Depeche Mode Czechia
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigaceDepeche Mode Czechia

Aktuality a novinky

Andy v Praze hovořil o novinkách

Andy Fletcher před několika týdny udělal soukromou návštěvu Prahy. Kde sdělil, že skupina má v současnosti nahráno 6 skladeb. Všichni jsou v dobré náladě. Kompletace alba by měla být hotova asi v létě 2000.

Alan navštívil Davea v New Yorku

Alan se svou ženou Hep navštívili Davea doma v New Yorku. Podle jeho slov bylo skvělé vidět jeho ženu Jennifer, dceru Stella Rose a samozřejmě také Davea. jak uvedl Alan: "Má se skvěle, hodně jsme se spolu nasmáli, jak starým tak i novým věcem. Je očividně okouzlen Stellou Rose a je zřejmé, že je naplněn. Dal jsem mu také nové album Liquid."

Oznámí dnes Depeche Mode nepříjemnou zprávu???

Aspoň to tvrdí "umělec", který si říká Plasticgod. Jednu z jeho prací můžete vidět i ve studiu Dave Gahana v New Yorku (obrázek DM i s Alanem, mnozí si jistě pamatují). A tento Plasticgod, občanským jménem Doug Murphy nastavil svůj status včera večer na twitter účtu takto: "Sad Depeche Mode news in press conference tomorrow, stay tuned!" (smutná zpráva od DM na tiskovce zítra, zůstaňte naladěni).

DM natáčeli na Route 66 videoklip “Dream On”

Ilustrativní: DM natáčeli na Route 66 videoklip “Dream On”

17. a 18. února natáčeli Depeche Mode videoklip k písni Dream On, nedaleko Barstow v Californii na slavné Route 66. Režii měl na starost Stephane Sednaoui a všichni tři členové ve videoklipu jedou v Lincolnu Continental krajinou.

Gareth Jones produkuje nové album Depeche Mode

Gareth Jones bude produkovat nové album Depeche Mode. Tento zkušený elektronický nadšenec již spolupracoval s DM na albech Contruction Time Again, Ultra a podílel se na koprodukování alb Some Great Reward a Black Celebration.

Martin Gore je v tuto chvíli ve studiu

Ilustrativní: Martin Gore je v tuto chvíli ve studiu

Přinášíme poslední zprávy o dění v Depeche Mode! 26. ledna - Martin v tuto chvíli pracuje ve svém domacím studiu na psaní písní s Gareth Jones a Paulem Fregardem, kteří mu asistují. Skupina není oficiálně ve studiu, ale předpokládá se že v brzké době budou další informace.

Halo 21

Nové číslo časopisu Halo 21 prochází posledními úpravami a vyjde do konce ledna.

RECOIL - album Liquid

Datum vydání nového Recoilu pojmenovaného 'Liquid' bylo posunuto na 6. března 2000. 'Liquid', napsal a produkoval Alan s pomocnou produkcí a zvukovým designem PK, obshuje 9 nových skladeb, v nichž se objevují umělci Mute: Diamanda Galas, New Yorkští Nicole Blackman a Samantha Coerbell, gospeloví zpěváci The Golden Gate Jubilee Quartet a fanoušek Recoilu a básník,Rosa M.Torras.

Recoil - singl Strange Hours

Dobrou zprávou rovněž je, že bude vydán 'enhanced' singl 'Strange Hours', který bude obsahovat všechny 4 videoklipy.

Slyšeli jste už Liquid ?

Mnoho fanoušků napříč Evropou již zaslechlo několik skladeb z připravovaného alba Recoilu 'Liquid', které bylo pouštěno před koncertem Nine Inch Nails během jejich 'Fragility' tour. Trent Reznor požádal Alana o povolení během zkoušek v Londýně. Alan a Hepzibah navštívili 29. listopadu jejich show v Brixton Academy v Londýně.

Steffi Graff a Depeche Mode

11. listopadu byli spatřeni Steffi Gráfová a Andre Agassi, jak spolu hrají tennis. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby Steffi neměla na sobě DM tričko z World Violation Tour. JD se spojila s managementem Steffi a Agassiho, s fotografem a vůbec s každým, kdo má co společného s tenisem a žebrala o povolení. Nakonec to management Agassiho nepovolil.

Daniel Miller v Berlíně

Daniel Miller navštívil 3. listopadu 1999 Radio Eins v Berlíně, kde mu byla věnována jedna hodina vysílání.

DM “The Videos 86>98” DVD

Depešácká domácí videokompilace "Videos 86>98" byla vydána v USA na DVD (12. října 1999 - Reprise 2-38504). Je to přesná portace video verze, která obsahuje většinu klipů z let 1986 až 1999, stejně jako "Singles 86>98" Electronic Press Kit ("A Short Film"). UK verze bude následovat v nejbližším možném termínu.

Jonathan Kessler má dítě

Depeche Mode by rádi poblahopřáli svému manažerovi Jonathanu Kesslerovi a jeho ženě Staci k narození jejich dcery, kterou pojmenovali Angelica. Ta se narodila v sobotu odpoledne 25. září 1999. Angelica vážila 8 a půl libry.

Martin Gore remixuje K. Andrewse

Martin Gore, ve spolupráci s Paulem Freegardem a Garethem Jonesem, remixovali skladbu Kena Andrewse.