Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Depeche Mode jsou oficiálně lepší než Massive Attack a U.N.K.L.E!

Nevěříte? Tak vězte, že v každoroční soutěži Music Week Creative And Design Awards byly označeny obal a kampaň k albu Singles 86-98 za to vůbec nejskvělejší v minulé sezóně - o dobrém gustu výtvarné sekce Mute Art svědčí i fakt, že o rok předtím vyhráli Can se Sacrilege.

Společné téma pro DM a Erasure?

Ano: Box, krabice, škatule, pozoruhodnost - už v září čekejte modernizovanou reedici tří souhrnů osmnácti depechovských siglů a nejrůznějších přídavků, tentýž měsíc by se měly objevit také dvě krabičky, skrývající všechny hity, mixy, remixy, verze a bonusy od Vince a Andyho.

Fandové RECOIL plačte!

Ilustrativní: Fandové RECOIL plačte!

Fandové RECOIL, plačte! Původně ohlášený letošní singlový/albový projekt Alana Wildera sice usilovně vzniká, ale pro trvalou rozpracovanost se přesunuje na rok 2000.

10 věcí, které byste měli vědět o Alanovi

Co by měl každý vědět o Alanovi Wilderovi?

Recoil: album Liquid

V marci 2000 vychádza album Alana Wildera "Liquid". Jak potvrdil Alan Wilder, nové album Recoilu se bude jmenovat 'Liquid' a bude vydáno v polovině února 2000. Albu bude předcházet singl, jehož název nebyl dosud potvrzen, který bude vydán kolem 31. ledna 2000. Data vydání se mohou samozřejmě ještě změnit. Existuje možnost, že nové CD Recoilu bude obsahovat i videoklipy. Album 'Liquid', které napsal a produkoval Alan zapomocí PK obsahuje devět nových skladeb, nazpívaných od New Yorských Nicole Blackman a Samanthy Coerbell z Muťácké kapely Diamanda Galas, gospelových zpěváků The Golden Gate Jubilee Quartet, od Recoilovského fanouška a básníka Rosa M.Torrase. Mezi muzikanty, kteří se podíleli na albu jsou Dean Garcia z Curve (bass), Steven Monty (bicí), Merlin Rhys-Jones (kytara), Hepzibah Sessa (housle, zadní vokály).

Pražský koncert 1988 na CD

Tato informace je pro zběratele a labužníky... dostala se nám zpráva, že pražský koncert 11.3. 1988 se v Německu objevil na CD.

Reedice CD boxů

Mute Record Czechoslovakia chystá na září opětovné vydání tří reeditovaných CD boxů + dva nové.

Nové album v únoru?

Nové album v únoru? Tato informace je zveřejněná na německých stránkách DM a tuto zprávu potvrdila i firma Mute Rocords, protoze skupina zavítá koncem tohoto roku do studia. Máme se tedy na co těšit.

Martin Gore a nový materiál

Podle tvrzení Andrewa Fletchera pracuje Martin Gore na novém materiálu. Byly byste samozřejmě naivní, kdyby jste si mysleli, že to vyjde ještě letos. smile

Nová kniha ‘Depeche Mode; Biografie od Steve Malinse’

V květnu vychází nová kniha 'Depeche Mode; Biografie od Steve Malinse'. Toto je kniha, která jde nejvíce do hloubky ze všech knih, které byly o Depeche Mode napsány.

Recoil v říjnu

Ilustrativní: Recoil v říjnu

Alanova nová sólová deska Recoil je naplánována na říjen '99.

Dave znovu ženat!

Ilustrativní: Dave znovu ženat!

Dave Gahan se 14/2/1999 oženil se svou několika letou přítelkyní Jeniffer. Na svatbu byl pozván i Alan Wilder, bohužel se však nemohl zůčastnit. Tuto zprávu potvrdil Tim Simenon.

Zemřel Bobby Troup

Dne 9.2.1999 zemřel v Sherman Oaks v Kalifornii, Bobby Troup, autor skladby Route 66.

Hot News: O producentovi nen

Ilustrativní: Hot News: O producentovi nen

Producent nov

Exkluzivní vánoční video pozdrav od DM

Jonathan Kessler natočil a poskytnul exkluzivní vánoční videopozdrav DM a Antona Corbijna fanouškům.