Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Krásné Vánoce přeje tým depechemode.cz

Ilustrativní: Krásné Vánoce přeje tým depechemode.cz

Vážené fanynky a fanoušci kapely Depeche Mode, rádi by jsme Vám jménem celého týmu depechemode.cz a Depeche Mode Friends popřáli krásné a veselé Vánoce, hlavně pevné zdraví, spoustu radosti a nějaký pěkný dáreček s výsostnými symboly kapely Depeche Mode pod vánočním stromečkem.


22. prosinec 2017 o 17:18 • dmf • Aktuality

Diskuze

Uživatel: Standag

Standag      1   23. prosinec 2017 o 6:05

Děkuji DM. Vám všem samozřejmě také a jestli si mohu dovolit jedno vánoční přání, tak prosím oživit stránky. Více příspěvků, komunikace z vaší strany k nám a sem tam nějakou soutěž ať je výhra třeba i malá čokoláda, ale bude živo. Vlastně Live in Praha grin


Uživatel: DoMunug

DoMunug      2   23. prosinec 2017 o 12:40

Též se připojuji. Veselé Vánoce všem, mějte pevné zdraví, chuť do života a ať je vše šťastné kolem vás… smile

image.jpg


Uživatel: miXík

miXík      3   23. prosinec 2017 o 16:01

......pěkné vánoční svátky a úspěšný ten rok 2018 týmu depechemode.cz a Depeche Mode Friends…..a díky ,že jste


Uživatel: Herrer

Herrer      4   23. prosinec 2017 o 16:21

Krásné Vánoce všem wink


Uživatel: M100480

M100480      5   23. prosinec 2017 o 16:27

Krásné Vánoce, užívejte pohody a klidu, a díky týmu kolem těchto stránek a i všem Vám diskutujícím, vždyť tím je tu právě živo grin


Uživatel: carevičando

carevičando      6   23. prosinec 2017 o 18:24

Taktéž se připojuji s přáním pohodových Vánoc všem fanouškům nejlepší kapely na světě!


Uživatel: Federman

Federman      7   23. prosinec 2017 o 20:37

Hezke svatky pratele i nepratele


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      8   24. prosinec 2017 o 0:46

Šťastný a veselý. Podívejte se na toto video. Myslím, že se Dave chová nepřirozeně. Asi je vožralej nebo začal zase smažit.
https://www.youtube.com/watch?v=QPK7GLIjOLE


Uživatel: Standag

Standag      9   24. prosinec 2017 o 6:32

Daniel: Toď otázka. Musím říct, že už několikrát mě David přišel, jako by pokračoval v Bílé Jízdě. Když bych měl hodnotit zvuk a pohled z mého telefonu, to znamená z videa, které si sem dal, tak Ano. Je totalka!! Hlas strašnej a pohyby přesně jako při DevoTour, ale tam to mělo svou sílu a k době, která dm provázela, to bylo odpustitelné. Jestli se dozvím, že opět jede ve sračkách, tak budu dost Radikální.


Uživatel: renegade

renegade      10   24. prosinec 2017 o 7:44

Těžko říct, kterej z posledních dvou příspěvků je debilnější. Asi si pánové hoďte korunou. Hezké svátky všem mentálně vyspělejším jedincům.


Uživatel: Standag

Standag      11   24. prosinec 2017 o 7:45

ALE stále si říkám, že někdo upravil video a udělal pohyby z minulých let.


Uživatel: Standag

Standag      12   24. prosinec 2017 o 7:48

Rene
Proč urážíš?? Proč kurvíš vánoce a příspěvek?? Proč nenechaš diskutovat lidi vcelku o důležité věci?? Napiš k tomu svůj názor, ale buď tak hodný a neshazuj ostatní.
Budu rád, když to budeš nejes respektovat, ale i akceptovat. Dík


Uživatel: renegade

renegade      13   24. prosinec 2017 o 7:52

Sorry, ale popřát tady “šťastný a veselý” a hodit za to hejt je esence debility. Dál to nebudu komentovat.


