Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Videoklip Wrong je oficiálně zpět na YouTube

Ilustrativní: Videoklip Wrong je oficiálně zpět na YouTube

Na YouTube se oficiálně vrátil jeden z nejlepších videoklipů Depeche Mode Wrong.

https://www.explica.co/throw-in-a-thriller-depeche-modes-wrong-returns-to-youtube/

Videoklip Wrong se dočkal nominace na Grammy Award za “Best Short Video”, byl magazínem Time zařazen na 2. místo mezi nejlepšími klipy roku 2009.

Režisérem klipu byl Patrick Daughters.


8. květen 2020 o 17:24 • Dangerous • Aktuality

Diskuze

Uživatel: kosíno

kosíno      1   8. květen 2020 o 22:28

Nejlepší videoklip k nejlepšímu singlu z nejlepšího novodobého alba :-*


Uživatel: tomin101

tomin101      2   8. květen 2020 o 23:14

I když ten klip ma myslenku, nikdy mi neprirostl k srdci. Nemuzu si pomoct, ale i kdyz mam SOTU moc rad, tak mi prijde, ze se v tomhle obdobi na DM klipy dlabalo - Wrong, Peace, Fragile Tension.. naslo by se plno fanouskovskych klipu, ktere dosahuji vyssich kvalit.


Uživatel: NMDH

NMDH      3   9. květen 2020 o 7:57

Desku mám rád. Jsou tam tři super depeš písně. Ale Wrong mě nechytla….


Uživatel: carevičando

carevičando      4   9. květen 2020 o 10:37

Wrong miluju, nezdá se to, ale dá se na to slušně pařit.


Uživatel: Federman

Federman      5   9. květen 2020 o 18:21

Jak velký talent je potřeba k uplácání sádrovýho trpaslíka z torza Davida. Obětovat tak neskutečnej materiál, aby ostatní bolely uši je neúcta k umění Hilliere.

Klip je fajn.


Uživatel: Constructor

Constructor      6   9. květen 2020 o 22:11

Nejnegativnejsi text v dejinach dm a nekompromisni negativni video, ktere povahu skladby vystizne zobrazuje. Videoklip je skvely. Skladba je velice dobra. taky ohla byt skvela jenze je tu ale a to se jmenuje Hiller. Pritom stacilo tak malo, aby produkce a finalni mix byl zpracovan tak, jak si skladba zaslouzila, jelikoz zaklad a aranze uz v sobe skladba ma jen to stacilo podtrhnout. No nicmene to ve studiu schytaly absolutne vsechny skladby z alba a nektere dostaly na prdel jeste vice nez Wrong. Album SOTU bojuje stridave s Deltou o nejhorsi album v diskorafii DM. Nevinim Hillera, on to proste lip neumi. Vynim Depeche mode, ze opakovane pohrbivali svoje songy a z nejakeho duvodu nepoznali, ze co mohli z Hillera vyzdimat uz udelali na PTA a ze dalsi alba uz se ponesou v duchu Hillerovskeho odvaru. A nebo je zde jeste jedna varianta, a sice, ze se jim tenhle druch produkce libi, ale tomu snad ani nemuzu verit. Alespon je to voda na Wilderuv mlyn, ktery si po poslechu tohoto alba opet mohl hrde rict jak to proste bez neho ve studiu nefunguje.


Uživatel: kosíno

kosíno      7   9. květen 2020 o 23:16

tomin101: Zrovna tenhle klip se mi líbí. A ještě mám rád klip k Hole To Feed grin
NMDH: Které tři to jsou? wink


Uživatel: Hanz 397

Hanz 397      8   10. květen 2020 o 0:19

@Fed a Constructor: Díky vám!
Už jsem si začínal myslet, že jsem divnej a názor na SOTU, Deltu a Bena H. mám zkaženej, nebo jsem ještě nedozrál. SOTU a Delta jsou totiž má nejméně oblíbená alba. SOTU jsem dokonce neslyšel snad několik let.
Před pár dny jsem vedl s kamarádem debatu zrovna o Heaven (jasně míchám teď SOTU s Deltou) ... Jemu se celkem líbí a je pravda, že ten song by měl i potenciál… Ale to by ho musel produkovat někdo jiný. Zářným příkladem je In chains remix od AW… To je asi jediná věc ze SOTU, kterou si pustím s chutí kdykoliv… Wrong není špatná, ale… Prostě tomu chybí koule…
Ale na druhou stranu, pominu-li Alanovi In chains, tak asi nejlepší song od PTA po Spirit…
Jinak mi teda nějak uniklo, proč “se vrátil na YT”? On ho někdo (proč?) odstranil? Kvůli obsahu? To snad ne?


Uživatel: Federman

Federman      9   10. květen 2020 o 8:51

Největší průser byl Goreho nápad skupovat po ebay ty starý krámy co umí jen pískat a vrzat. Škoda že ho tehdy nikdo nepřeplatil, ale takovej magor snad ani neexistuje. Nastala anarchie divných experimentů a chyběl diktátor, který by mu oznámil, že kompletně zešílel.


Uživatel: NMDH

NMDH      10   10. květen 2020 o 17:05

Kosino : Come Back, Perfect, Miles Away….


Uživatel: kosíno

kosíno      11   10. květen 2020 o 18:40

NMDH: Miles Away miluju od prvního poslechu. Perfect je perfekt wink Come Back taky můžu. Mám hodně rád i Little Soul nebo In Sympathy. A další klenoty se schovaly mimo album: Light, Ghost…

SOTU jsem si zamiloval hned po první minutě alba, úvod In Chains mě dostal a hned jsem si řekl “jo, tohle je přesně to “depeš”, kvůli čemu je mám rád.” A Wrong podle mě koule má, ve sluchátkách vynikají skvěle… Byť chápu výtky k produkci alba a je pravda, že se zřejmě dalo vyždímat víc… Tak či tak si myslím, že nominace na nejlepší alternativní album roku 2009 vypovídá o kvalitě alba nejlépe, stejně jako to, že se umístilo ve VB i USA do top trojky, což nedokázala ani jiná, oblíbenější DM alba.

Deltě jsem nikdy moc na chuť nepřišel… A musím říct, že když jsem poslouchal po čase Spirit, taky mě najednou nebavilo tak, jako když jsem ho objevoval… SOTU bych řekl že má tu vlastnost, že s každým poslechem zraje.


Uživatel: NMDH

NMDH      12   11. květen 2020 o 9:25

Kosino: ano, mě deska chytla také od prvního poslechu. Come Back mám raději live mix. Delta?? Depeš bomba jedna píseň max dvě. Spirit jedna. Tuhle desku jsem neslyšel hoooodne dlouho a ještě déle ji neposlechnu


Uživatel: cessna

cessna      13   14. květen 2020 o 7:38

Já mám SOTU ráda, je to pro mě zajímavé album, plné nevšedních kombinací a zpěvných skladeb. Byl to takový “DM experiment” který mě ale dodnes baví. DM přišli zkrátka s novým zvukem a někteří fans to moc nezkousli. Singl Wrong mě zprvu lehce šokoval, ale pak jsem mu přišla rychle na chuť. Ten klip to samé. Poprvé mi při jeho shlédnutí klesla čelist a hodně dlouho tam dole zůstala :-D. Za to DELTA mi prostě příjde vycmrdlá... s tou mám spojené super turné s naším pražským překvapením pro Goreho. Ale deska za mě bohužel nic moc. hmmm


Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.