Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
DM fan’s Ostrava!!!  Ozvěte se !!!
Posláno: 1.9.2010 o 17:41   [Ignorovat]
Ice Machine
Ikona: SINEDKA
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 6.8.09

Zdravím všechny DM fan’s z Ostravy a okolí. cool smirk
  Pamatujete si srazy v Ostravě-Michálkovicích? Chybí vám to ? Mně ano !!! Bude to už takových dvacet let…...co se konaly….užasné akce ! Kromně nás se na nich objevovali i Cure fan’s a vyznavači punkové hudby,ale vzhledem k době v níž jsme všichni jaksi “vyčnívali” z davu,nám tyto rozdíli nikterak nevadili.
Bohužel dnes jsou akce s tímto zaměřením v Ostravě jen velice zřídka a když, tak s velice slabou propagací,tudíž  se spousta vyznavaču Depeche Mode ani o nich nedozví.
Prosím všechny ,jež jsou naladěni na stejnou černou vlnu jako já,aby se ozvali. Chtěla bych vědět,kolik z nás dychtí po Black party.
Zrodil se mi v hlavě nápad,který je teprve na počátku a udělám maximum abych jej dotáhla do konce,uvítám i pomoc,jelikož s organizováním těchto akcí nemám zkušenosti .Není možné,aby se všichni Ti černooděnci,kterých tady bylo tolik,vytratili…..vždyť  Depeche Mode je srdcová záležitost,jednou se vám dostane pod kůži a zůstává ve vás…...už navždy,je to váš životní styl. Musite je zbožňovat,nebo ne….nic mezi tím….to jsou DM
Dnes a denně vás určitě potkávám na ulici a ani nevíme,že jsme stejně naladěni .Všechny ty sestřihy,řetězy,kožené bundy jsme dávno odložili a tak již není možné nás poznat . A proto je čas na Black Celebration !!! iloveyoudm
Takže se budu těšit !!!

 Obrázkové přílohy  30494_1278055353608_1296730663_30647678_604151_n.jpg
Profil
 
 
Posláno: 6.9.2010 o 13:22   [Ignorovat]   [# 1]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 5
Registrovaný: 11.1.10

ahoj sinedko,v sobotu jedu do ziliny na sraz tak muzem jet spolu a pohovorit o DM srazech.jedu ve 15.00hod z trince,takze nevahej a jed.DM forever

Profil
 
 
Posláno: 7.9.2010 o 20:14   [Ignorovat]   [# 2]
Ice Machine
Ikona: SINEDKA
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 6.8.09

Ahoj Michale ! Díky za odpověď....já jedu na sraz až 20.11 do Prahy,dřív mi to nevyjde. Jezdíš často na srazy DM?
Většinou jsou Ty srazy z ruky,co? Ty jsi jezdil na srazy do Ostravy?  Když tak se určitě někdy můžeme domluvit a ráda se k Tobě přidám na nějaký ten srazík wink. Tady v Ostravě už nejsem s nikým v kontaktu….takže je těžko o tom s někým pokecat,mí  DM přátelé jsou většinou z čech,virtuálně v kontaktu,ale to nestačí. Budu ráda když se ozveš cool smile  Ahoj !!!  DM 4ever

Profil
 
 
Posláno: 22.9.2010 o 15:18   [Ignorovat]   [# 3]
I Want You Now
Ikona: David
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 61
Registrovaný: 2.11.07

pravidelně jsem docházel na DM party v Petřkovicích a už tehdy to bylo asi na pokraji rentability

 Podpis 
Profil
 
 
   
 
 
‹‹ tetovani dave      Ústí nad Labem a okolí ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy