Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

DM mixují

Skupina Depeche Mode právě míxují skladby pro nové album až do vánoční přestávky do půli prosince. Práce bude pokračovat v novém roce, s cílem dokončit vše koncem ledna. Nálada je velice pozitivní a skupina se těší na to, až bude moci prezentovat svůj nový materiál a až vyjede znovu na cesty koncem roku.

Just Can’t Get Enough stále nemá dost

MTV a Rolling Stone umístili skladbu Depeche Mode "Just Can't Get Enough" do 100 největších popových hitů všech dob na 69. místo.

Skupina má přestávku v nahrávání

Skupina vyhlásila 4/10 dvoutýdenní přestávku v nahrávání. Martin mezitím napíše pár nových skladeb. Poté bude skupina pokračovat v práci na novém albu až do půli listopadu, kdy by měli vstoupit do závěrečné fáze-výsledného míchání.

Další brigádník ve studiu

Brazilský perkusionista Airto Moreira nedávno navštívil studio Depeche Mode.

Depeche Mode s Ch. Eignerem opět ve studiu

Od 1. listopadu je skupina DM zpět ve studiu a pokračuje v práci, kde ji čeká ještě 3 týdny intenzivní práce předtím, než se dostane do závěrečné fáze mixování, která bude zahájena 20. listopadu 2000. Nadšení je stále vysoké a nyní mají 11 nebo 12 nových skladeb. Album by mělo být smícháno před Vánocemi.

The Sweetest Condition

Jak potvrdil Dave Gahan, jedna z nových skladeb má jméno: The Sweetest Condition.

Interview Davea Gahana na KROQ

Dne 3/10/2000 měl Dave Gahan interview na Los Angeleském rádiu KROQ.

Depeche Mode ve studiu

Skupina právě pracuje na aranžích ve studiu v USA. Nové album bude produkovat Mark Bell. Jako další nástroje bude použito houslové kvarteto (že by znovu One Cares??) a čelo, na které bude hrát Knox Chandler. Počet písní bude 9-10.

Depeche Mode opět ve studiu

Skupina DM je opět zpět ve studiu, tentokrát v USA a pokračuje v práci na aranžích pro deset nových skladeb. Nadšení je vysoké. V nejbližších dvou, třech měsících se dozvíme více o jejich plánech do budoucna. Všichni jsou ze současného projektu nadšeni.

Turné příští rok je snad reálné

Dobré novinky ze Švýcarska se týkají turné DM v roce 2001. Zpráva od švýcarského depešáckého fan clubu říká, že příští rok by měl být v Curychu koncert. Údajně si již Depeche Mode zarezervovali halu...

Gareth Jones bude remixovat

Podle Garethových zpráv z června měl Martin napsáno 8 skladeb + 1 instrumentální. Všem obdivovatelům "Something To Do-Metal Mix" jistě zaplesá srdce, když si nyní přečtou, že rovněž uvedl, že by rád udělal nějaký remix nových singlů.

Recoil - singl Jezebel

Po několikanásobném odložení konečně vychází nový singl Alanova Recoilu s názvem Jezebel Bude vydán jako 'enhanced' singl, tzn. že bude obsahovat videoklip Jezebel. Konečné datum vydání pro Evropu je 21. srpna 2000, data vydání pro USA a Kanadu ještě nejsou známá, ale předpokládá se polovina září.

80% hotovo

Podle oficiálních zpráv bylo v červenci 2000 ukončeno první nahrávací období. "Hrstka" písní je z 80% hotova a zní skvěle. Atmosféra ve studiu byla rovněž skvělá a všichni se těší na letní přestávku a poté budou v září zase pokračovat.

Dave nazpíval 4 písničky

Podle informací Garetha Jonese, koproducenta nového DM alba, nazpíval Dave již čtyři nové skladby. Pro nás nic zvláštního, když jeho práci ohodnotil jako "vynikající vokály"

Pozdravy z Basildonu do Basildonu

V sobotu 15. dubna proběhl velký sraz fanoušků DM v anglickém Basildonu. Přestože DM již předem řekli, že se této akce osobně nezúčastní Plamínek naděje plápolal. DM dodrželi své slovo - nepřišli, ale alespoň jako tišítko poslali předtočené pozdravy: