Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Berlínské finále zvěční opět Anton Corbijn

Ilustrativní: Berlínské finále zvěční opět Anton Corbijn

Je to tak. Jako u předchozího Delta Machine turné, tak i v případě Global Spirit Tour se Berlín stává dějištěm koncertu, který bude zaznamenán pro budoucí vydání na filmových nosičích. A režie byla svěřena opět Antonínovi Corbijn.

Anton, během prvního koncertu ve Waldbühne, provedl několik kamerových zkoušek a ve středu 25. července to bude na ostro... Všichni však doufáme, že tentokrát se dočkáme náležitého záznamu a ne "retro" záležitosti, jako v posledním případě.

 

 


24. červenec 2018 o 9:30 • dmf • Aktuality

Diskuze

Uživatel: renegade

renegade      1   24. červenec 2018 o 15:48

Tak ono se to přímo nabízelo. Taky doufám v HD…


Uživatel: tomas1.

tomas1.      2   25. červenec 2018 o 18:57

na to Corbijn asi nemá-))) .Zastydl v 90-letech,kdy frčelo VHS a tragické rozlišení DVD-))Možná by se mohl poučit u NIN-)


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      3   25. červenec 2018 o 20:49

Abych pravdu řekl, tak jsem nějak nebyl nadšený z toho jakým stylem natočil poslední video k Deltě. Mě se líbili Miláno i Barcelóna. Mám rád záběry ze zákulisí a ne jen pohled ze předu. A také Corbijn nedělá sólo záběry na bubeníka. Už je okoukaný. A DM jsou konzervy.


Uživatel: Lexik

Lexik      4   27. červenec 2018 o 4:01

Doufám že bude BD


Uživatel: Federman

Federman      5   28. červenec 2018 o 20:47

Tak nevím jestli mám brečet nebo se smát. Je jednoduché spìlat nad ohlodanou kostí v papundeklovém vyblifbarvyobalu, hozenou potupně přes rameno mezi dav lačných fanoušků nějakým chytrolinem ze Sony. Tohle vydavatelství dělá čest dnešní dekadentní době s veškerou parádou a je smutné, že v jeho chapadlech uvízlo i Depeche Mode. Zbavit se tohohle parazita bude už pravděpodobně nemyslitelné, protože to s ním zase šustí. Na druhou stranu, pořád lepší parazita na zádech než  v zádech s Hillierem.

Antone. Nepobíhej zběsile po pódiu ani pod ním. Zapni stabilizátor, nepouštěj se do detailů zbytečně často a na transfokátor raději nesahej.
Pánové u střihu !! Sekvence prosím delší. Představte si, že se na to budete muset dívat i vy a to vícekrát. Zájem o epileptický záchvat nemá skutečně  nikdo z nás.

Chovejte se prostě jako profici a vše bude ok. Jestli už nevíte jak se to dělá, pusťte si pro inspiraci SOFAD.  Tehdy totiž ještě dekadenci nikdo neznal.


Uživatel: Federman

Federman      6   28. červenec 2018 o 21:10

Na vás zvukaře jsem málem zapomněl. Pokud se Sony rozhodne být velkorysé a použije médium pro něj neznámé, prokažte své schopnosti a v dnešní době uduněných nahrávek si vyzkoušejte raději perfektní stereo a na přiblblé pjetplusjedna se klidně víte co ....

Ať žije Depeche Mode!


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.