Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuální srazyAktuality a novinky

Depeche Mode Friends Party - Brno

Zveme Vás tímto na párty do brněnského klubu Fan Favorit, dne 28.11.1998 (sobota), od 20.00 do 5.00 hodin. Music DM, soutěže, videoprojekce atd. Tato akce je ve spolupráci s Mute Czechoslovakia. Bližší informace na tel. čísle + 0042 - (0)603 - 420 937.

Singl, turné, deska, video…

Definitivní datum vydání singli Only When I Lose Myself (2CDS/12") je 7. září, definitivní zastavení v předprodeji úžasného turné The Singles 86-98 Tour v Praze je 15. září, definitivní podoba nové kompilace The Singles 86-98 se objeví 28. září. Dvě CD/3LP/MC mají obsahovat celkem 21 skladeb, včetně jen francouzských specialit a live podob - o dalších překvapeních se zatím jedná, ale nová video kolekce vypadá velice pravděpodobně.

Vše o Depeche Mode za 15 liber!

To je velmi lákavá nabídka, spojená s uvedení knihy A Biography na trh: autor Steve Malins, notabene pravidelný přispěvatel mesíčníků Q, to pojal jako něco mezi kritickým odstupem a přátelskou kronikou - prý první publikace o DM, která za to opravdu stojí.

Alanovo druhé desatero

Ilustrativní: Alanovo druhé desatero

Alan prozrazuje dalších 10 věcí, co byste měli vědět.

Číslo čtyři žije - Useless

Dne 20. října 1997 vydávají Depeche Mode v Evropě u Mute svůj čtvrtý a z alba Ultra zřejmě poslední singl Useless. Na singlu najdete mixy od tanečních osobností jako jsou CJ Bolland, Kruder + Dorfmeister, Carl Craig a od Muťáckého mistra Barry Adamsona, navíc titulní verze Useless je remix od Alana Mouldera.

“Home” - 3 singl z albumu Ultra

Nový singl Home, z právě aktuálního alba Ultra, je po pěkné řádce let dalším singlem, který zpívá Martin Gore. Tento slaďáček vychází 16. června 1997. Můžeme ho opět oficiálně získat ve formátu 2 CDmaxisinglů a jedné kazety. Rovněž i k tomuto singlu existuje promoCD určené především pro vysílání v rádiích.

Tracklist albumu Ultra

Album Ultra vychadza 15.4.1997 pod katalógovým číslom Mute Stumm 148.

Singel It’s No Good

Tímto článkem potěším převážně ty, kteří byli již začátkem roku 1997 na internetu. Vracím se na 11. února 1997, kdy se na internetu objevila první píseň z alba Ultra (nepočítám Barrel Of A Gun, který již byl venku jako singl), jehož vydání bylo naplánováno na duben.

Barrel Of A Gun

Úvodný singel z albumu Ultra vychádza 31.03.1997.

Gore - Coming Back To You

Na novem albu Ultra se zacalo pracovat v rijnu `95. Cely rok se totiz davali dohromady po turne (tedy az na Gahana, ktery se systematicky rozkladal), jen Martin natocil na desku predelavek Leonarda Cohena svou upravu Coming Back To You a Andy si po dlouholetych planech konecne otevrel restauraci.

Zpěvák Depeche Mode se pokusil o sebevraždu

David Gahan, zpěvák skupiny Depeche Mode, se v noci ze 17.8. na 18.8.1995 pokusil o sebevraždu. Policie, jež obdržela nouzový telefonát z Gahanova domu v Los Angeles, našla třiatřicetiletého zpěváka se zápěstím pořezaným žiletkou a převezla jej do místní nemocnice.