Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Probíhají jednání o restaurování 101 v rozlišení 4K na Blu-ray

Ilustrativní: Probíhají jednání o restaurování 101 v rozlišení 4K na Blu-ray

D. A. Pennebaker a Chris Hegedus vyjednávají s Depeche Mode a jejich nahrávací společností o restaurování filmu 101 v 4K kvalitě. Případný záznam by měl obsahovat i skladby, které se ve filmu neobjevily.

Speciální limitované vydání magazínu Classic Pop věnované Depeche Mode, přineslo kromě historie kapely i jednu exkluzivní informaci.

Pennebaker Hegedus Films prozradilo, že se pravděpodobně dočkáme nové verze 101-čky, která letos oslavila 30. výročí vydání .

" Povídáme se s kapelou a nahrávací společností o renovaci filmu v rozlišení 4K " prozradila producentka Chris Hegedus a dodala: " Našla jsem několik skladeb, které nikdy nebyly použity ve filmu a rádi by jsme je zahrnuli na toto nové Blu-ray. Věřím, že to může být pro fanoušky zajímavé. "

Žádný konkrétní termín realizace není znám. Fanoušci zatím mohou spekulovat, které z nevydaných skladeb A Question Of Time, A Question Of Lust, Nothing, People are People, Sacred, Shake the Disease, Something To Do či Things You Said by takto mohly spatřit světlo světa.


3. srpen 2019 o 18:06 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: Zenzucht

Zenzucht      1   3. srpen 2019 o 22:31

D. A. Pennebaker zemřel

Možná by o takový projekt měl zájem Criterion.


Uživatel: Federman

Federman      2   4. srpen 2019 o 22:14

A hned poté devotional ve 3D.


Uživatel: NMDH

NMDH      3   5. srpen 2019 o 8:02

Proboha, nej koncert v dějinách kapely a oni jednání. Spíše je ostuda a to i samotné kapely, že celý záznam ještě není venku !


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.