Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Fotbalista Ibrahimovic v reklamě za doprovodu hudby Depeche Mode

Ilustrativní: Fotbalista Ibrahimovic v reklamě za doprovodu hudby Depeche Mode

Slavný Ibra si přivydělává v reklamním byznysu za doprovodu Just Can´t Get Enough.


4. leden 2022 o 12:05 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      1   13. leden 2022 o 14:52

Včera jsem se díval na HBO znovu na uvedení DM do Rocknrolove síně slávy a napadlo mě,  že to tak možná všechno mělo skončit a skončí.

Na DM už budeme jen vzpomínat a občas je uvidíme nebo zaslechneme v reklamách.


Uživatel: M100480

M100480      2   14. leden 2022 o 9:20

Navazuji na Pavla.Z jiným rankem: včera byla konečně správná konstelace v poklidu zhlédnout aktuální  koncert Davea z Berlína, na komponentech a televizi.

A výsledek raději takto: Pane Gahane, Pane Zpěváku. Čelist mi spadla už na začátku koncertu a kdybych neseděl, padl bych na kolena. Vaše práce s hlasem, frázování, intonace, dýchání, zabarvení, to činí z těchto skladeb dokonalost. Zanícení předat Vaše pocity nám posluchačům je úžasné.
A dokážete se obklopit lidmi, kteří Vám evidentně rozumí a ladí do do harmonického celku.  Společně sestavené aranžmá na albu, aranžmá na koncertě + jeho vyznění, dokonalý zážitek. Pane Zpěváku - děkuji.

A teď zpět k silně rouhačské myšlence. Dovedu si skutečně představit, že je konec klasické “značce” DM. Dovedu si představit Davea jen s SS a za sebe BUDU spokojený. Dovedu si představit, že DM bude v budoucnu nepravidelně pár charitativních koncertů (větších či menších), se všemi pózami a klišé, jež koncerty posledních turné provází. Dovedu si představit, že pod hlavičkou DM vydají už jen pár aktuálních šuplíkových skladeb. Dovedu si představit, že již budou jen sólo koncerty a někdy s “hostem”, jako jsou sólo koncerty bývalých členů jiné kapely - Waterse, Gilmoura a Masona ....

A sám sebe překvapuji tím, že by mi to nevadilo ...


Uživatel: smidak101

smidak101      3   14. leden 2022 o 20:19

Naprosto souhlasím s M100480.Dívám se na to už poněkolikáté a mně to sedí stejně jako Tobě.Tohle je Náš Dave v roce 2022.Kdysi jsem psal, že si ho dokážu představit na barové židli jak nám zpívá a mi si užíváme v poklidu jeho i jeho krásný hlas.A ty dvě DM skladby to zase pro změnu hezky rozproudí.Líbí se mi to.


Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      4   16. leden 2022 o 20:58

DG je i na Sputniku ...

Článek


Uživatel: Ultramaraton

Ultramaraton      5   20. leden 2022 o 0:19

Dnes večer jsem dostala chuť a hlavně odvahu si pustit berlínského Impostera podruhé...
Jsem ráda, že jsem tentokrát viděla jakžtakž čistě bez slz, ale neříkám, že i tentokrát nebyly smile
Vlastně jediný pocit nějakého toho imposterství jsem měla právě u skladeb DM a vlastně to byl ten nejupřímnější podvodník v podání našeho osobního… a právě oslovení pan Gahan je nejpřesnější a pro mě i nejuctivější, což platí i o ostatních členech…
I když je teď součástí i jiného tělesa a třeba později jen jiného, pořád je to ten samý, jen přibyly vrásky a v pohledu zkušenosti muže, který v životě prožil snad vše. Hlavně u Where My Love…jsem měla pocit, že koukám na vsechny ty staré verze pana Gahana v jiném a to DM songu…
Neříkám, že nebudu nadále rozšiřovat svou svatyni svatými obrazky kluků z Basildonu a širokého okolí a panové GGFWC budou v mé top 10 nejpřitažlivějších mužů, nejen charismatem, ale hlavně jsou to pořád jen obyčejní lidé s obyčejnými city a pocity a touhou vést relativně normální život, né kus flákoty na krámě. Jsou sice slavní a bohatí, ale za to toho hodně i ztratili a nepostradatelná bude i uklizečka po 42 leté službě, kterou odváděla zatraceně dobře a poctivě...
no a pak ještě plno takových psychologicko-filozofických myšlenek bych měla…

A ten hlas kurnik… Borec…

A ještě jsem cítila pocit nostalgie z jeho projevu, když člověk běží vstříc budoucnu, ale je furt uvězněn v minulosti i třeba jen vzpomínkou na cokoliv… ( já vím, ale skvěle to sedí smile )


Uživatel: M100480

M100480      6   24. leden 2022 o 10:43

při vyhledávání info ohledně DM jsem náhodně zachytil zajímavý začátek ankety - v tomto mezidobí DM klidu:

https://www.facebook.com/groups/czechdmfans/

První otázka je “Kdy a jak jste se dostali k DM?”

Tak jsem taky zavzpomínal, jak to u mne tenkrát vlastně bylo a co mne ovlivnilo, že jsem začal DM vnímat jako jednu z mých top 5 kapel. Takže kdo máte FB (zatím zdárně odolávám) a nestydíte se grin , neváhejte přispět svou vzpomínkou.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.