Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
5 z 8
5
Problémy, přání a návrhy na zlepšení
Posláno: 16.7.2009 o 11:20   [Ignorovat]   [# 61]
Ice Machine
Ikona: LailaX
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.3.09
Gabriel / 16.7.2009 o 10:50

@LailaX: Prosim poskytni viac informacii. Typ a verzia prehliadaca, cituj presne aka chybova hlaska sa objavi (ak sa objavi) a pod..

Aktualizovane: bol som nalogovany v tvojom ucte s spravy sa posielat daju. Skus iny prehliadac. Internet Explorer je v sucasnosti velmi zla volba vo vsetkych ohladoch.

je to hloupé, ale já nemám přístup na net nikde než v práci a tam je standartně IE… a s tím nepohnu… Chybová hláška je akorát Error on page, když chci odeslat zprávu:)

Profil
 
 
Posláno: 16.7.2009 o 12:22   [Ignorovat]   [# 62]
Administrátor
Ikona: Gabriel
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 58
Registrovaný: 29.7.07

Aku verziu pozuivas, aby som vedel nasimulovat problem u mna na PC.

Profil
 
 
Posláno: 27.7.2009 o 13:41   [Ignorovat]   [# 63]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 25
Registrovaný: 22.12.07

Mám nějakej problém na hlavní stránce.Hlásí mě to že se připojuji na nebezpečnou stránku.která může poškodit můj počítač.nebo se mě to rovnou přepojí na nějakou jinou stránku kde je ke stažení nějakej ochranej program
Mám ten stejnej problém doma i v práci takže chyba asi není u mě.

Profil
 
 
Posláno: 27.7.2009 o 15:33   [Ignorovat]   [# 64]
Administrátor
Ikona: Gabriel
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 58
Registrovaný: 29.7.07

Myslim ze tuto vec musia riesit ludia z webhostingu. Je to neprijemne na urcity cas, ale odstrani sa to.

Profil
 
 
Posláno: 27.7.2009 o 20:13   [Ignorovat]   [# 65]
Administrátor
Ikona: dmf
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 290
Registrovaný: 5.8.07

Asi někomu ty stránky vadí  že fungují ... komu asi ? Přes prohlížeč Windows Internet Explorer to funguje.
Samozřejmě se pracuje na odstranění tohoto problémů .

 Podpis 

DMF Team

Profil
 
 
Posláno: 27.7.2009 o 21:02   [Ignorovat]   [# 66]
The Landscape is Changing
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 25
Registrovaný: 22.12.07

V praci mám google chrom.tam mě to píše tu hlášku.
doma mám internet explorer.s tím se na hlavní stránku dostanu bezproblému,ale když chci otevřít nějaký článek,tak mě to přesměruje na windows security (nebo něco takovýho) a píše mě to něco o trojským koni a chce to po mě stáhnout nějaký ochraný program.

Profil
 
 
Posláno: 29.7.2009 o 9:12   [Ignorovat]   [# 67]
Administrátor
Ikona: Gabriel
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 58
Registrovaný: 29.7.07

Urobili sme opatrenia, aby Google prestalo oznacovat web ako skodny. Mimo ineho sme trosku tejto blokovacej sluzbe vynadali, tak snad budu sekat uz dobrotu.

Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 15:16   [Ignorovat]   [# 68]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

The End

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 15:35   [Ignorovat]   [# 69]
Administrátor
Ikona: Gabriel
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 58
Registrovaný: 29.7.07
Krieger / 26.8.2009 o 15:16

Nevím čím to je je ale nefungují mi soukromé zprávy. Napíšu větu, kliknu na Odeslat a nic se neděje.

Typ a verzia prehliadaca? Robi to aj pri inych “akciach”, napr pri ulozeni rozpisanej spravy a pod.?

Profil
 
 
Posláno: 26.8.2009 o 15:58   [Ignorovat]   [# 70]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
Gabriel / 26.8.2009 o 15:35
Krieger / 26.8.2009 o 15:16

Nevím čím to je je ale nefungují mi soukromé zprávy. Napíšu větu, kliknu na Odeslat a nic se neděje.

Typ a verzia prehliadaca? Robi to aj pri inych “akciach”, napr pri ulozeni rozpisanej spravy a pod.?

The End

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 9.11.2009 o 17:11   [Ignorovat]   [# 71]
Lie To Me
Ikona: Godmy
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 31
Registrovaný: 3.7.09

Zdravím, nyní tedy už do správne sekce překopíruju dotaz ohledně citací v diskusích.


Chtel bych se zeptat proc quotes/citace diskusi pod novyma aktualitama/zpravama maji tak prisernou zlutou barvu pozadi a naprosto nekontrastni bilou barvu textu ? Dle meho nahoru je to celkem hrozne, vzdycky si to musim oznacit   - jine barvy by se asi hodily

Ukázku citace zde nemohu udělat, poněvadž fórum a diskuse tu fungují trošku odlišným způsobem (proto jsem taky prvotně mluvil v disusi o diskusi a ne ve fóru o diskusi wink

Diky za odpoved.

Profil
 
 
Posláno: 5.1.2010 o 10:34   [Ignorovat]   [# 72]
Ice Machine
Ikona: DMan101
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.11.09

Jenom tolik jsem chtěl že takoví típci jako je nějakej Marek a Jan Kolář kteří zřejmě trpící určitou formou méněcennosti kteří by asi zřejmě potřebovali vyšetření u jistých odborníků znemožnili aby lidi kteří by chtěli napsat svůj názor k blogu:..5. nejprodávanější album v Americe…to i napsali.Když chtěj napsat názor tak at to udělaj ale v mezích určité inteligence.Což v jich případě asi je na nízké úrovni.
    K webu se také vyjádřím.Líbí se mi a rád sem píšu komentáře a názory.Díky moc a jen tak dál.

Profil
 
 
Posláno: 1.5.2010 o 13:08   [Ignorovat]   [# 73]
I Want You Now
Ikona: David
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 61
Registrovaný: 2.11.07

na to se vyser

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 1.6.2010 o 21:51   [Ignorovat]   [# 74]
Administrátor
Ikona: Gabriel
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 58
Registrovaný: 29.7.07
Godmy / 9.11.2009 o 17:11

Zdravím, nyní tedy už do správne sekce překopíruju dotaz ohledně citací v diskusích.


Chtel bych se zeptat proc quotes/citace diskusi pod novyma aktualitama/zpravama maji tak prisernou zlutou barvu pozadi a naprosto nekontrastni bilou barvu textu ? Dle meho nahoru je to celkem hrozne, vzdycky si to musim oznacit   - jine barvy by se asi hodily

Ukázku citace zde nemohu udělat, poněvadž fórum a diskuse tu fungují trošku odlišným způsobem (proto jsem taky prvotně mluvil v disusi o diskusi a ne ve fóru o diskusi ;)

Diky za odpoved.

Upravene. Dakujem za pripomienku.

Profil
 
 
Posláno: 18.11.2010 o 14:12   [Ignorovat]   [# 75]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 2
Registrovaný: 21.1.10

Zdravím, neplánuje se v dohledné době re-design webu? Na tenhle “šedý hnus” se už, podle mého, opravdu nedá dívat a “oficiální DM stránky fanclubu” by si zasloužili opravdu něco hezšího (i předešlý design byl lepšá než tohle, nechápu proč se dal pryč).
Díky za odpověď

Profil
 
 
   
5 z 8
5
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy