153206-skupina-ocean-se-vraci-na-podia.html

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 25.11.2008 o 13:26   [Ignorovat]   [# 8]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

Muk poprvé o New Ocean:

Petr Muk a New Ocean
Kompletní znění dopisu zpěváka Oceánu

Očekávatelné se stalo skutkem: mí bývalí kolegové z kapely Oceán a projektu Shalom ohlásili – po dlouhých šestnácti letech - návrat pod názvem New Ocean. Několikaměsíční fámy se tak konečně proměnily v konkrétní jména, tváře, záměry, termíny a mediální prohlášení.

Mnozí mě vyzývají, abych na to razantně reagoval, snad v tušení senzací. O ty zájem nemám, jen zopakuji mnou dříve již řečené: bez spontánně obnoveného kontaktu všech původních členů a společného vzniku nového repertoáru pro mě vzkříšení Oceánu nedává smysl.

Byli jsme tehdy hodně mladí, zúročili jsme roky kamarádství a hudební i politické opozice. Doba byla společensky převratná a synthi muzika v celosvětově zásadním postavení. Oceánské roky 1985 až 1992 se proto staly jedinečnými, nezapomenutelnými a neopakovatelnými. Každou jejich připomínku v podobě kvalitní CD reedice či zejména dosud nevydaného oficiálního DVD vítám.

Důvody rozchodu Oceánu jsem již několikrát pojmenoval: spory nad mými novými písněmi pro kapelu (a současná neexistence jiných návrhů), nepoměr v hudebním přínosu, narůstající osobní napětí. S Petry Kučerou a Honsem jsem ovšem spolupráci vlastně nikdy nepřerušil a jejich vkladu do shalomského i mého sólového období si velmi vážím.

V Shalomu jsme kdysi riskovali ztrátu oceánského kultovního statusu, třeba i nečekaným využitím vokalistek. Kariéru pod vlastním jménem jsem si musel odpracovat, protože minulé zásluhy příliš neplatí. Ve stejné situaci je dnes New Ocean: respektovanost zpěvačky a všech pánů je dána, budoucnost je v jejich rukou – a měli by to dokázat i pod nezavádějícím označením. Nevyhovuje mi tudíž, že využili poangličtělou verzi názvu kapely právem vzpomínané pro nevšední české texty k tehdy nepochybně výjimečné muzice, předávané tisícům fandů (snad dost užitečně a originálně) mým zpěvem.

Chci věřit, že – tak jako se to děje s oceánskými songy v mém případě – budou recyklovány jen písně, k nimž mají členové inovované party autorský vztah. V případě spoluautorství s Petrem Kučerou předpokládám dotaz na mé stanovisko k novému využití předlohy - já jsem to tak vždycky předem dělal. Skutečná podstata dosavadního čtvrtinového dělení autorských a interpretačních honorářů podle tiráží starých nahrávek je totiž všem zúčastněným od počátku jasná.

Konstatuji, že bez mého zásadního podílu nevznikla vlastně žádná oceánská melodie, i když tvůrčího přínosu Petra Kučery si cením a práci Vozáryovců na výsledné podobě a celkovém soundu nehodlám nijak zlehčovat. Bude-li třeba, jsem připraven píseň po písni rozklíčovat celou diskografii Oceánu podle konkrétního přispění k jejímu vzniku.

Krom všeho shora uvedeného stojí proti mé účasti ve staronovém Oceánu zejména fakt, že jsem v životním období lidsky šťastném a pracovně nabitém, což v tom nejlepším slova smyslu spotřebovává všechen můj čas. Mám v Praze spokojenou rodinu, spojující mé dvě starší dcery s malou Noemi a její maminkou Evou –  jistě nutné českobudějovické zkoušení by pak bylo komplikací.

Navíc, vedle vystupování s tradiční malou partou, dokončujeme s rozšířeným p.m. bandem zásadně přearanžovanou podobu mého repertoáru pro rok 2009. Letošní letní koncerty ukázaly, že s novým kytaristou a baskytaristou se posuneme zase o kus dál – a prosincové brněnské vystoupení s německou kapelou Alphaville bude další prověrkou. Velmi brzy také začnu zkoušet roli Leonarda da Vinciho v muzikálu Mona Lisa: čeká mě tam hodně práce, na kterou se těším. A rýsovat už se začíná také materiál pro mé nové album.

