Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
1 z 2
1
Varování pro všechny fanoušky před Renatou Arabaszovou (Siouxsie) !!!
Posláno: 17.6.2010 o 14:48   [Ignorovat]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

Pro fanoušky : tato osoba mě a dalším 3 lidem nedodala lístky na poslední koncert DM 27.2.2010 v Dusseldorfu .Byly údajně zakoupeny 22.12.2009 právě přes Renatu Arabaszovou. Nikdy nám lístky nedodala !! Díky této osobě jsme zažívali ty nejtěžší chvíle strachu,stresu ,pláče,bezmoci ,nervozity ,pološílenství !!! Nakonec jsme přes překupníky lístky sehnali a dokonce i pod podium .Byl to osud a chtíč co nás dokonce dostal i do druhé řady pod podium.
Renata Arabaszová nás uklidňovala,ujišťovala do poslední chvíle ,že lístky budou !!Vodila nás celé 2 měsíce za nos a v onen den nám dokonce několikrát napsala,že je na cestě s lístkama !!!!
Chtěla bych,aby jste si na Renatu Arabaszovou dávali velký pozor a nikdy nesvěřovali svou budoucnost do jejích rukou a kor už vůbec ne Depeš budoucnosti !!
Renata Arabaszová nám zpřetrhala veškerou důvěru v okolí,málem zničila náše sny,bohužel ovlivnila i přátelství nás čtyř !! Dokázala vyvolat během jednoho dne ,tolik zla,že je to nepředstavitelné !

Pro Renatu A: doufám,že čteš toto varování a je ti zle ze svých činnů. Přála bych si ,aby ses za tento svůj počin styděla každý den při pohledu sama na sebe v zrdcadle !!
Stydím se za tebe a víš proč??? Protože jsi jedna z nás,jsi fanouškem Depeche Mode !!!!
Depeche Mode nás mají spojovat,máme se radovat všichni společně,že něco tak dokonalého můžeme společně všichni sdílet,prožívat !!! Jsme jakoby jedna rodina !!  Ty jsi vše zničila,podrazila jsi fanouškovství a degradovala na obyčejnou, nenucenou zlodějnu !!  Poslední hodiny a minuty před otevřením bran jsou ty nejúžasnější ,ale ty si nám je změnila v peklo !!!!
Měla jsi čas na to se k tomu vyjádřit !!! Neučinila jsi žádný krok !!!  Odměna tvé laxnosti,nezájmu ,bezcitnosti je právě toto veřejné varování !!

[ Editovat: Dangerous; 21.6.2010 o 7:31]
Profil
 
 
Posláno: 17.6.2010 o 16:35   [Ignorovat]   [# 1]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07

Na toto fórum jsem zavítal dnes po delší době a i když sem už nic nepíšu tak udělám v tomto případě vyjímku protože to co jsem si tady ted přečetl mě doslova vyrazilo dech a bohužel utvrdilo v tom že těch které Renata alias Siouxsie sprostě okradla a podvedla bude asi víc….
Renatu znám asi 8 let a byli jsme velmi dobří přátelé cca poslední 4 roky. Nikdy s ní nebyl žádný problém. Vždycky jsem se jí snažil brát takovou jaká je protože jak tady Pampelina napsala spojovala nás hudba…
Jelikož jsme spolu jezdili nejen na depeche mode koncerty ale i zpřízněné ebm- electro akce a věděl jsem že umí velmi dobře německy několikrát jsem ji poprosil jestli by mě až zase pojede do německa (jezdila tam poměrně často) nekoupila lístky.
Vše fungovalo bez problémů až dosud.
V prosinci lońského roku jsem jí poprosil jestli by pro mne a mé přátele nemohla koupit 9 lístků na koncert And One a 3 lístky na letošní Amphi festival v Kolíně nad Rýnem. Dohromady to dělalo 320 EUR tedy cca 8320kč. Mohli jsme si lístky sice zajistit sami přes eventim.de ale nechtělo se nám platit 35 EURO poštovné. Jak se ukázalo byla to osudová chyba. Ale v životě by mě nenapadlo že by Renata svěřené peníze utratila nebo s nimi naložila jiným způsobem. Nakonec kdyby mi řekla, hele kupte si je sami, tak bych si je sám koupil…
Asi tak v dubnu letošního roku jsem Renatu poprosil jestli by mě mohla přinést lístky pač jsem je chtěl mít už doma a vyskytl se první “problém”. Renata se omluvila s tím že lístky už dávno přišly ale bohužel na její starou adresu do Krkonoš. Takhle přešel zase měsíc a když jsem se jí opět zeptal jak to vypadá, tak bud byla pořád v práci někde v Rakovníku nebo mi je nemohla předat. Pak z ní vypadlo že lístky sice má doma v pronajatém bytě ale nemůže mi je ted předat pač tam se spolubydly udělali dluh a bytná jim zabavila všechny osobní věci včetně mých lístků. To už se mi zdálo hodně divné hlavně když mi pak řekla že za spolubydly ten dluh platit nebude a že nám na koncert And One a letní Amphi fest objednala lístky nové což mi přišlo jako největší blbost pač, tvrdí že má lístky doma za cca 8300kč a nemůže za spolubydly doplatit jejich dluh cca 5000kč ale radši znova objedná další várku lístků za 8300kč??

