Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Křest alba Lakeside X - City Of Red Lights

Album s názvem City Of Ted Lights, již 3. v pořadí, které vyšlo 29.11.2010 se dočkalo oficiálního křtu 5.12. v klubu Phenomen v Praze.

Celý program odstartoval přibližně v 19.30 vystoupením P. Kendalla za pěveckého doprovodu Olivie Louvel, která několikrát vystoupila s projektem Recoil v letošním roce.

Podle počtu lidí, kteří do té doby dorazili, to vypadalo vlažně, pár lidí procházelo okolo, postávalo u baru. Ale to nic neubralo na kvalitě a profesionálním provedení vystoupení.

Mezi přihlížejícími byl i Alan Wilder. Působil spokojeně a asi to byl pro něj zase po dlouhé době zážitek, že stojí na druhé straně a může být jen divákem.

Kolem 20.30h se klub najednou zaplnil a bylo jasné, proč většina přišla a tím hlavním důvodem bylo vystoupení Lakeside X, byl to opravdu jejich večer. Zahráli řadu skladeb včetně několika z nového alba. Všechny byly vítány s ovacemi a potleskem.

Z podia se jim moc nechtělo a hlavně fandové si žádali další a další písničky. Na závěr koncertu zahráli, jak bylo ohlášeno do mikrofonu, speciální skladba pro speciálního hosta: Faith Healer.

Album pokřtil Paul Kendall, který se  podílel mixováním alba City Of Ted Lights.

Poté vystoupil už jen Paul se svým setem.  A pod podiem ho povzbuzoval kdo jiný, než Alan Wilder. Byl jako při každém svém veřejném vystoupení příjemný, fotil se s fanoušky, podepisoval se, chodil mezi lidmi, mohli jste si s ním dát víno u stolu, popovídat si.

Věřím, že nikdo nelitoval toho, že nedělní mikuláský večer strávil v klubu se skvělou muzikou a energií nabitou atmosférou.

fotky z akce


8. prosinec 2010 o 16:36 • DeeBeeDM • Aktuality

Diskuze

Uživatel: IvanaS

IvanaS      1   8. prosinec 2010 o 17:26

City Of Red Lights… smile


Uživatel: Lacrim@e

Lacrim@e      2   9. prosinec 2010 o 0:03

Super koncík; nové album mě fakt baví; jen tak dál! A i Mr. Wilder dorazil. Co víc si přát. grin


Uživatel: d.stripped

d.stripped      3   9. prosinec 2010 o 8:59

Zcela mimo diskuzi: v dnešních Lidových novinách je recenze filmu Antona Corbijna - Američan.


Uživatel: Peace

Peace      4   9. prosinec 2010 o 11:58

Prijemny poctenicko…muselo bejt dobre!:-) Jeste 4.12. kratce pred pulnoci spustili Alan s Paulem svou posledni Recoil palbu(jeste ted nechapu!) a hned v nedeli uz byli panove v Praze…rychlici!8-)d.stripped: Diky, jsem zvedavej!,-)


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.