Depeche Mode Cz
Fanklub Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace
Články

It’s No Good - Video

Videoklip k singlu It´s No Good opět vznikal pod taktovkou Antona Corbijna. Byl nafilmován v New Yorku během týdne od 24. února 1997.

Depeche Mode už smějí chodit ven

Své deváté studiové album Ultra natáčeli britští Depeche Mode poprvé jako trio: neshody v kapele vyústily v odchod jednoho z klávesistů Alana Wildera.

Barrel Of A Gun Video

Tak jako ke každému jinému singlu, i k tomuto novému existuje videoklip. Ten se natáčel v listopadu 1996 v Londýně a v Marrakeshi (v Maroku), samozřejmě za režie Antona Corbijna.

Barrel Of A Gun přichází

Nový singl Barrel Of A Gun je z připravovaného alba Ultra. Můžeme ho oficiálně získat ve formátu 2 CD maxisinglů a jednoho vinylového maxisinglu.

Depeche Mode jsou zpět

Píše se rok 1997 a skupina Depeche Mode, jedna z největších legend populární hudby druhé poloviny dvacátého století, vydává po čtyřech dlouhých letech ticha nový singl.

Dave v rádiu KROQ 1997

David Gahan byl dne 18. února 1997 na KROQ-FM (Los Angeles). Zpovídali ho Kevin a Bean. Kromě toho, že bylo vysíláno "Barrel Of A Gun", KROQ rovněž hrála "Sister Of Night", "Useless", "It´s No Good" a "Freestate". David byl při vysílání extrémně příjemný a v dobré náladě.

DM v Top of the Pops

31.ledna 1997 vystoupili živě DM v Londýně v pořadu Top of the Pops.

Rozhovor ze záhrobí

Rozhovor ze záhrobí Pokračujeme ve zveřejňování rozhovorů Michaely Olexové z vánočního Bongu. Tentokrát s Davem Gahanem.

A. Corbijn: Filmografie 1983-96

Anton Corbijn - holandský umělec, fotograf a režisér jehož jméno je nerozlučně spjato se skupinou, která je jeho celoživotním projektem a to s Depeche Mode. S touto skupinou spolupracuje již od roku 1986. Anton se však také podílí i na tvorbě jiných skupin a umělců.

Čas běží

Během dubna a května 96 nahrávali DM v Electric Lady Studios v New Yorku. Tato studia postavil Jimi Hendrix předtím, než zemřel. Poté se vrátili do Westside Studios, kde nahráli nějaké smyčce. Skupina pak pokračovala v nahrávání začátkem září.

Dave Gahan promluvil po smrti z předávkování drogami

Poté, co se člen skupiny Smashing Pumpkins´- Jonathan Melvoin – 12.7.1996 v New Yorku předávkoval drogami, celá řada těch lidí v hudebním průmyslu, kteří se zatím nezapojili do aktivní kampaně proti drogám, začala smýšlet jinak.

Stories of Old (Depeche Mode 1986)

Vraťme se do doby asi o deset let zpět a připomeňme si "Stories of Old" tedy staré příběhy, které si oživíme útržky z tehdejších teenagerských časopisů a připomeňme si ohlasy na tehdy nové singly.

Nic se neděje

The Depeche Mode Fan Club, 10/7/1996.

Dave o Daveovi

David Gahan byl v blízkosti úplného předávkování a může být rád, že ho nepotkal stejný osud jako Jonathana Melvoina ze Smashing Pumpkins, který 12/7/1996 v New Yorku zemřel na předávkování heroinem.

Recoil: Faith Healer 1992

Recoil je sólový projekt všeumělce, hudebního génia, ale především dlouholetého bývalého člena skupiny Depeche Mode, Alana Wildera. Předtím než budeme informovat o jeho novém LP krátce si připomeneme jeho předchozí.