Nakonec nám došla trpělivost a rozhodli jsme se že chceme vrátit všechny peníze. Lístky na Amphi Festival jsem musel narychlo objednat znovu pač jsem si nedokázal představit co by jsme v tom Kolíně dělali když už jsme měli koupené letenky a zaplacený hotel. Renatě jsem dali 14 dní ale žádná řeč s ní nebyla. Na domluvenou schůzku nepřišla, jen napsala smsku že je jí to líto a že spáchá sebevraždu. Telefon nezvedá, na fóru ani na facebooku nekomunikuje. Nakonec když jsme viděli že najednou to z ní nedostaneme nabídli jsme jí že nám ty dlužné peníze bude splácet. Počínaje dnem 15.6.
Před 3 dny mi dala vědět opět smskou že nedá dohromady ani těch 1000kč a jestli nemůžeme jí splátku posunout na 30.6. a že jí mrzí ty všechny zpackané vztahy. Všechno se dá nějak pochopit a kdyby za námi přišla a řekla: Promińte já mám ted finanční problémy a prostě jsem si ty vaše peníze půjčila, nebo projevila snahu dát nějak věci do pořádku možná bych jí to i odpustil. Takhle ale Renatko mám pro tebe vzkaz. Doufám že ti to za to stálo!!!

Pampelina: Tento svůj příspěvek jsem chtěl zveřejnit už dříve ale myslel jsem že mi nikdo neuvěří...a nakonec já budu ještě ten špatnej.

[ Editovat: Krieger; 17.6.2010 o 17:01]
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 4:47   [Ignorovat]   [# 2]
The Landscape is Changing
Ikona: bitter apple
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 22
Registrovaný: 25.6.09

