Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Články

Rozhovor s Antonem Corbijnem

Ilustrativní: Rozhovor s Antonem Corbijnem

6. října 1998 byla v brněnském Domu umění slavnostně otevřena výstava světoznámého fotografa, režiséra a designéra Antona Corbijna, který má již řadu let hodně společného s Depeche Mode. Zde je rozhovor s ním.

Devotional Tour

21. května 1993 odstartovali Depeche Mode na curyšském halovém stadionu před více než 5 000 nadšenými fanoušky své velkolepé turné. Dave Gahan, Andy Fletcher, Martin Gore a Alan Wilder předvedli gigantickou světelnou show.

Myslím, že ho ztrácíme…

Ilustrativní: Myslím, že ho ztrácíme…

Po šestiletém braní heroinu přestalo srdce Davida Gahana, zpěváka Depeche Mode 26. května 1996 na dvě minuty bít. Když se v nemocnici nahrátko probral, slyšel, jak lékař stojící nad ním říká: "Myslím, že ho ztrácíme!".

Dave se tajně oženil

Jejich nejnovější singl It´s Called a Heart je opět v hitparádě, právě uveřejnili album Best of s jejich 12 nejpronikavějšími singly, a přesto DM fanouškové těžce trpí jejich odloučením.

Víte, že…

Víte, že - existuje videoklip k písni But Not Tonight (pouze pro U.S.)?

Ultra: Čekání na další Černou oslavu

Čtyři roky. Den po dni. Čekání na další Černou oslavu. Až…….TEĎ

Depeše z Podkozí

Od pátku do soboty (od 12. do 13.2. představovala svou novou desku českým a slovenským novinářům skupina Depeche Mode

Nechají se vykořisťovat?

Jedna senzace se stala na kraji právě přicházejícího světového turné Depeche Mode 1986 známé anglické synthi-skupině - jedinečně úspěšné kolem zeměkoule - DM prý musí údajně ze všech svých výdělků své gramofonové firmě a jejímu majiteli Danielu Millerovi (současný producent Depeche Mode) podstoupit 50 % zisků.

Jeho outfit (vizáž) neustále přináší falešné podezření

Martin: „Nejsem teplý.“ Pro mnohé je u DM nejhorším klukem. Některým lidem připadá jako buzerant nebo bisexuál, protože na pódiu nejraději bývá v dívčím oblečení a líčí si rty jiskřivou červení. Na party, jako nedávno při „Peter´s-Pop-Show“ v Dortmundu, se občas při tancování na stole začne plně věnovat striptýzu.

The Singles Tour: Diář Jody

Jody byla členkou koncertního týmu Singles Tour 86 98. Zde přinášíme její poznámky z celého turné.

Depeche Mode 86>98

Přinášíme překlad textu z tourbooku z posledního turné.

Martin L. Gore o skladbách The Singles 86>98

Ilustrativní: Martin L. Gore o skladbách The Singles 86>98

S vydáním nové kompilace singlů "Singles 86-98" si Martin Gore, autor všech těchto singlů, našel chvíli čas, aby oprášil své vzpomínky, které má spojeny s jednotlivými hity.

Walking in their Shoes

25.-26.10.1998 - Je sobota kolem poledne a nám se po letech plní dávný sen - jsme v Basildonu.

Pražský koncert DM ‘98 Vašima očima

Pražský koncert DM '98 Vašima očima.

Velká nejistota Davea Gahana

Se singlem Strangelove dosáhli Depeche Mode 19. místa v anglické hitparádě Top 30. Mysleli byste si, že Dave je nyní plný radosti. Jedna velká nejistota však zastiňuje Daveův úspěch - po čtrnáct let, nyní beznadějně, pátrá po svém otci.