Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Pro extrémní zájem přidali DM třetí show v Berlíně v únoru 2024

Pro extrémní zájem přidali DM třetí show v Berlíně v únoru 2024

Jelikož se téměř všude prodávají lístky na halovou evropskou část extrémně dobře (ofiko prodej začal dnes), tak Jonathan Kessler zareagoval velmi rychle a DM přidávají 3.! show v Berlíně.

 

..............

13. 2. Berlín

15.2.  Berlín

17.2. Hamburg

20. 2. Berlín

22. 2. Praha

24. 2. Praha

.........


14. červenec 2023 o 10:29 • Dangerous • Aktuality a novinkyDiskuze (13) •

Diskuze

Uživatel: lili ruza

lili ruza      1   14. červenec 2023 o 10:48

Škoda, tá Viedeň by tam zapasovala :(


Uživatel: Dangerous

Dangerous      2   14. červenec 2023 o 16:28

8.4. Přidán třetí Kolín…. bohužel ten nad Rýnem.


Uživatel: renegade

renegade      3   14. červenec 2023 o 17:08

Kolín asi pouštím k vodě. Přes 300 € za tribunu naproti pódiu, to už se někdo fakt posral…
Za cca 200/ks jsem sehnal naprosto super místa blízko pódia v Lisabonu a v malé koncertní hale v Dublinu. Je to také hodně, ale aspoň je to za něco. Ať němečtí soudruzi z Ticketmasteru skočí do zdi. Stačí, že jsem se nechal těžce ojebat těmi českými smile


Uživatel: Mooger

Mooger      4   14. červenec 2023 o 18:57

No Ticketmaster a taký viagogo predražene listky. Najlepšie sa mi osvedčil Eventim. Jeden listok na spodnej tribune oproti pódiu 158e a druhý na státie za 118e. Golden circle uz bol vypredany a stal 158e. A to som mal listky od Eventim na The Cure a Petra Gabriela a normalne ceny. Všetko v Koline Lanxess Arena. Aj preto keď som ráno videl tie ceny na Ticketmaster tak že ja si počkám kým Eventim spustí predaj. A bum nesklamali.


Uživatel: renegade

renegade      5   14. červenec 2023 o 19:19

Mooger:

Viagogo je trh se vstupenkami pro překupníky, nikoliv jejich oficiální prodej.

I přes Ticketmaster jde koupit pár lístků do rozumného sektoru za rozumné peníze, ale je to o hledání a o štěstí (na Eventimu to vypadá podobně). Záleží i na tom, v jakém tarifu, nebo jak to nazvat, byl konkrétní lístek uvolněn do prodeje. Teď jsem narazil na dva ve stejném sektoru poměrně blízko stage, ve stejné řadě, pár míst od sebe. Jeden za 329 € a druhý za 152 €. Jeden je Ticketmaster Presale, druhý Platin Ticket.

Tahle cenová politika je čiré zlo…


Uživatel: Mooger

Mooger      6   14. červenec 2023 o 19:33

No taríf normalny pri pódiu za 158e a take premium loge a pod tak to su palky. U Eventim stále nakupujem keď idem na koncert zatiaľ spokojnosť. No a to tak chodí každý chce zarobiť zvlášť podnikavci nakúpi 10 lístkov Golden Circle a šup do hodiny su na Ebay. Ale nemal ich tak moc predražene chcel za listok 239e a ešte tam hodil fotku že za koľko kúpil jeden listok.


Uživatel: renegade

renegade      7   14. červenec 2023 o 21:21

Tak o Logen, Skyboxech apod. se nebavím, tam byly lístky vždycky drahé, jelikož jsou s tím spojené další služby, a svou klientelu si to najde. Bavím se o klasickém sektoru/tribuně, kde se nabízejí v ofiko prodeji dva téměř identické lístky za dvě diametrálně odlišné ceny, přičemž za tu vyšší cenu nedostaneš absolutně nic navíc.


