Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Články

Rozhovor s Gorem o albu Exciter

Rozhovor s Gorem o novém albu, 07/12/2000

Začátky projektu Recoil

Recoil je sólový projekt všeumělce, hudebního génia, ale především dlouholetého bývalého člena skupiny Depeche Mode, Alana Wildera. Předtím než budeme informovat o jeho novém LP krátce si připomeneme jeho předchozí.

Rozhovor D. Barassiho s A. Fletcherem

Exkluzivní telefonický rozhovor D. Barassiho s Andy Fletcherem z 8. listopadu 2000.

Depeche Mode - z Basildonu do celého světa (1981-1990)

Již v roce 1979 zakládají tři spolužáci a kamarádi skupinu, která později, po opuštění původního názvu "Composition of Sound" poznamená svou tvorbou elektronickou hudbu na celém světě. Tehdy se spojili Martin Lee Gore (zpěv, kytara), Andy Fletcher (zpěv, kytara) a Vince Clark (zpěv, synt.). Po čase se k nim připojuje bývalý punker Dave Gahan, aby převzal roli sólového zpěváka.

Andy hudebník??

Rozhovor s Andrew Fletcherem pro časopis Ray Gun (U.S.), 1993.

Alan hudebník !!!

Rozhovor s Alanam Wilderem publikovaným v časopisu Ray Gun (U.S.), 1993.

Depeche Mode by vzbudili mrtvého!

Kim Wilde seděla ráno před „Peters-Pop-Show“ u snídaně s černými kruhy pod očima. Celou noc oči nezamhouřila, neboť ve třech pokojích vedle jejích pokojů řádila divoká party, která by vzbudila i mrtvého.

Rozhovor z Rock & Pop (2000)

Devotional Tour byla monstrozni a nekonecna - tahla se ctrnact mesicu a citala 156 koncertu. Album Songs Of Faith And Devotion (1993) se totiz necekane stalo nejuspesnejsim albem jejich diskografie a bylo potreba teto skutecnosti vyuzit az do dna.

Alan hudebník !!!

Rozhovor s Alanem Wilderem pro časopis Ray Gun (U.S.), 1993.

Depeche Mode ve fotbalové horečce!

Všichni perfektní, bezvadné písně, špičkový světelný park, video-show a beznadějně vyprodané koncertní haly - to je zboží, které nabízí v Evropě v roce 1986 skupina Depeche Mode.

Tributové album For The Masses

Gary Richards (1500 Records, zakladatel a producent tohoto tribute) "Zeptali jsme se umělců, že by se nám líbilo, kdyby šli do Depeche Mode a devět z deseti do toho chtělo jít. A co se týká mě byla to jen otázka sehnat ty správné umělce a nechat je vyjádřit, co pro ně Depeche Mode znamená."

Anton Corbijn - udělal depešákům image?

Jen málokdo nezná jméno Anton Corbijn. Jméno člověka, který tvořil image Depeche Mode od roku 1985 a podle posledních zpráv spolupracuje s Depeche Mode i v těchto dnech. V tomto článku se dozvíte, kdo vlastně Anton Corbijn je a jak se k Depeche Mode dostal.

Depeche Mode na turné 1988

Opět vzrušení u Depeche Mode - tentorkrát radostná událost: ženě Daveho Gahana Joanně se má právě narodit dítě! Také hudebníci jsou nyní v jednom kole. Nový singl Never Let Me Down Again představí Depechies 23. září v ZDF. Potom se hned objeví LP Music For The Masses, se kterým jedou od října na turné.

Nezávislý kapitalista s kapitální nezávislostí

Je to docela pěkná stylová čalamáda, když se to tak vezme. Od žebříčkových bouráků s tajuplnou růží ve znaku až po satanské vzývání helénské čarodějky. Od blýskavých trenek bisexuální syntezátorové popznamenitosti až po krvácející balady jižanského feťáka.

Goreáč kudrnáč

Goreáč kudrnáč Rozhovor Michaely Olexové s Martinem Gorem z vánočního Bongu byl tak skvělý, že jsme si ho nemohli nechat jen pro sebe a proto tady ho máte.