Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Hublot a Depeche Mode 55 Big Bang “The Singles”

Ilustrativní: Hublot a Depeche Mode 55 Big Bang “The Singles”

Legendární výrobce náramkových hodin, společnost Hublot, poslední roky pravidelně spolupracuje s Depeche Mode, aby prostřednictvím speciální edice DM hodiniek podpořila organizaci Charity: Water. Martin Gore si před koncerty v italském Miláně odskočil do Hublotu, aby zde představil novou kolekci hodinek.

 

V této organizaci se z Depeche Mode nejvíce angažuje Martin a spolu s zástupcem společnosti Hublot představil speciální sériu 55 Big Bang hodinek. Proč 55? Protože právě tolik singlů mají na svém kontě Depeche Mode a každý z nich si našel své místo v designu uvedených hodin. Každý balíček obsahuje hodinky, vinyl singl a syntezátor Roland. Výtěžek jako obvykle, půjde na účely charitativní akce Charity: Water.

Martine, jsi v charitě hodně aktivní, co tě k tomu motivuje?
Myslím,že jestliže se ti podaří být v životě úspěšný,někdy bych řekl i díky štěstí,tak bys to měl také nějak vrátit.A také k tomu povzbudit i ostatní.

Je nějaká určitá píseň, kterou bys doporučil italskému publiku?
Všechny naše písně! "Myslím že nejvíc budou řádit zítra při Cover Me".

 

HUBLOT + DEPECHE MODE + CHARITY: WATER26. leden 2018 o 22:58 • dmf • Aktuality

Diskuze

Uživatel: DoMunug

DoMunug      1   28. leden 2018 o 11:41

19 900 £ za jedny Big Bangy, snad těch v přepočtu plusminus 30 miliónů půjde na správnou věc a pomůže tam, kde je to opravdu potřeba… smile smile smile
image.jpg
image.jpg


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.