Uživatel: Standag

Standag      14   24. prosinec 2017 o 8:00

Mě se to jako příspěvek líbilo a rád jsem to okomentoval. A nebuď cíťa ze štědrého dne. Snad ti už došlo, že Ježíšek neEXISTUJE. Tímto zde jen rozpoutáš to, co zde už vcelku dlouho není. Ser na to. Ať si každý přispěje čím chce a opět říkám, mě to přišlo jako fajn video a skvělá věc k pokecu, protože by šlo o vcelku zásadní věc u dm, když už tě neba pokec o SL grin
A jestli je ro dáno k přání ohledně vánoc?? Ale notak….
Raději nápiš, co si o tom videu myslíš ty a přestaň dělat Bohdalku grin


Uživatel: renegade

renegade      15   24. prosinec 2017 o 8:21

Jsem neznaboh a nemám ani stromek. Ale to vůbec nesouvisí s tim, že někdo někoho v jednom příspěvku uráží a zároveň přeje k vánocům. To ti fakt přijde normální?


Uživatel: Standag

Standag      16   24. prosinec 2017 o 8:27

Já na tom neviděl nic zlého. Popřál a dal příspěvek. A já příspěvek okomentoval. Co je na tom?? Ano, nepřijde mě na tom nic šokujícího, co by mě mělo nadzvednout. Naopak, skvělí postřech a super téma.
Jo a už jsem si hodil korunou a beru to na sebe, že můj příspěvek byl debilnější. K videu si nic nenapsal, nás si okomentoval, tím to ukončuji.


Uživatel: funky

funky      17   24. prosinec 2017 o 11:02

Díky smile šťastné a veselé celému týmu a všem fanouškům smile


Uživatel: DoMunug

DoMunug      18   24. prosinec 2017 o 12:03

“daniel.grinch” klidně mohl svůj postřeh vložit do tohoto vlákna. Neudělal to, cílem tedy nejspíš bylo cosi v duchu o čem píše @renegade a Vánoce ostatním zde příchozím narušit. Proto mu radost neudělám a video komentovat nebudu, komentář by byl beztak vágní, stejně jako jeho přání k svátkům…


Uživatel: Standag

Standag      19   24. prosinec 2017 o 12:05

Chceš říct že někdo sem dá příspěvek, aby ostatním zkazil vánoce?? Blbost. Ber to jako nedopatření a je to grin


Uživatel: DoMunug

DoMunug      20   24. prosinec 2017 o 12:18

@Standag: Ano, beru to jako úmyslné nedopatření... smile


Uživatel: Standag

Standag      21   24. prosinec 2017 o 12:23

DoMunug: grin super. Jsem zvědav, až si Ckark přečte, co zde počal grin co jinak čekáš pod stromečkem? Já si napsal o BR Queenu z Budapešti grin


Uživatel: DoMunug

DoMunug      22   24. prosinec 2017 o 12:35

@Standag:
Myslíš z 1986? Špičková je hláška od Fredieho, když plujou v Budapešti po Dunaji a jsou před parlamentem. Říká, že se mu ten barák líbí a jestli je na prodej… grin Jelikož jsem letos zlobil, nečekám nic extra, po zásluze pytel brambor a uhlí. Ale při dnešních cénách to vlastně bude fajn dárek… wink


Uživatel: Standag

Standag      23   24. prosinec 2017 o 12:47

Ano, přesně ten legendární a nej live záznam grin
Brambory ok, uhlí ještě lepší.
Já byl hodný, tak uvidíme…..


Uživatel: kosíno

kosíno      24   24. prosinec 2017 o 14:11

Krásné a pohodové svátky, milí depešáci! wink


Uživatel: daniel.clark

daniel.clark      25   26. prosinec 2017 o 22:29

Ahoj.
Díky Standagu, přesně to jsem chtěl, diskuzi. Nic v tom nehledejte, prostě jsem měl konečně trochu času a pustil jsem si své oblíbené DM a koukám!!! A ptám se, vidíte to co já? To je vše.
Renegade?
Víš podle čeho poznáš člověka, kterému došly argumenty?
Začne druhé urážet!!!
Prostě jsem chtěl vědět váš názor, nic víc!!!!!!!!


Uživatel: Herrer

Herrer      26   27. prosinec 2017 o 6:13

daniel.clark: Můj názor je takový, že má renegade pravdu. Jen možná nejde o esenci debility, ale naprosto jistě o demonstraci absence sociální inteligence. Je to podobné, jako bys kondoloval vdově po vyléčeném alkoholikovi a po slovech o soustrasti, jí do ucha zašeptal “jestli on se před nasednutím do auta zase nenapil…”. Cítíš tu trapnost? Tak podobně vyznělo to tvoje spojení.

A Standagova reakce na tyhle spekulativní žvásty taky nepřekvapila.

Jestli se dozvím, že opět jede ve sračkách, tak budu dost Radikální.

