Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Lauren z Chvrches vzpomíná na dobu s DM v Praze

Ilustrativní: Lauren z Chvrches vzpomíná na dobu s DM v Praze

Lauren Mayberry z Chvrches je další hvězdou, která má uvézt DM do Síně slávy. V rámci článku pro Pollstar (brzy na dm.cz) zmínila i příhodu z Prahy roku 2013:

Mayberry si vzpomněla na jednu konkrétní anekdotu z turné Delta Machine Tour, která s ní od té doby zůstala: „Den předtím, než jsme podpořili Depeche Mode v Praze, jsme měli den volna a seděli jsme před pražskou pivní halou. Ne tolik lidí tehdy vědělo o Chvrchesovi, takže jsme byli překvapeni, když k nám přišel chlápek a začal mluvit o kapele.
"Ukázal nám obrovské tetování na zádech Davea Gahana a zeptal se, jestli víme:" Kde Depeche Mode spí. "Neřekli jsme mu to, ale byl to malý pohled do šíleného, úžasného světa, ve kterém musí Depeche žít." Koncert v Praze, na který Mayberry odkazuje, se konal 23. července. Byl samozřejmě vyprodán a 33 297 prodaných míst přineslo výnosy 2,2 milionu USD.

Mayberry si vzpomněla na jednu konkrétní anekdotu z turné Delta Machine Tour, na kterou od té doby nemůže zapomenout: „Den předtím, než jsme předskakovali Depeche Mode v Praze, jsme měli den volna a seděli jsme před pražskou hospodou. Ne moc lidí tehdy vědělo o Chvrches, takže jsme byli překvapeni, když k nám přišel chlápek a začal mluvit o kapele.

"Ukázal nám obrovské tetování Davea Gahana na zádech a zeptal se, jestli víme:" Kde Depeche Mode nocují. "Neřekli jsme mu to, ale byl to malý vhled do šíleného, úžasného světa, ve kterém musí Depeche žít." Koncert v Praze, na který Mayberry odkazuje, se konal 23. července. Byl samozřejmě vyprodán a 33 297 prodaných míst vydělal 2,2 milionu USD.

Dangerous Twitter


7. listopad 2020 o 7:44 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: Pavel.Z

Pavel.Z      2   7. listopad 2020 o 13:18

Od toho koncertu je poslouchám. Škoda těch technických problémů, které při vystoupení měli.


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.