Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuální srazyGahan: Spirit bude pravděpodobně překvapení pro fanoušky i pochybovače

Gahan: Spirit bude pravděpodobně překvapení pro fanoušky i pochybovače

Říká Dave v rozhovoru pro MusicWeek. Doufejme, že se brzy objeví celé kompletní interview.


28. listopad 2016 o 17:57 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (10) •

Diskuze

Uživatel: Federman

Federman      1   29. listopad 2016 o 0:39

Vazena kapelo.
Ukojte pochybovace a vykaslete se uz konecne na fanousky a predevsim na ty skalni. Je to neobjektivni specie, ktera zbasti v podstate vsechno co jim predhodite a proto udelejte konecne neco, co se bude libit prave tem z druheho brehu. K nemu posledni dobou opakovane a neustale doleha hlas z vasich interview a tak se nedivte, ze je tabor pochybovacu na nohou. Jo, znervoznel jako blanicti rytiri pred vyjezdem a Vy jste tim znovu vinni. Stejne jako oni premysli totiz o tom, jestli to tentokrat myslite vazne, nebo troubite ctrnactou polnici na poplach zase zbytecne.
Ten hlas je znamy, nechava plno pochybovacu klidnym, ale intonace je tentokrat jaksi jina a Vase presvedcovani nabralo na intenzite a sile. Diky te kazdopadne nadobro utichl zvuk chrapani v tabore pochybovacu a tak je ten ted cely nesvuj.

Jeste tu vetu nikdo nevyslovil nahlas a tak se k tomu odhodlam jako prvni.  Myslite to skutecne vazne ?? Je to pravda ?? Bude to opravdu doopravdy ??

Vas verny pochybovac.


Uživatel: Fire

Fire      2   29. listopad 2016 o 8:38

Dejte do oběhu singl, desku a výsledek nechte na nás…...


Uživatel: Michaela 146

Michaela 146      3   29. listopad 2016 o 10:40

Jaké milé překvapení, výborná konstalace hvězd, znám své šťastné číslo a je to číslo 14. je poslem dobrých zpráv, na 13. jsem sázela stejně, v ten den jsem se podruhé narodila, to mi bylo sladkých osmnáct, tenkrát z úst lékaře zaznělo slečno “při Vás stáli všichni svatí”. Byla jsem spíše jak nevěřící Tomáš.
Trpělivost růže přináší, nezbývá než věřit @}—- –


Uživatel: Logic1

Logic1      4   29. listopad 2016 o 12:11

Vážne som zvedavý na ten album, či to bude taká pecka, ako to vyzerá byť!


Uživatel: d.stripped

d.stripped      5   29. listopad 2016 o 14:31

Mluvil jsem s dcerou a vyslovil své lehké pochyby o budoucím albu.
Podívala se na mě: “Stejně se to naučíme zpaměti a budeme to furt dokola poslouchat!”
Asi má pravdu, holka moje smile smile smile
(a je dobře vychovaná)


Uživatel: Mercy

Mercy      6   29. listopad 2016 o 15:22

d.stripped : chytrou dceru máš wink grin


Uživatel: DoMunug

DoMunug      7   29. listopad 2016 o 17:21

Však na to překvápko čekáme už desetiletí minimálně... wink


Uživatel: kosíno

kosíno      8   29. listopad 2016 o 23:29

Já věřím tomu, že album bude fajn. Většina alb DM je nějakým způsobem super… Určitě i turné bude skvělé, pořád váhám, jestli jet v květnu do Edenu, nebo počkat až do zimy na “outůčko”, kde ale určitě bude ořezaný setlist… Je pravda, že na posledním turné jsem byl na obou koncertech a právě v zimě jsem byl zklamán, asi kvůli tomu, že ten setlist tak osekali… Vlastně jsem tam jel hlavně kvůli tomu, že jsem se těšil na Behind The Wheel, která v létě nezazněla… Co se nového turné týče, byl bych rád, kdyby k novým písním a starším vypalovačkám zařadili kousky ze SOTU, které je nesmyslně podhodnocované grin


Uživatel: Fire

Fire      9   30. listopad 2016 o 7:45

kosíno bratři grin
jasně že bude fajn, všechny desky jsou skvělé, tak proč strach, že další deska bude kao.
Je to stále propírané před každou deskou, stále stejné věty od členů, že tohle je jejich vrchol, nový styl, nový pohled na muziku atd a tyto tipy článku rovnou přeskakuji.
Počkám, poslechnu, vytáhnu dvě skvostné písně a počkám na DVD koncert, pak si přečtu zápory na obraz a zvuk z tohoto záznamu, do roka si zanadávám, jak vydali další DVD s klipama, kde bude i Halo, ale především plus mínus tři videa z nové desky ( což mě přivádí k myšlence, proč s třemi dvd nepočkali ještě rok a mohli tam dát nové klipy ze Spiritu, ale to by zase nemohlo vyjít asi už páte Best Of Video) a pomalu se začne probírat, další řadová deska a jaká asi bude, jak to bude vrchol všeho, jak členové slibují, že asi zklamou fanoušky, protože to bude jiné, že našli svou tvář atd grin
Deska bude fajn a o vánocích řízek se salátem také grin


Uživatel: Michaela 146

Michaela 146      10   7. prosinec 2016 o 18:45

kosíno: Rozhodně neváhej a určitě zajdi na oba koncerty, já osobně upřednosťuji zimní část turné, mne více vyhovují haly, ještě raději mám klubovou scénu,  prostředí, kde dochází k nejintimnějšímu kontaktu mezi kapelou a diváky, pravda je tam více vydýchaný vzduch ale téměř žádná bariéra k publiku, nezvyklou blízkost na podiu, ale také s především neopakovatelnou atmosférou smile


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.