Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Martin zahrál pár nových nápadů

Skupina DM a Jonathan Kessler se sešli minulý týden v Londýně a během několika setkání diskutovali mimo jiné o plánech do budoucna. Nálada byla velmi pozitivní a Martin zahrál ostatním pár nových nápadů, na kterých právě pracuje. Zdá se to velmi pravděpodobné, že by se kapela měla příští rok sejít ve studiu. David, Andy a Jonathan se sešli tento víkend v New Yorku, aby podpořili účetního kapely, Ronnieho Harrise, který běžel maraton, a povzbudili ho na několika místech jeho cesty. Skupina srdečně poblahopřála Ronniemu, který běžel, aby podpořil sbírku peněz pro Norwood Ravenswood Trust charitu, která se věnuje handicapovaným dětem.

Martin zahrál pár nových nápadů

Skupina DM a Jonathan Kessler se sešli minulý týden v Londýně a během několika setkání diskutovali mimo jiné o plánech do budoucna. Nálada byla velmi pozitivní a Martin zahrál ostatním pár nových nápadů, na kterých právě pracuje.

Recoil: Stále něco jinak

Když už jsme vydýchali náhlý albový přesun na únor roku 2000 a s potěchou vzali na vědomí název Liquid, je tu alespoň kolotoč kolem singlu- už ne "Jezebel" a příští leden, ale až březnové "Strange Hours".

Singlové CD boxy

Mute Records znovu vydala 3 boxy CD singlů ve stejném složení jako v roce 1991. Pokud máte zájem je možné je objednat na adrese fanclubu za cenu 950,- Kč + 100,- poštovné za 1 box (6 singlů).

Daniel Miller v Blansku

Ilustrativní: Daniel Miller v Blansku

Daniel Miller byl před 3 týdny na dovolené v České republice. Kromě pobytu v Brně, navštívil také blanenský Moravský kras, kde se projel na lodičkách v Punkevní jeskyni.

Alan v Barceloně

Alan si v současné době užívá se svou drahou polovičkou na dovolené v Barceloně. Pár jeho postřehů: pěkné počasí, hluční američtí turisté. Kromě plánů na malé promotion pro Španělsko, má také také v plánu se sejít s Rosa Torras, se kterou chce projít ještě nějaké texty.

Dave Gahan - A Song for Europe

Skladba "A Song for Europe" je cover verziou Roxy Music, ktorú na tribútnom albume Roxy Music s názvom Dreamland Heartaches (1999), prespieval David Gahan.

Vyšlo Halo 20

Fanzine fan clubu DM Friends 'Halo' se hlásí svým jubilejním 20. číslem. V této chvíli již je vytištěn a expedice do vašich schránek začne 8. září. Fanzin obsahuje rozhovor s Martinem Gorem, otázky a odpovědi Alana Wildera, svůj diář poskytl i kytarový technik Martina Goreho, kterému ladil kytaru na dvou posledních turné, a spousty dalších věcí.

‘Liquid’ - nový projekt Recoilu

Jak potvrdil Alan Wilder, nové album Recoilu se bude jmenovat 'Liquid' a bude vydáno v polovině února 2000. Albu bude předcházet singl, jehož název nebyl dosud potvrzen, který bude vydán kolem 31. ledna 2000.

Alan plánuje výlet za Davem

Ilustrativní: Alan plánuje výlet za Davem

Alan Wilder se také od svých blízkých přátel dozvěděl o přírůstku do rodiny Dava Gahana. Poslal mu samozřejmě blahopřání. Jak dále řekl, velmi ho to těší, protože to, že má sám také dceru, je jednou z nejvíce naplňujících věcí, které se Alanovi a Hep staly a věří, že Dave a Jeniffer mají stejný pocit. Alan plánuje během svých promo aktivit také výlet do New Yorku a doufá, že se zastaví i u Gahanů doma.

Dave má dceru

Ve čtvrtek 29/7/1999 v 18:25 v New York City se Daveově ženě Jennifer narodila zdravá holčička, Stella Rose Gahanová. Dave je velmi šťastný a samozřejmě i pyšný.

Martin Gore dostal metál!

Ilustrativní: Martin Gore dostal metál!

Martin dostal metál! Firma EMI Music Publishing, tedy opatrovatelka jeho autorských práv, mu udělila cenu za "Mezinárodní proslulost tvorby" - srovnáte-li si v hlavě veškerou jeho práci pro DM, pak je to docela určitě zasloužené.

Alan v Barceloně

Ilustrativní: Alan v Barceloně

Alan hodlá v září nebo říjnu prožít svou dovolenou v Barceloně a chtěl by tam udělat i nějaké promotion k nové desce, která vyjde počátkem roku 2000.

More Than A Party DM

30.7. se v Žilině (SK) v kulturní domě Budatín koná More Than A Party DM. Party se koná od 20 do 5 hodin, vstupné je 60,- Sk.

Sraz - DMF Party

Tímto Vás 27.11. 1999 zveme na party Depeche Mode Friends do pražského klubu Rock Cafe (Národní 1, Praha 1), který potrvá od 20-5 hod.