Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Spirits in the Forest na ČT Art 9.10 a 12.10

Ilustrativní: Spirits in the Forest na ČT Art 9.10 a 12.10

V sobotu, 9.10. o 20:00 odvysílá stanice ČT Art film Antona Corbijna "Spirits in the Forest - život s Depeche Mode", který jak víme, vypráví příběhy fanoušků kapely. Proto pokud chcete vidět film v českém znění se skrytými titulky, nepromeškejte toto vysílání. Repríza si pak na vás počká 12.10. po půlnoci, o 1:30.

Popis stanice: Hudba Provaz fanoušky celým životem. Nejinak je tomu u tvorby britské legendární kapely Depeche Mode. Režisér Anton Corbijn v dokumentu propoj příběhy hudby a fanoušků. Šest příznivce kapely - Indra Amarjagal z Mongolska, Daniel Cassús, Brazilec žijící v Berlíně, Liz Dwyerová z USA, Christian Flueraru z Rumunska, Carine Puzenatová z francouzského Perpignanu a Dicken Schrader z Kolumbie - svým silnými příběhy a vztahem ke skupině ukazují význam hudby pro jejich život. Pojícím prvkem dokumentu jsou mimo písní Depeche Mode i záběry ze dvou závěrečných koncertů Global Spirit Tour, které se konaly v Berlíně v červenci roku 2018.
Premiéra * HD * Skryté titulky
Program ČT Art: http://www.ceskatelevize.

Popis stanice: Hudba Provazí fanoušky celým životem. Nejinak je tomu u tvorby britské legendární kapely Depeche Mode. Režisér Anton Corbijn v dokumentu propojil příběhy hudby a fanoušků. Šest příznivců kapely - Indra Amarjagal z Mongolska, Daniel Cassús, Brazilec žijící v Berlíně, Liz Dwyerová z USA, Christian Flueraru z Rumunska, Carine Puzenatová z francouzského Perpignanu a Dicken Schrader z Kolumbie - svým silnými příběhy a vztahem ke skupině ukazují význam hudby pro jejich život. Pojícím prvkem dokumentu jsou mimo písní Depeche Mode i záběry ze dvou závěrečných koncertů Global Spirit Tour, které se konaly v Berlíně v červenci roku 2018.

Premiéra * HD * Skryté titulky

Program ČT Art: www.ceskatelevize.cz

 


3. říjen 2021 o 1:38 • dmf • Aktuality

Diskuze

Diskuze neobsahuje žádny příspěvek.

Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.