Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Jarre vs Gore a Brutalism vychází v pátek

Jarre vs Gore a Brutalism vychází v pátek

Již tento pátek se můžete těšit na předělání singlu Brutalism od JM Jarre slavným a jedičným MLG.

 

Jean-Michel k tomu dodává:

 

Na albu OXYMORE jsem chtěl ke každému singlu vytvořit několik spoluprací s mladými i zavedenými umělci. Doufám, že v mixu pro vás bude nějaké zábavné překvapení. Colaby na albu nebudou a prozatím jsou k dispozici pouze ke streamování a stažení.
Pro roll out s potěšením oznamuji Martina Gora.
Od skvělých strašidelných melodií až po extrémní experimenty Martin Gore je jedním z nejeklektičtějších skladatelů elektronické hudby. Jeho jedinečný dotek v Brutalism Take 2 to dokazuje. Spolupráce s tebou, Martine, byla pro mě skutečným potěšením a ctí!
Celý track si můžete poslechnout od pátku a předposlechnout si ho už teď.
Translated with http://www.DeepL.com/Translator (free version)

 

Na albu OXYMORE jsem chtěl ke každému singlu vytvořit několik spoluprací s mladými i zavedenými umělci. Doufám, že v mixu pro vás bude nějaké zábavné překvapení. Colaby na albu nebudou a prozatím jsou k dispozici pouze ke streamování a stažení. Pro roll out s potěšením oznamuji Martina Gora.

Od skvělých chytlavých melodií až po extrémní experimenty - Martin Gore je jedním z nejeklektičtějších skladatelů elektronické hudby. Jeho jedinečný dotek v Brutalism Take 2 to dokazuje. Spolupráce s tebou, Martine, byla pro mě skutečným potěšením a ctí!

Celý track si můžete poslechnout od pátku a předposlechnout si ho už teď.

 

 


6. září 2022 o 22:10 • Dangerous • AktualityDiskuze (5) •

Diskuze

Uživatel: Ultramaraton

Ultramaraton      1   8. září 2022 o 23:30

UMDrbenské hlášení: 15 minut za mnou ještě jednou, nebo dvakrát a už jdu fakt spinkat… Děkuju pěkně, panové JMJ-MLG… ok tak mě to hodilo už automaticky do Nostalgie, tak zas ráno grin ... ale skončí Nostalgická a jdu ještě jednou grin


Uživatel: Dangerous

Dangerous      2   9. září 2022 o 7:22

to UM: není to vůbec špatné, viď?


Uživatel: Ultramaraton

Ultramaraton      3   9. září 2022 o 9:23

To DG: kdyby bylo,  pět minut by se neprotahlo na hodinu, s Nostaligia přestávkami .  Nejsem odborník přes hudbu,  ale pocitově,  Brutalism čistě je takový těžký a Take 2 přináší do toho těžkého ovzduší lehký vánek… Je tam cítit Mr. Gore. Spolupráce dvou geniálního skladatelů moderní doby… je to moc fajn a v těch synth tlacitkach slyším známé melodie grin


Uživatel: Dangerous

Dangerous      4   9. září 2022 o 9:51

super, také se mi to líbí...četl jsem i takovou reakci: Nice, no a million miles from Martin’s own recent stuff, but lots of very Alan-like samples and weird atmospherics too.
smile


Uživatel: Ultramaraton

Ultramaraton      5   9. září 2022 o 22:16

reakce je přesná: přišlo mi to jako propojení dvou elektro-světů, co jsou si tak blízké a ty samples a weird atmospherics… známé, tím, že jsem v tom silně slyšela nejen jakýsi průřez DM převážně BC, MFTM a Violator, ale i Jarreho prací hlavně Oxygene a Equinoxe a možná Metamorphoses, ale tím si nejsem tak jistá. Když se to tak vezme, buď to bylo úžasné vzdání holdů těchto dvou světů, kde se vše propojilo nebo to je jen čistě náhodné zdání fandů, co je mají už tak nějak v uších a slyší každou notu jako známou, tak jako tak i u Recoilu, a v sólo věcech obou pánů G. jde slyšet typiše depeše stopiše… to vzájemné ovlivnění po těch letech jim už asi zůstane, což je dobře, že si udržují jednak svou kvalitu ověřenou léty a zároveň neustále přináší nová a nová wow v hudbě (nemyslím ty tajuplné otazníky kolem)... a pokud to vezmeme dle názvu tak Brutalism take 2 -když to vezmeme hodně velkou oklikou, buď myšleno, že tento rok byl opravdu “brutus” nebo v divnovědách 2 je číslem jak všech vztahů (přátelských, partnerských, atd.), tak číslem intuice, empatie, soucitu, rovnováhy, diplomacie a podobných věcí... což se v poslední době bohužel děje, že bubáctví je chlapáčtější než víláctví... užasné jak po Condemnation, následuje Black Celebration grin jdu se věnovat raději pánům v telce grin Pardonnez moi s’il vous plait… Une nuit a Paris grin


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.