Uživatel: Dangerous

Dangerous      8   15. červenec 2023 o 12:36

27/1 přidán další Londýn


Uživatel: Coch

Coch      9   15. červenec 2023 o 18:46

Mooger: mluví se totiž o tom, že Cure tlačí ceny svých koncertů dolů. DM by mohli taky, ale jak to Kessler vede je vidět na příkladu Londýna. Dá do prodeje jediný termín v Londýně, pondělí, takže lid po tom dychtivě skočí, a pak oznámí sobotu. A to nebude všechno. Tohle turné bude končit v roce 2025


Uživatel: renegade

renegade      10   15. červenec 2023 o 19:03

Mě by zajímalo, jestli ta Asie, Austrálie a jižní Amerika byl jen další výkřik do tmy, nebo jestli fakt bylo v plánu tam tu šňůru natáhnout, ale šlo se místo toho na jistotu rovnou zpátky do Evropy. Troufám si pochybovat o tom, že krom té zimní/jarní Evropy to bude pokračovat někam dál. Maximálně to sklouzne do podoby GST a odjede se ještě pár letních fesťáků.


Uživatel: Coch

Coch      11   15. červenec 2023 o 19:42

Můj dojem z toho je, že po legu 4 budou festivaly v jižní Americe a pak v Evropě. Následně se rozjede série těch už skutečně posledních koncertů. Začne to v Evropě, pak se bude hrát exkluzivně na vybraných místech v US. Při troše štěstí to vyjde až do konce roku. Příští rok je pak někdo “ukecá” na Glastonbury a podobné legrace. Z world tour se stane Germany+Italy tour with exklusive stops. Memento Mori tour bude mít přes 200 koncertů a před posledním legem Dave prohlásí, že podle svého zvyku se opět hluboko ponoří do diskografie, aby viděl, která písnička se dá zahrát. Poté se vyhodí Sister (nahradí ji Policy) a místo Stranger bude Halo.


Uživatel: renegade

renegade      12   15. červenec 2023 o 20:06

No, pokud to hodlají pojmout jako labutí píseň, tak by to asi tak nějak dopadnout mohlo. Osobně si to ale nemyslím. Bude max pár evropských fesťáků + možná ještě něco sólo v Evropě, z čehož Antonín natočí živák, a tím to podle mě skončí. 

Sister, Stranger a STM vypadnou ze setlistu bez náhrady už na legu 4, něco z toho možná i dříve. Ničeho nového z MM se nedočkáme, setlist bude kratší, jako obvykle, a zůstane z toho taková bonusová singles tour. Pryč půjde dle mého soudu i WFTN/Condemnation. Ale nakonec proč ne… Pokud obmění aspoň některé profláklé věci za jiné profláklé věci, klidně Policy, BTW, AQOT místo Stripped, Wrong, IYR Zephyr (not gonna happen..), tak OK.

Jsem rád za halovou tour, ač bude opět s chudším setlistem. Pokud bude aspoň trochu dynamičtější, nemám s tím zásadní problém. Doufám jen, že nevyhodí Wagging Tongue. To by mě vážně nasrali…


Uživatel: Coch

Coch      13   16. červenec 2023 o 11:03

Vzhledem k tomu, že minule se zbavili So Much Love už na třetím legu, to asi úplně vyloučené není :( je velká škoda, že aspoň první dva legy nehráli víc z MM. Na druhou stranu - v Miláně jsem o tom přemýšlel, když jsem viděl lidi nadšeně trsat na ty odrhovačky. Většinový návštěvník koncertů asi není typem fanouška jako třeba já, který si koncertní záznamy pouští docela často a je jimi víceméně už přesycen. Just can’t slyšeli možná před šesti roky, Home zbožňují, rádi zpívají chorály, ocení víc Its no good než Before we drown. Už jsem to psal vícekrát, že pokud DM chtějí hrát tahle mamutí turné, bohužel tak musí setlist i vypadat :( z koncertu skvělých, ale ne tak hraných písní by asi stadiony neutáhli…


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.