Člověk, kterej postrádá sebereflexi a na jakoukoli kritiku reaguje v lepším případě snahou o rozmělnění původní myšlenky, v horším vlastní ublížeností, bude nad někým lámat hůl… Byť jen preventivně.

Směšný smile


Uživatel: Gabriel

Gabriel      27   27. prosinec 2017 o 12:35

Prosim, ukludnite sa. Jednu stranu prosim, aby nevytvarala offtopic a prispievala do diskusii, kde sa to lepsie hodi a druhu stranu, aby hned z prvej neatakovala urazkami a nadradenostou takto konajuce osoby.


Uživatel: Standag

Standag      28   27. prosinec 2017 o 14:47

Daniel : neděkuj, jsem normální běloh a ještě ke všemu šťastný grin s odstupem si říkám, proč vůbec reagoval na vánoce, když nemá ani stromeček, ale to je už každého věc.

Herrer: směsný si ty už jen proto, že jsme to zde ukončili a ty se přisereš po několika dnech jako anděl spásy do všeho. A sračky, co pak na mě píšeš?? Přestaň už lézt lidem doprdele a když už lezeš, tak se pořádně rozhledni, jestli ti to stojí zato.
Díky, že si nezklamal a opět si to zde přiživil.


Uživatel: Standag

Standag      29   27. prosinec 2017 o 14:52

Gabriel: proboha, co Clark udělal?? Dal video k dm, to je vše. Furt lepší než zde číst o cizích věcech atd. Tohle prostě jako nevhodný příspěvek neberu.

Herrer: a radikální jak jsem psal a ty pišeš? Víš hovno jak jsem to myslel . Prostě David tam vypadal jak v době fetu a tím to hasne a znova říkám, super postřeh Clark. Je to téma, konečně téma plné spekulací grin


Uživatel: Gabriel

Gabriel      30   27. prosinec 2017 o 16:12

Nechcem a ani nebudem nadrziavat ziadnej zo stran a hladat “vynnika”.
Prosim, stacilo. Bez dalsich verejnych komentarov prosim. Spory si rieste cez sukromne kanaly, alebo si dajte po ustach pri pive.


Uživatel: DoMunug

DoMunug      31   27. prosinec 2017 o 16:28

Vánoce nevánoce… Smutná je ta dohra vážení, nemůže zde být ani jedno “normální” vlákno, nedivím se, že je člověk člověku vlkem, takový je prostě obraz naší planety v současnosti…(Korejec versus Američan, New York versus New Jersey, Hradec Králové versus Pardubice grin atd. atd.) Někdo sem dal příspěvek, kterým nechtěl škodit, možná se chtěl jen bavit, otevřít citlivější nótu, diskuzi… Co na tom, že své téma zvolil naprosto nevhodně a v ten nejhorší možný čas. Děsí mne fakt, jak na to někteří z nás naskakují, s jakou vervou by se rádi rochnili ve špíně, bavili spekulativně, zkrátka o ničem. Není vůbec podstatné jestli ten či onen přijdou se svou reakcí po “deseti” dnech, důležité jsou jejich pádné argumenty na věc. Copak jsou tu ta vlákna časově omezena? Jsou, než zmizí na další stránce v archivu. Což je ten problém. Neschopnost oživit starší aktualitu, kde se mohli dotyční bavit mezi sebou a ostatní tak nevytahovat do svých přeludů. Celkově vzato, zasloužili bychom si krátkodobou hospitalizaci u Chocholouška pánové... smile

@Gabriel: Sorry, měl jsem to rozepsané a všiml jsem si Tvojí zprávy až po odeslání. Klidně mě smázni, unáš-li za vhodné smile


Uživatel: Standag

Standag      32   27. prosinec 2017 o 16:34

DoMunug: já si zamlouvám palandu grin dole nespím. A u okna, ať koukám na svobodu.
Gabriela respektuji, věřím že i ostatní.

Jinak vánoce jsou za náma, tak DoMunug, co na to video říkáš ty?


