Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Dave pro Bild: Nevím, jestli a kdy se objeví nové písně Depeche Mode

Ilustrativní: Dave pro Bild: Nevím, jestli a kdy se objeví nové písně Depeche Mode

Německý bulvární plátek Bild vyzpovídal v polovině prosince Davea Gahana a není to příliš pozitivní čtení.

Poslední album Depeche Mode vyšlo před čtyřmi lety.
Než vyjde nové, bude to zřejmě ještě nějakou dobu trvat.
Frontman Dave Gahan (59) je v současné době na turné se svým bočním projektem Soulsavers a zítra představí nové album "Imposter" na "Telekom Street Gig" v Berlíně.
Na koncert v Londýně si pozval i kolegu z kapely Andrewa Fletchera (60).
"Nevím, jestli se mu vystoupení líbilo, nebo ne. Nepovažoval za nutné mi po něm poslat zprávu," řekl Gahan. "Takže nevím, jestli a kdy se objeví nové písně Depeche Mode," dodal.
Gahan byl v rozhovoru pro BILD am SONNTAG obecně.
Stěžuje si na poskytovatele streamingu jako Spotify a spol. protože tam lze slyšet jen jednotlivé písně z jeho desky.
"Je to škoda, protože je to naprosté umělecké dílo. Mělo by se poslouchat jako koncepční album. Adele by to mohla určit pro svou hudbu. Ale ona má také mnohem větší moc než já."
A dále:" Podívali byste se na Picassův obraz a vybrali byste z něj jen jeden segment a zbytek vymazali? Samozřejmě že ne. Tak proč to děláte na albu?"
Proto Gahan hraje své písně na koncertě přesně v pořadí, v jakém jsou na albu.
"Pokud chcete po dvanácti písních slyšet víc, můžete zůstat. Nezajímá mě, jestli se vám to nelíbí."
Na potenciální fanoušky nebere příliš ohled ani v jiných ohledech.
"Už dlouho mi vadí, že si lidé stěžují na alba, která stojí 20 eur. Raději to utratí za dvě posraný kafe a bagetu ve Starbucksu." A jak to vypadá?
Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

11.12.2021

Poslední album Depeche Mode vyšlo před čtyřmi lety. Než vyjde nové, bude to zřejmě ještě nějakou dobu trvat. Frontman Dave Gahan (59) je v současné době na turné se svým bočním projektem Soulsavers a zítra představí nové album "Imposter" na "Telekom Street Gig" v Berlíně. Na koncert v Londýně si pozval i kolegu z kapely Andrewa Fletchera (60). "Nevím, jestli se mu vystoupení líbilo, nebo ne. Nepovažoval za nutné mi po něm poslat zprávu," řekl Gahan. "Takže nevím, jestli a kdy se objeví nové písně Depeche Mode," dodal.

Dále si Gahan stěžuje na poskytovatele streamingu jako Spotify a spol. protože tam lze slyšet jen jednotlivé písně z jeho desky.

"Je to škoda, protože je to kompletní umělecké dílo. Mělo by se poslouchat jako koncepční album. Adele by to mohla určit pro svou hudbu. Ale ona má také mnohem větší moc než já." A přidává:" Podívali byste se na Picassův obraz a vybrali byste z něj jen jeden segment a zbytek vymazali? Samozřejmě že ne. Tak proč to děláte na albu?" Proto Gahan hraje své písně na koncertě přesně v pořadí, v jakém jsou na albu.

"Pokud chcete po dvanácti písních slyšet víc, můžete zůstat. Nezajímá mě, jestli se vám to nelíbí."

Na potenciální fanoušky nebere příliš ohled ani v jiných ohledech. "Už dlouho mi vadí, že si lidé stěžují na alba, která stojí 20 eur. Raději to utratí za dvě posraný kafe a bagetu ve Starbucksu."

 

 


29. prosinec 2021 o 16:18 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: carevičando

carevičando      1   1. leden 2022 o 19:01

Klidně bych dal i 40 euro za nové album DM, ale jen DM. Nic bokem, to si dám radši dvě posraný kafe a bagetu ve Starbucksu.


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      2   1. leden 2022 o 20:02

Taky tak. Za Picassa ani cent.


Uživatel: Ultramaraton

Ultramaraton      3   2. leden 2022 o 18:17

Hmmm… Tak už možná trochu víc chápu nejen Mr. G a jeho Impostera, ale i ten koncert z 13. 12.

Někdo dává přednost starým mistrům, někdo impresionismu, kubismu a někdo abstrakci a někdo má rád posraný kafe ( to tam vážně vedou?A to je v celoroční nabídce nebo jen sezóně?) ve Starbucksu, což bych nepila, ale každého volba…

Chápu jak skalní fanoušky Depeche Mode a starého Gahana, tak i nového starého Gahana, tak ostatní členy DM a hlavně mám pocit poslední dobou, že už tu ani nejde jen o hudbu a to všemi směry…

Tož do toho dalšího roku se třema dvojkama, hodně zdaru a ať se vše vydaří podle představ a pokud budete vidět padat hvězdu, tak si něco přejte grin


Uživatel: M100480

M100480      4   3. leden 2022 o 12:50

Za mne jsem rád, že je album jaké je. Opět jedno z mála, co je dokonalé v každé skladbě a je tedy plně vhodné pro poslech na vinylu.

Líbí se mi jeho zarputilost ohledně návaznosti skladeb a jejich kontextu. Pokud album zamýšlel jako celek, a já výběr a složení tracklistu tak vnímám, tak je jeho názor správný.

Pro mne by bylo také nepochopitelné, kdyby Tubular Bells, The Wall, či Equinoxe bylo vybráno jen něco a chaoticky. Pro mne je poslech takový, aby byl komplexní a v celku.

A to Imposter plně splňuje. Jsem rád že se vrací takto ke kořenům a vytváří opět z hudebních alb skutečně alba. prostě hudební knihy, které jen návazností všech jednotlivých kapitol dávají plnou hodnotu pro mé uši a srdce.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.