Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Změny na depechemode.cz

Změny na depechemode.cz

Na depechemode.cz se událo v posledním období několik změn, o kterých byste jako návštěvníci měli vědět. Jak zpívají Depeche Mode - "Things must change, we must rearrange them".

Změna vlastnictví depechemode.cz

V květnu došlo ke změně vlastnictví depechemode.cz. DMF už neměl dále zájem web provozovat a tak jsem ho převzal, což prakticky znamená jen to, že budu nést náklady na jeho provoz.

Pro vás, návštěvníky webu se vůbec nic nemění. Dangerous souhlasil, že se i nadále bude starat o aktuality a články. Já se nadále budu věnovat technické stránce webu a dohadovat případné spolupráce a angažovanost webu na akcích apod.

Budoucnost depechemode.cz

Současný web jsem postavil pro DMF v roce 2007. Od té doby funguje v téměř nezměněné podobě a už absolutně v ničem nestíhá za současnými webovými trendy a funkcionalitou.

Stavba webu je velká časová a tím i finanční investice. Přesto jsem se rozhodl do konce roku postavit nový web s novým designem adaptabilním na mobilních zařízeních a novými funkcemi. Samozřejmě, současný obsah webu bude do nového kompletně přenesen.

depechemode.cz na Facebooku

Koncem loňského roku Facebook bezdůvodně zablokoval fanouškovský profil depechemode.cz. Nepodařilo se ho obnovit, bylo tam 90. tisíc sledovatelů. Byla proto založena nová stránka facebook.com/depechemode.czechia která potřebuje pomoci. Dejte proto Like a Follow a sdílejte novou stránku mezi přáteli. A pokud je zde náhodou někdo, kdo by měl chuť na této FB stránce jako admin sdílet obsah aktualit a článků z webu, bude rád, pokud se mi ozve.

Depeche Mode Shop

DMF provozoval Depeche Mode Shop více než 22 let. Z osobních důvodů už ale dál nemohl pokračovat a proto je již několik měsíců e-shop vypnut. V podobě a rozsahu, jak jste e-shop znali, již zpojezdněný nebude. Hledám ale způsob, jak zajistit znovu-spuštění prodeje alespoň omezeného sortimentu, případně doprodej skladových zásob původního zboží e-shopu.

Do konce roku by také mělo dojít k modernizaci e-shopu, přibýt by měla možnost prodeje elektronických vstupenek pro pořadatele DM akcií.

Pokud budete mít jakékoli dotazy, v diskusi na ně rád odpovím.

Gabriel


30. červen 2023 o 9:28 • Gabriel • Aktuality a novinkyDiskuze (0) •

Diskuze

Diskuze neobsahuje žádny příspěvek.

K tomuto článku není možné posílat komentáře.

Komentáře mohou přidávat jenom registrovaní a přihlášeni uživatelé.