Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Detaily o akci

Název akce Depeche Mode Global Spirit Tour - Official After Party
Místo Roxy, Dlouhá 33, Praha, Česko
Datum 24.5.2017 (Středa)
Začátek / konec 22:00 / 05:00
Program

Tradičně po koncertu Depeche Mode v Praze již několik let pro Vás Depeche Mode Friends pořádá Afterparty a ani tentokrát o tuto akci nepříjdete.

Party se bude konat v prostorách pražského klubu Roxy, kapacita je více než 1000 návštěvníků. Klub je dvoupatrový a členitý, kromě taneční plochy jsou zde místa, kde můžete v klidu posedět a popovídat si, třeba právě o proběhlém koncertě. Vedle hlavní stage je zde další, menší stage, se samostatným barem a DJ, tedy: 2 stage - 2 DJ´s.

Doufáme, že se přijdete po koncertě pobavit. Chceme Vás tímto dopředu upozornit, abyste neotáleli se zajištěním vstupenek, které jsou již v prodeji.

Klub Roxy

DJ's: Gabriel, Agent Orange

Vstupenky: DMshop

smsticket.cz

 

Jak se dostanete do klubu Roxy:

1. Z  Eden Arény metrem  A, nástupní stanice Strašnická do stanice Můstek, přestup na linku metra B do stanice Náměstí Republiky.Z metra výstup směr Revoluční, cca po 200m ulicí Revoluční vlevo do ulice Dlouhá a po 100 m se nachází klub Roxy.

2.Tramvajová zastávka Slavia směr zastávka Dlouhá třída. Linkou číslo 6 cca 30 min. A vlevo z tramvajové zastávky do ulice Dlouhá a po 100 m se nachází klub Roxy.

Info

Klub Roxy

It's been a tradition for Depeche Mode Friends to Organise after-parties for DM gigs in Prague in May gig will be no exception to this rule Established.

Partneři


Zvětšit mapuPlakát: Depeche Mode Global Spirit Tour - Official After Party

Diskuze

Uživatel: 1988

1988      1   26. březen 2017 o 16:12

Tak koncert se blíží, pár víkendů a je to opět zde.
Jaké máte každý své přání co by měli zahrát?


Uživatel: 1988

1988      2   28. březen 2017 o 7:40

57 dní, to je fakt za pár. To už budeme znát z 98% setlist grin
Mě se líbil z jejich posledního tažení ve Skotsku,krásně na sebe navazoval, jen mě nějak vadí verse A Pain. Při posledním tour se mě moc živě libila, ale stačí to…. Už bych ji rád slyšel ofiko, ale nějak se jim to zalibilo a Davidovi se u toho dobře tančí grin
Jinak že by od vydání písně vynechali Q..of time? !?!? No jsem zvědav.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.