Uživatel: Standag

Standag      33   27. prosinec 2017 o 16:50

DoMunug:
Samozřejmě že nic není uzavřeno a může se komentovat cokoliv. Ale měl by každý posoudit, jestli je vhodné rejpat do žhavé debaty, nebo to nechat být. Stejně jako to, že někomu se Clarka příspěvek zdál nevhodný k tématu vánoc, mě se zdá nevhodné, že přišla pozdní reakce od někoho…... Od někoho.
Tím bych to fakt asi uzavřel a opravdu budu rád, když se zde bude reagovat na poslané video, protože jsem si ho prohlédl několikrát a je více než hrozné , ale třeba byl jen jeden panák slívky


Uživatel: Herrer

Herrer      34   27. prosinec 2017 o 16:50

Deny: Načti soukromý kanál smile


Uživatel: Martin5

Martin5      35   27. prosinec 2017 o 17:05

O kterou část videa se má jednat?
Přeci jenom má to dvě hodiny že ?
Going backwards mi přijde mírně zpomalovaný po technické stránce, ale jinak nic. No a Dave si to prožívá normálně.


Uživatel: DoMunug

DoMunug      36   27. prosinec 2017 o 17:19

@Standag:
Na video nemám názor. Bohužel wink O svátcích jsem listoval fotkama z historie a našel jsem čtyři roky starou, která Tě pobaví. Je z doby, když si byl @Denydog smile Trochu jsem ji vánočně přibarvil…

image.jpg


Uživatel: Herrer

Herrer      37   27. prosinec 2017 o 17:22

DoMunug: grin Kdyby jen denydog… smile


Uživatel: Standag

Standag      38   27. prosinec 2017 o 17:26

DoMunug: ano, tam jsem byl a byl to naprosto skvělí sraz, večer, párty. Jen je zvláštní, ze dost lidí vlastně jen tři, mě stále zaměňují grin Pořádali to dva lidé a bylo tam i dost lidí, kteří sem už dávno nechodí.
Když ti pošlu email, zašleš mě foto, je to fakt vzpomínka a asi i pro tebe, když to máš grin Škoda, že nevím, který  ty jsi grin bylo tam snad přes 50 lidí . Ten barák, jak jsem se dozvěděl, tam už dnes nestojí.


Uživatel: Herrer

Herrer      39   27. prosinec 2017 o 17:29

Minimálně 50 bělohů tam bylo smile


Uživatel: DoMunug

DoMunug      40   27. prosinec 2017 o 17:37

@Herrer: grin
Abych nebyl off topic, Vánoce jsou v čudu, budou chodit tři králové  a já se domnívám, že @Denydog, @1989, @Standag jsou jedena a táž osoba. smile Není na tom nic zlého, prostě má ráda DM a chce tu být, dělit se o kapelu s ostatníma. Však by to tu bez ní nebylo ono, nejen o Vánocích… Taky tu mám druhou identitu, první byla někdy kolem roku 2005, jenže jsem byl spratek nevycválaný a dost se tu banovalo a mazalo… wink

Standag:
Jasně že pošlu… To je to nejmenší... smile


Uživatel: Herrer

Herrer      41   27. prosinec 2017 o 17:45

Ještě byla Godyned smile  Taky mám druhou identitu - Mobydicka smile Jestli mi vydržel týden… Necítil jsem se v jeho kůži komfortně. Dneska už by mi možná sedla grin


Uživatel: Standag

Standag      42   27. prosinec 2017 o 17:47

Má ráda dm a chce tu být !!!!! grin konečně Bingo vole grin ale doufám, že neprozradíš víc a to co mě napsal soukromě pan X ráda prepošlu grin vím kam grin
Email .(Pro zobrazení této e-mailové adresy musíš mít zapnut JavaScript)
Děkuji


Uživatel: Herrer

Herrer      43   27. prosinec 2017 o 17:50

Nepodbízej se, přeposílej wink


Uživatel: DoMunug

DoMunug      44   27. prosinec 2017 o 19:40

@Standag:
Ještě jsem našel jeden pikčr a následně vložil na forum. Stáhneš si ji od tamtud nebo ji chceš do e-mailu? Obojí vyjde asi na stejno…

Jak se ptal @Martin5, kterou část z videa máš teda na mysli, abychom se mohli zaměřit detailnějc… smile


Uživatel: Standag

Standag      45   27. prosinec 2017 o 19:48

DoMunug:
Prosím email.


Uživatel: Standag

Standag      46   27. prosinec 2017 o 20:19

DoMunug: děkuji, skvělé fotky a jsi asi opravdu fanda rapl, že to máš v archivu. grin


Uživatel: DoMunug

DoMunug      47   27. prosinec 2017 o 20:33

@Standag:
To máš jako takový opožděný dáreček k Vánocům. Hlavně, že potěšily a oživily vzpomínky… wink Časem se toho posbírá dost a dost, určo máš podobnou zkušenost…


Uživatel: Standag

Standag      48   27. prosinec 2017 o 20:40

Do Munug: ano, bohužel dost věcí už nemám. Máš nějaké fota lidí??


