Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Dave Gahan nahrál kytaru na skladbu EMA

Ilustrativní: Dave Gahan nahrál kytaru na skladbu EMA

Frontman Depeche Mode nahrál kytaru na skladbu zpěvačky EMA, která vystupovala jako předskokan DM v Praze.

Část skladby lze slyšet zde, stejně tak interview s EMA:

depechemode-live.com
EMA interview

 


13. únor 2018 o 20:07 • dmf • Aktuality

Diskuze

Uživatel: DoMunug

DoMunug      1   14. únor 2018 o 9:42

Dave na kytaru “vybrnkal” intermezzo mezi Enjoy… a Policy… na Violatoru. Je to možný? wink

@Denydog:
Tak to by mne taky velmi zajímalo!!!
image.jpg


Uživatel: aleš

aleš      2   14. únor 2018 o 12:48

jestli ji spíš nechce přes kytaru přeříznout grin


Uživatel: Herrer

Herrer      3   14. únor 2018 o 12:52

EMA mě bavila i přesto, že si zvukaři zrovna při jejím vystoupení rozhodli vybrat sick day smile


Uživatel: Herrer

Herrer      4   15. únor 2018 o 16:08

Korea hraje doma, dala do toho všechno ve stylu buď a nebo. Z tohoto pohledu a i s přihlédnutím k systému turnaje, je mnohem důležitější hnusná výhra, než dojemná prohra smile

Že nemáme kvalitu dlouhodobě, to nejde nevidět. Nemáme smysluplný systém výchovy mládeže a to opět dlouhodobě. Pořád jsme ale hokejová země, lidi mají o tenhle sport zájem, takže to nejdůležitější podhoubí tam je. Druzí Jágr s Haškem se nemusí narodit dvě nebo víc generací a proto to chce vychovávat další Pastrňáky, tedy konkurence schopné specialisty. Dneska doba nepřeje univerzálům, typickou českou chytrostí už toho tolik nedoženeme. Hokej se strašně změnil, je potřeba rychlost a hlavně technika, kterou už dnes mají výbornou i národy, který to dřív stavěly na důrazu. Pokud se začne pracovat, za pár let můžeme bejt zase v TOP 3. Momentálně jsme tak na pátém, šestém místě, což dokazují i dlouhodobější výsledky. Nemá cenu honit Kanadu, která je o několik Titaniců před námi a aspoň o ten jeden vždycky byla, ale měli bysme se inspirovat u Skandinávců a ptát se, proč jich je v NHL tolik a našich tak málo… Co dělají líp?

Přesto bych ohledně olympiády nepanikařil, je to krátkodobý turnaj a jestli jsme byli my tak špatní, nebo oni tak dobří, ukážou až další zápasy. Celkově si po k podobných zesměšňujících vykřicích nejvíc přeju, abysme udělali úspěch a aspoň na chvilku jejich autorům zavřeli ústa smile


Uživatel: Herrer

Herrer      5   15. únor 2018 o 16:39

Ale jo, já netvrdím, že je to dobrej výsledek, nebo že by to snad byl dokonce dobrej výkon. Jenže takový zápasy se dějí no a my ho zaplaťpánbůh vyhráli. Něco podobného si říkali třeba Amíci v Naganu proti nám, nebo třeba včera Ivani proti Slovákům. A splakali nad výdělkem. Jestli se má ukázat, že jsme tragický, tak se to ukáže.


Uživatel: Herrer

Herrer      6   15. únor 2018 o 17:17

Tak jestli na ně byl kurs 60, tak je to úlet, ale zas že by Slováci prožívali nějaký slavný hokejový časy, to taky říct nejde. Buď je to může nakopnout pro zbytek turnaje a nebo se ukáže, že to byla souhra okolností. Obecně bych ale nedělal senzaci ani z našeho, ani z jejich výsledku, protože povaha Sborné ve chvílích, kdy jsou favority, je známá a z tohohle pohledu se včera nestalo nic, co by se v posledních letech nestalo už několikrát. Tím samozřejmě nechci snižovat výkon Slováků. Tenhle turnaj je ale od základu divnej, je to turnaj béček, u některých týmu dokonce céček, déček a éček a jediný, co mu dodává jakousi prestiž, je těch pět kruhů na bílým pozadí. I proto by byla samozřejmě medaile fajn, ale z mýho pohledu je to turnaj s ještě nižší úrovní, než každoroční MS.

Tolik konec mého OT smile


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.