Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Mint Julep - But Not Tonight

Ilustrativní: Mint Julep - But Not Tonight

Další aktuální coververze jedné ze skladeb Depeche Mode, tentokrát But Not Toninght v podání Mint Julep (Hollie Kenniff a Keith Kenniff).


11. duben 2022 o 8:01 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: martin_wrong

martin_wrong      1   12. duben 2022 o 8:37

Ale jo, pěkné, melancholické. Zajímavé, že z “Black Celebration” má nejvíce coverů po “Stripped” právě “But Not Tonight”.


Uživatel: StjarnaR

StjarnaR      2   23. duben 2022 o 20:08

Nemáš zdroj? Docela mě překvapuje, že by song, který Wilder označil jako jeden nejhorší v historii DM, by měl mít nejvíc coverů...


Uživatel: martin_wrong

martin_wrong      3   23. duben 2022 o 20:36

Nepíšu že má “nejvíce coverů”, píšu že má po “Stripped” z desky “Black Celebration” nejvíce coverů... vycházím ze stránek “secondhands.com” a taky z toho kolik jsem jich našel na spotify… dal jsem si tu šílenou práci a procházel tu opravdu důkladně každý song z alba podle názvů... a jak píšu, nejvíc má “Stripped” a po něm s přehledem “But Not Tonight”. Jako nějak vyloženě oficiálně to ale potvrzené nemám…


Uživatel: martin_wrong

martin_wrong      4   23. duben 2022 o 20:44

Jinak nejvíce coverů má “Enjoy the Silence”, za to bych dal ruku do ohně. Dostal jsem se někde k číslu 300, ale přesně jsem to nepočítal… pak “Personal Jesus” tak kolem 200… pak se mi zdá že jsem našel nejvíce “Never Let Me Down Again” atd. Přesné čísla jsem si nevedl..


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.