Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Kalendáře Depeche Mode 2019

Ilustrativní: Kalendáře Depeche Mode 2019

Rok 2018 se nezadržitelně blíží do svého konce a tak, jako každý rok i tentokrát máme pro Vás připraveny kalendáře na rok následující.

Matilda

Ilustrativní: Matilda

Pokud se ptáte, čemu se v tomto období věnují páni z Depeche Mode, tak v případě Davida Gahana máme jasnou odpověď.

Martin Gore pre ShelterBox USA

Ilustrativní: Martin Gore pre ShelterBox USA

Martin Gore poskytl krátký "propagační" rozhovor pro ShelterBox USA, ve kterém se dozvíte, že pokud může podpořit správnou věc, učiní tak.

Speciální sběratelská edice

Ilustrativní: Speciální sběratelská edice

V rámci speciální sběratelské edice všech dvanáctipalcových singlů vychází první dvojice číslovaných boxů s vinylovými singly z let 1981 a 1982, tedy k albům Speak and Spell a A Broken Frame, a to 31. srpna 2018. Nahrávky jsou remasterovány z původních audiopásek a sestříhány ve studiu Abbey Road.

Justin Timberlake v tričku Depeche Mode

Ilustrativní: Justin Timberlake v tričku Depeche Mode

Justin Timberlake vystoupil 18.8. živě ve vídeňské Stadthalle s aktuálním tour s názvem "Man of the Woods Concert Tour".

Poděkování od Depeche Mode

Ilustrativní: Poděkování od Depeche Mode

130 koncertů a přes 3 miliónů fanoušků… velké poděkování všem fanoušků po celém světě za fantastické Global Spirit Tour.
Dave, Martin & Andy

“Useless” Depeche Mode Tour Visuals

Ilustrativní: “Useless” Depeche Mode Tour Visuals

Stránky Black Label Productions zveřejnil full HD verzi videoprojekce ke skladbě "Useless", kterou Depeche Mode prezentovali na Global Spirit Tour. Že jde o režii Antona Corbijna, snad ani nemusíme připomínat.

Berlin, Germany, The Final Show GST, Waldbühne, 25/072018

Ilustrativní: Berlin, Germany, The Final Show GST, Waldbühne, 25/072018

Absolutně poslední koncert jedinečného a veleúspěšného Global Spirit Turné, které bude zvěčněno na "filmový kotouč" samotným Antonem Corbijn. Další velká kapitola historie Depeche Mode se uzavírá.

Berlínské finále zvěční opět Anton Corbijn

Ilustrativní: Berlínské finále zvěční opět Anton Corbijn

Je to tak. Jako u předchozího Delta Machine turné, tak i v případě Global Spirit Tour se Berlín stává dějištěm koncertu, který bude zaznamenán pro budoucí vydání na filmových nosičích. A režie byla svěřena opět Antonínovi Corbijn.

Happy birthday, Martin!!!

Ilustrativní: Happy birthday, Martin!!!

57. narozeniny oslaví kytarista, klávesák, ale hlavně dvorní skladatel Depeche Mode, Martin Gore na prvním ze dvou finálových koncertů Global Spirit turné v Berlíně. Přejeme všechno nejlepší!

Berlin, Germany, The Final Show GST, Waldbühne, 23/072018

Ilustrativní: Berlin, Germany, The Final Show GST, Waldbühne, 23/072018

22 000 fanoušků bude s Martinem slavit jeho 57.narodeniny na prvním finálovém koncertu Global Spirit turné v berlínském Waldbühne. Kapele budou předskakuje legendární DAF.

Reportáž o sběrateli artefaktů Depeche Mode na TV Markíza

Ilustrativní: Reportáž o sběrateli artefaktů Depeche Mode na TV Markíza

V pondělí 23.7. o 17:25 v pořadu Reflex odvysílá TV Markíza reportáž o sběratelských kouscích Depeche Mode našeho kamaráda Ivana Velecký, které jste nedávno mohli vidět na jeho jedinečné výstavě v Prešově.

Fanoušci Depeche Mode již tvoří frontu na poslední show

Ilustrativní: Fanoušci Depeche Mode již tvoří frontu na poslední show

5 dní! před posledním koncertem Global Spirit Tour se před historickou Waldbuhne tvoří fronty! Jak je vidět z fotografie jedna z nich na koncert 23.7. a druhá na rozloučení Depeche Mode s fanoušky (snad jen na nějakou dobu), tedy na závěrečnou show. Pět dní před samotným koncert, to bude pravděpodobně i v depešáckém světě rekord...

Lollapalooza, (LFE), Paris, France 21/07/2018

Ilustrativní: Lollapalooza, (LFE), Paris, France 21/07/2018

Diplo a Kassabian budou dělat společnost Depeche Mode na pódiu festivalu Lollapalooza v Paříži. Je to zároveň poslední festivalové "spirit" vystoupení kapely, kterou od definitivního konce světového turné dělí pouze velké finále v Berlíně.

Vieilles Charrues Festival, (LFE), Carhaix-Plouguer, France 19/07/2018

Ilustrativní: Vieilles Charrues Festival, (LFE), Carhaix-Plouguer, France 19/07/2018

Úvodní večer známého francouzského festivalu Vieilles Charrues se nese ve znamení Depeche Mode. Kapela má tak před sebou poslední dvě festivalové vystoupení.