Uživatel: Gabriel

Gabriel      49   27. prosinec 2017 o 22:22

@DoMunug: dm.cz v tejto podobe bezi od 2008. V 2005 to bol este web Mareka Fabryho a sucasny web (obsahom a uziv. uctami nema nic spolocne). Preto tu ziadny nick a ani prispevky z tej doby urcite nemas.


Uživatel: DoMunug

DoMunug      50   27. prosinec 2017 o 23:52

@Gabriel:
Přesné datum registrace Ti neřeknu, bylo to určitě po vydání Playing The Angel. Pamatuju banování na dva týdny, pak se lhůty zkracovaly… Když tu pak byli kluci k Tour of the Universe byly mi semtam mazány (nevhodné) posty, nakonec účet smazán úplně. Chvíli jsem vydržel trucovat teda, ale od 2012 jsem tu zas… wink


Uživatel: kodl001

kodl001      51   28. prosinec 2017 o 6:05

dobré ranko, chci se jen optat těch nejpovolanějších, chystá se nějaké překvápko pro pány z DM na koncertě v Praze? Zaregistroval jsem snad jen návrh s těmi mobily při konci NLMDA…Já bych byl určitě pro a i třeba pomohl s organizací...Stává se tím koncert určitě ještě jedinečnější záležitostí - viz oslava Martových narozek!


Uživatel: Standag

Standag      52   28. prosinec 2017 o 8:55

Můj nazor: po celé roky, co sleduji hudbu, tak lidé na podiu nejsou zastánci světel, co je ruší. Pan Axl by mohl vyprávět, když napadával fanoušky grin
Představa, že na Davida bude svítit několik set lidí baterkou mě přijde nic moc. Ale i kdyby to klaplo, tak ono jich vlastně set nebude, protože zde je okolo 20 lidí, ti to řeknou dalším deseti, ne každý to udělá, tak nakonec tam bude svítit 100 lidí a ještě budou stát 100 metrů od sebe. Tak vlastně nic mu svítit do očí nebude grin


Uživatel: DoMunug

DoMunug      53   28. prosinec 2017 o 11:46

Někdo v @MuteUK si dal tu prácičku a zjistil, že pokud si pustíte přesně ve 23:58:41 na Sivestra skladbu “A Little Respect” od Erasure, bude Andy úderem půlnoci zpívat text “...žít v míru s našimi srdci…” Začněte Nový rok správně.

Měli bychom to udělat povinně všichni na planetě, třeba by se nám už konečně rozsvítilo v mozkovnách… smile

Zdroj: Twitter

//EDIT\\
@Standag: Moje nejoblíbenější od Erasure.


Uživatel: Standag

Standag      54   28. prosinec 2017 o 11:53

Tu píseň miluji, je skvělá a když jí slyším dnes, tak mám krásné vzpomínky. Chápu mladší generaci, že Eraure moc nemusí.


Uživatel: Herrer

Herrer      55   28. prosinec 2017 o 12:34

DoMunug: grin Super nápad smile Neskutečně návyková písnička smile

Scéna ze seriálu Doktůrci mě svyho času rozsekala smile

https://youtu.be/NykOJ0Wkp-o


Uživatel: DoMunug

DoMunug      56   28. prosinec 2017 o 13:31

Před pár minutami přišel i tweet od @Ultra_Depeche kde sděluje toto:
Pokud si budete pouštět “Never Let Me Down Again” přesně ve 23:56:18 na Silvestra, Martin Gore bude úderem půlnoci zpívat “...vidět hvězdy, jasně září, všechno je dnes v pořádku…”

Zdroj: Twitter

Kde se dotyčný(á) inspiroval(a) asi není nutné dodávat… wink

@Herrer:
Scrubs jsou parádní, doktorské prostředí je působivé a hlavně, všechny figury jsou tam pošahaný a to já rád… grin


Uživatel: DoMunug

DoMunug      57   28. prosinec 2017 o 14:18

Taky teda přispeju svou trochou do mlejna a když si o Silvestra pustíte ve 23:58:32 albumovou verzi Strangelove, přesně o půlnoci bude Dave zpívat “...přiměju Tvé srdce smát se…”. A to je zároveň i mé přání do roku 2018 všem, kteří si to tu přečtou… smile


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.