Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuální srazyBelinda Carlisle: Nedovedu si představit život bez alba Violator

Belinda Carlisle: Nedovedu si představit život bez alba Violator

Členka punkových The Germs, posléze zpěvačka jedné z nejúspěšnějších dívčích skupin 80. let The Go-Go's a samozřejmě také úspěšná sólová zpěvačka Belinda Carlisle se na dotaz, bez jakého alba si nedovede představit svůj život odpověděla:

 

Carlisle dále vybrala pět alb, bez kterých nemůže žít. Vybrala například album Violator od Depeche Mode, které označila za "jedno z mých nejoblíbenějších alb vůbec". "Každá píseň je prostě úžasná a miluju tu produkci," dodala. "Miluju ty melodie. Líbí se mi, jak je to taneční. Když to album vyšlo, byla jsem jím úplně posedlá a je to jedno z mých alb, na které chodím pořád a je to tak už roky a roky."
Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

 

Carlisle dále vybrala pět alb, bez kterých nemůže žít. Vybrala například album Violator od Depeche Mode, které označila za "jedno z mých nejoblíbenějších alb vůbec". "Každá píseň je prostě úžasná a miluju tu produkci," dodala. "Miluju ty melodie. Líbí se mi, jak je to taneční. Když to album vyšlo, byla jsem jím úplně posedlá a je to jedno z mých alb, které si pouštím pořád a je to tak už roky a roky."

celý článek zde:

https://www.udiscovermusic.com/news/belinda-carlisle-five-albums-cant-live-without/


15. květen 2023 o 13:29 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (1) •

Diskuze

Uživatel: Grangers

Grangers      1   16. květen 2023 o 7:55

Celkem se holka od toho punku vzdálila).Pamatuju si z rakouskýho Wurlitzeru tu její skladbu,jak měla v rukách ty glóbusy nebo co.Byla to jedna z pěkných výplní čekání na Never.Little a Behind,co se tam tenkrát od “nás” hrálo.Jinak je celkem povrchní),bez Violatoru si přece nedovede představit život nikdo soudnej.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.