Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Aktuality

Exkluzivní rozhovor s Martinem Gorem

7. prosince 2000 udělal webmaster oficiálních stránek depechemode.com exk

When The Body Speaks - DM nebo podvrh?

Na internetu se objevil 48s. instrumentální úryvek nové skladby When the Body Speaks. Vzhledem k tomu, že to není z ověřených zdrojů, nelze potvrdit, jestli má kromě názvu něco společného s DM nebo jestli je to podvrh.

“When The Body Speaks” a “Freelove”

V rubrice Články najdete úvahu o nové desce, která proběha tiskem. Objevili se další dva názvy nových skladeb a to - When The Body Speaks a Freelove. Druhá z nich je nejlepší skladba od dob Enjoy the Silence.

Dave a Martin na U2

Dave Gahan a Martin Gore navštívili v úterý večer koncert U2 v New Yorkském Irving Plaza. U2 zahráli speciální koncert pro 1000 vítězů soutěží pořádaných v místním rádiu K-Rock. Předkapelou byli The Chemical Brothers. Dalšími hvězdami v hledišti byli: The Corrs, Q-Tip, Adam Yauch z Beastie Boys, Tom Cruise, Cindy Crawford, Christy Turlington a Billy Corgan. Show byla vysílána živě na mnoha rádiích po celém USA.

DM mixují

Skupina Depeche Mode právě míxují skladby pro nové album až do vánoční přestávky do půli prosince. Práce bude pokračovat v novém roce, s cílem dokončit vše koncem ledna. Nálada je velice pozitivní a skupina se těší na to, až bude moci prezentovat svůj nový materiál a až vyjede znovu na cesty koncem roku.

Just Can’t Get Enough stále nemá dost

MTV a Rolling Stone umístili skladbu Depeche Mode "Just Can't Get Enough" do 100 největších popových hitů všech dob na 69. místo.

Skupina má přestávku v nahrávání

Skupina vyhlásila 4/10 dvoutýdenní přestávku v nahrávání. Martin mezitím napíše pár nových skladeb. Poté bude skupina pokračovat v práci na novém albu až do půli listopadu, kdy by měli vstoupit do závěrečné fáze-výsledného míchání.

Další brigádník ve studiu

Brazilský perkusionista Airto Moreira nedávno navštívil studio Depeche Mode.

Depeche Mode s Ch. Eignerem opět ve studiu

Od 1. listopadu je skupina DM zpět ve studiu a pokračuje v práci, kde ji čeká ještě 3 týdny intenzivní práce předtím, než se dostane do závěrečné fáze mixování, která bude zahájena 20. listopadu 2000. Nadšení je stále vysoké a nyní mají 11 nebo 12 nových skladeb. Album by mělo být smícháno před Vánocemi.

The Sweetest Condition

Jak potvrdil Dave Gahan, jedna z nových skladeb má jméno: The Sweetest Condition.

Interview Davea Gahana na KROQ

Dne 3/10/2000 měl Dave Gahan interview na Los Angeleském rádiu KROQ.

Depeche Mode ve studiu

Skupina právě pracuje na aranžích ve studiu v USA. Nové album bude produkovat Mark Bell. Jako další nástroje bude použito houslové kvarteto (že by znovu One Cares??) a čelo, na které bude hrát Knox Chandler. Počet písní bude 9-10.

Depeche Mode opět ve studiu

Skupina DM je opět zpět ve studiu, tentokrát v USA a pokračuje v práci na aranžích pro deset nových skladeb. Nadšení je vysoké. V nejbližších dvou, třech měsících se dozvíme více o jejich plánech do budoucna. Všichni jsou ze současného projektu nadšeni.

Turné příští rok je snad reálné

Dobré novinky ze Švýcarska se týkají turné DM v roce 2001. Zpráva od švýcarského depešáckého fan clubu říká, že příští rok by měl být v Curychu koncert. Údajně si již Depeche Mode zarezervovali halu...

Gareth Jones bude remixovat

Podle Garethových zpráv z června měl Martin napsáno 8 skladeb + 1 instrumentální. Všem obdivovatelům "Something To Do-Metal Mix" jistě zaplesá srdce, když si nyní přečtou, že rovněž uvedl, že by rád udělal nějaký remix nových singlů.