Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuální srazySpeak To Me je oficiálně 3. singl z alba Memento Mori

Speak To Me je oficiálně 3. singl z alba Memento Mori

Velmi zvláštní singlová politika Depeche Mode k novému albu Memento Mori vyústila v to, že skladba Speak To Me, která se nedávno objevila v remixu HI-LO, je naprosto oficiálně a neotřesitelně třetím singlem z desky. Pokud celé tohle neskončí jako SIngles 12" box, tak je asi jedno co už se nazývá singl.


29. srpen 2023 o 13:38 • Dangerous • AktualityDiskuze (6) •

Diskuze

Uživatel: Maroš J

Maroš J      1   30. srpen 2023 o 19:07

Nechápem túto novú “singlovú” politiku….i keď základná otázka je,či je o čo stáť....


Uživatel: Herrer

Herrer      2   1. září 2023 o 7:54

Nádherná skladba!


Uživatel: Coch

Coch      3   1. září 2023 o 10:02

Proč je singlová politika zvláštní? Ta písnička je skvělá a údajně právě její demo přimělo Gahana začít uvažovat o návratu k DM. Má úžasnou symboliku


Uživatel: Dangerous

Dangerous      4   1. září 2023 o 11:24

Proč je singlová politika zvláštní?

Protože vyjde písnička na streamu, a za pár dní se i BRAT (admin dm.com) dozví, že to bylo myšleno jako singl a tím to i uvede na stránkách webu.
Jak ty ses dozvěděl, že je to singl? Pravděpodobně zde. V minulosti to bylo tak, že singl byl dopředu anoncován prostřednictvím sítí DM, následně se objevil videoklip, poté fyzické nosiče/stream.
Fyzické nosiče singlů jsou letos zatím úplně odbourány. (Všichni pevně věří a doufají, že budou vydány v rámci nějakého boxu).
O tom, jestli je Speak To Me správná skladba pro singl nemá vůbec cenu diskutovat. Pro kapelu už singl absolutně ztratil význam, s výjimkou pilotního, kterým se snaží něco sdělit, ale ostatní singly, jaký je vlastně jejich účel?
Vždyť i klipy pro ně doslova odbývají...Uvidíme co Speak To Me, jak moc je pro kapelu, Davea, speciální, aby mu dali či dal patřičnou péči…Když tak přemýšlím, tak naposledy si Depeche Mode dali skutečnou péči se singly v éře Playing The Angel, což je cca před 18 lety…


Uživatel: Coch

Coch      5   1. září 2023 o 14:55

Máš pravdu, že jsem se o singlu dozvěděl zde. Je to můj oblíbený zdroj informací, čtu ho často, proč ne? smile a že je napřed než oficiální zdroje? To jsou téměř všechna internetová fóra a příspěvky insiderů na Twitteru, o tom tě jako novinář můžu ujistit smile

Singl za mě vychází proto, že bude další leg turné, takže se dává připomenout, že kdo ještě nemá lístek, tak ať ho má.

Asi máš pravdu a unáhlil jsem se, že singl má význam pro kapelu. To beru zpět. A ad fyzické nosiče - asi se jim nevyplatí je lisovat. Minulý týden byl u mě na návštěvě syn, hrdě jsem mu ukázal, že jsem si po x letech zapojil věž. Zajímalo ho, čím je propojená s počítačem, a když jsem mu ukázal, že přehrává cd, velmi jsem ho pobavil smile


Uživatel: Federman

Federman      6   2. září 2023 o 21:07

U MM je úplně jedno co bude 3 singl, protože homogennost alba umožňuje tahat singly naslepo z klobouku. Znovu tleskám Depeche Mode za projev úžasné kreativity bez sebemenšího náznaku křečovitě se tlačit tam kam v podstatě vůbec nepatří.

Depeche Mode, jsi ve své komfortní zóně a snaž se v ní nějaký čas zůstat!


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.