Letos v srpnu jsem, asi potřetí za posledních cca 10 let, odmítl obnovení Oceánu ze spíše marketingových důvodů a bez současného splnění výše uvedených lidských předpokladů a muzikantských podmínek. Touha Honzy, Petrů a Dušana právě teď navázat na minulost je ale zřejmě tak silná, že rychle našli jiné personální řešení.

Hledání náhradních zpěváků nevyšlo, volba tedy logicky padla na zpěvačku. Je mi sympatické, že Jitka Charvátová se distancuje od pouhé písňové repliky či od pokusu navázat na dobové poselství Oceánu. Je totiž možné, že výsledek akce New Ocean bude hudebně zajímavý i komerčně úspěšný, ale opravdový Oceán to prostě být nikdy nemůže.

Něco tím však definitivně končí. Něco začíná? Podle vyjádření Dušana Vozáryho pro časopis Filter jde vlastně o zcela nezávaznou zkoušku trvanlivosti jednoho fenoménu, v případě nezájmu okolí bez výčitek kdykoli ukončitelnou. Takový test mám za zbytečný.


http://kultura.idnes.cz/zpevak-petr-muk-vzkriseni-oceanu-nedava-smysl-f49-/hudba.asp?c=A081125_111617_hudba_kot

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 9.8.2009 o 12:02   [Ignorovat]   [# 9]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Každoroční Oceán Party se bude konat i letos!!!

Bližší informace:

Datum konání:17.10.2009
Začátek: 20:00 hodin
Místo konání: Klub Exit Chmelnice, Koněvova 219, Praha 3
Doprava:
TRAM 1 (z metra Palmovka - 12 minut)
TRAM 9 (z metra Hlavní nádraží - 18 minut)
TRAM 16 (z metra Želivského - 11 minut)
Vystoupit ve všech případech na tramvajové zástávce CHMELNICE.
Live: Jerusalem
DJ: SIN
Webové stránky akce: http://www.ocean.wz.cz

 Obrázkové přílohy  Ocean_2009.jpg
 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 2.10.2009 o 10:01   [Ignorovat]   [# 10]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Oceán - Best of 2009

Datum vydání 2.11.2009


1. Ráchel (verze z alba Dávná zem)
2. Prázdná ulice
3. Narcis
4. Padají koně
5. Noc je jako… (single version)
6. Jeden den (verze z alba 2 1/2)
7. Lék světu
8. Naděje
9. Doteky v zemi
10. Dávná zem (verze z alba Dávná zem)
11. V náladě
12. Čas (verze z alba Dávná zem)
13. Černé je nebe
14. Větrný mlýn
15. Poslední soud (reggae mix - Haifa)
16. Osud
17. Mys na okraji života
18. V mlze

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 8.10.2009 o 12:15   [Ignorovat]   [# 11]
Revolution
Ikona: PHONETIX-Rob
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 304
Registrovaný: 23.12.07

Tak to je skvělé. Škoda, že zatím nejsou nějaké nové informace o “comebacku” NEW OCEAN…

 Podpis 

PHONETIX na Facebooku (940 sledujících)
Nový web PHONETIX
PHONETIX na Soundcloud (též 940 sledujících) dále PHONETIX na Bandzone .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)

Profil
 
 
Posláno: 24.5.2010 o 11:31   [Ignorovat]   [# 12]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=iJsPSdeby4s[/youtube]

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 24.5.2010 o 11:45   [Ignorovat]   [# 13]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_k8D5cRQ88E[/youtube]

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 24.5.2010 o 11:50   [Ignorovat]   [# 14]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=8iktnVp41B8[/youtube]

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 24.5.2010 o 11:55   [Ignorovat]   [# 15]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gCj1unvVPrs[/youtube]

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
   
1 z 2
1
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy