Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuální srazyDave se Stellou na Tribeca Festivalu

Dave se Stellou na Tribeca Festivalu

Jestli se právě v těchto dnech touláte po New Yorku, tak vězte, že máte velkou šanci potkat Davea na Tribeca Festival, kde se objevuje každý rok a letošek není výjimkou. Jen před pár hodinami zároveň skončil společný koncert Lindy Perry a Stelly Rose v Beacon Theatre jako součást Tribeca Music Lounge. Držím palce, Jakube, ať tam Dejvíka potkáš.


8. červen 2024 o 7:48 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (2) •

Diskuze

Uživatel: Soulsavers20

Soulsavers20      1   10. červen 2024 o 17:20

Dangerousi, že tady přepisuješ texty v komentářích, to je od tebe velká zbabělost a ty to víš. Ale že tady máš vlastně všude fotky bez copyrightu, to je nezákonné. Zase tento komentář přepíšeš? Co když někdo udělal printscreeny všech těch nelegálních užití a bude to chtít zaplatit? To nebude malá částka.


Uživatel: Soulsavers20

Soulsavers20      2   10. červen 2024 o 17:22

A ještě se sám napráskáš a dáš to tam i se zdrojem Getty Images? : ) To je už do očí bijící pitomost! : ) Getty Images používají k vymáhání nelegálně použitých snímků firmu PicRights. S tím bych si fakt nezahrával. Ber to ode mě jako dobře míněnou radu a buď vděčný za to, že ti ji vůbec dávám. Poté, co zde zbaběle přepisuješ každý můj komentář. Zasloužil bych si minimálně poděkování. A to snad také víš. : )


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.