Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Andy: Chceme znovu spolupracovat s Christofferem Bergem.

Andy: Chceme znovu spolupracovat s Christofferem Bergem.

Andy Fletcher poskytl ještě před začátkem zimní části turné rozhovor švédským novinám, které jej uveřejnily teď v souvislosti s vystoupením kapely ve Švédsku.

Na otázku, jak kapela vybírá písně do setlistu Andy odpověděl, že Depeche Mode jsou demokratická kapela a hlasují pro své oblíbené písničky. Ale tentokrát by Dave velmi inicativní, chtl písně s takovým rytmem, který vyhovuje jemu. Což Andy oceňuje, protože je to Dave kdo pobíhá po pódiu. Andy také říká, že změny v setlistu pro zimní část jsou způsobeny tím, že koncerty v halách jsou mnohem více intenzivní.

Andy také vysvětluje, že zůstávají přáteli i na turné, oproti dřívějším dobám a že kapela chce znovu pracovat s Christofferem Bergem.

Ohledně Delta Machine Fletch říká, že je příliš brzy zařadit jej v souvislosti s předchozími deskami, ale že už teď jsou sním mnohem spokojenější než se Sounds Of The Universe a že určitě skončí poměrně vysoko na seznamu jejich oblíbených alb.

 

 Opakuji, rozhovor byl uskutečněn před zahájením zimní části turné...

http://www.gp.se/kulturnoje/1.2206611-depeche-mode-tillbaka-i-goteborg


11. prosinec 2013 o 13:51 • Dangerous • AktualityDiskuze (2) •

Diskuze

Uživatel: Robiner

Robiner      1   11. prosinec 2013 o 14:50

Opakujes kvoli tomu asi ze tie vztahy nie su take “kamaradske”..inak ja by som to nehrotil Andy je taky “cudak” odjakziva..uz len tie jeho poklony..proste osobnost kazda ma svoje..vsetko dobre ludia..smile


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      2   11. prosinec 2013 o 17:46

Takže za setlist může Dave.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.