Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Heavymetalová formace Slipknot vybrala 25 nej skladeb - Depeche Mode nemohou chybět

Ilustrativní: Heavymetalová formace Slipknot vybrala 25 nej skladeb - Depeche Mode nemohou chybět

Členové Slipknot Corey Taylor, Shawn Crahan a Jim Root vybrali 25 skladeb, jako ultimátní výběr svých oblíbených písní...Mezi ně zařadili i Clean od Depeche Mode.

 

Shawn:
"Myslel jsem si, že metal jsou divné vlasy a legíny, než mě Paul Gray uvedl k opravdovému metalu - jako Testament, Sepultura apod. Předtím jsem byl alternativní týpek. Je mi 46, takže jsem vyrostl na Bad Brains, Dead Kennedys a Black Flag. A když jsem šel na vejšku, tak jsem poslouchal Siouxsie and the Banshees, Ministry, Pixies, Dinosaur Jr., Mudhoney či The Mission UK, kapely, které měly odlišný mindset než obvyklé rockové kapely. Takže jsem miloval Depeche Mode od první chvíle co jsem je slyšel. A tohle je úžasná píseň úžasné kapely."

 

Shawn: "Myslel jsem si, že metal jsou divné vlasy a legíny, než mě Paul Gray uvedl k opravdovému metalu - jako Testament, Sepultura apod. Předtím jsem byl alternativní týpek. Je mi 46, takže jsem vyrostl na Bad Brains, Dead Kennedys a Black Flag. A když jsem šel na vejšku, tak jsem poslouchal Siouxsie and the Banshees, Ministry, Pixies, Dinosaur Jr., Mudhoney či The Mission UK, kapely, které měly odlišný mindset než obvyklé rockové kapely. Takže jsem miloval Depeche Mode od první chvíle, co jsem je slyšel. A tohle je úžasná píseň úžasné kapely."

 


10. srpen 2020 o 9:34 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: Rajny

Rajny      1   11. srpen 2020 o 7:08

Nepoznam tuto tazku metalovu kapelu ale maju palec hore za to, ze nedali PH, ETS, NLMDA a ine singlovky.


Uživatel: M100480

M100480      2   11. srpen 2020 o 13:53

Když už jsme u těch netradičních spojení, tak Christian, rok 2019 a jedna akce ...

https://www.youtube.com/watch?v=XDr9YBDfq_w


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.