uf.. tak to je opravdu silný kafe.. nečekala bych, že se objeví ještě někdo další, koho Arabaszová podvedla!! Já jsem jedna z těch od Pampeliny.. které okradla o lístky na finální koncert do Dusseldorfu.. Naprosto přesně odpovídají její výmluvy.. nemohla přijít na sraz, protože byla v Rakovníku nebo v práci.. Domlouvaly jsme se s ní několikrát a stále nějaké výmluvy.. Každý den jiná... pak nám řekla, že lístky nám předá na letišti, ani to nevyšlo.. nechala nás v klidu odletět do Dusseldorfu s tím, že nám je dá ráno před halou… nechtělo se nám z Prahy odlétat bez lístků, ale neměly jsme jinou možnost.. stále jsme věřily…V životě by mě nenapadlo, že díky této osobě ( nejradši bych se tu rozepsala opravdu sprostě ) zažiju jedny z nejhorších chvil v mém životě.. To, co jsem s Pampelinou zažila před branou Dusseldorfské haly, si nikdo nedovede představit.. Stály jsme tam od rána, před halou, abychom byly v první řadě.. v dešti, zimě a nevyspalé.. Renata nám psala sms, že už je na cestě.. takto nás nechala vydusit až do pozdního odpoledne.. zhruba 2 hodiny před otevřením brány.. stále psala, že je na cestě, pak, že zabloudila, že sjela na špatnou silnici atd. atd… když jsme jí s Pampelinou zkoušely volat, vymyslela si, že jí nefunguje mikrofon, takže nemůže brát telefony.. když jsme jí začaly psát zoufalé sms, že nechápeme co to znamená, že máme dobré šance být v první řadě a že nemáme stále lístky, že tam umřeme, že si nedovede představit, jak nám je.. tak odepsala, že jí to mrzí, že by chtěla umřít místo nás.. z toho jsme pochopily, že lístky neuvidíme!!!! NIKDO SI NEDOVEDE PŘEDSTAVIT TY POCITY, KTERÉ JSME V SOBĚ S PAMPEL MĚLY.. NIKDO!! ZHROUTILY JSME SE - NAPROSTO!!!!!!!!!!!!!! nechala nás vydusit do poslední chvíle, přitom to věděla dávno, že lístky nám nedá a neměla v sobě ani takový kousek slušnosti, aby nám dala šanci mít dostatečný čas koupit si nové. Díky bohu za ochotu, lidskost a solidaritu německých fans, kteří nám pomohli sehnat nové lístky .. ale věřte, že tak jednoduché to opravdu nebylo, co kdybychom u sebe neměly tolik peněz??... Představa, že jsme letěly takovou dálku a stály tam tolik hodin v mrazu zbytečně, nás přiváděla k šílenství.. přísahám, že jsem v životě nezažila nic takového… i teď, když to píšu, se mi z toho chce brečet!! Ten koncert byl pro nás vším.. uf… nakonec jsme se dostaly do druhé řady a i když vyčerpané a psychicky na dně, jsme si ho užily… ale to nic nemění na tom, že RENATA ARABASZOVÁ SI ZASLOUŽÍ TOTÁLNÍ VYHOŠTĚNÍ ZE VŠECH SRAZŮ DEPECHE MODE A VŮBEC Z FANOUŠKOVSKÉ KOMUNITY.. PROTOŽE ONA FANYNKA DM NENÍ A NIKDY NEBYLA, PROTOŽE JINAK BY SE V ŽIVOTĚ NEMOHLA TAKHLE ZACHOVAT!!!!!!!!!!!! JE MI Z TÉ ŽENY ZLE A DOUFÁM, ŽE NÁS DOSTATEČNĚ PODPOŘÍTE, ABY UŽ NIKDY NIKOHO NEPODVEDLA! Na závěr chci poděkovat Pampelině za tuhle aktivitu a za momenty, které jsem s ní v Dusseldorfu prožila.. i přes veškeré zlo, které jsme tam zažily, nás to ještě více sblížilo a semklo… a jen pro info, cena lístku na tento koncert byla cca 4000,- Kč... Celkem jsme byli 4 lidi, které okradla…

Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 7:02   [Ignorovat]   [# 3]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 18.6.10

Je to vše přesně tak jak je zde psáno !
Patříme do party od Kriegra a od nás si ta zlodějka Renata vzala prachy a ukradla je a utratila za svoje soukromé záležitosti.Vše už tu bylo podrobně a přesně popsáno,takže dál to rozvádět nemá cenu.Je to sprostá zlodějka a čubka která si zaslouží jen to nejhorší ! Dávejte si fakt pozor a tuto osobu ! Je to s…. falešná !!!!!!!!

[ Editovat: dmf; 18.6.2010 o 8:22]
Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 7:10   [Ignorovat]   [# 4]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

je to opravdu strašná informace a jsme všichni rozčíleni,ale prosím bez sprostých slov !! Dají se nahradit slušněji a taky přesně popíšou tu zlost na tuhle zamindrákovanou slečnu !! Slíbila jsem Dangerousovi,že tento příspěvěk můžu na dm.cz zveřejnit,ale bez hanlivých ,sprostých slov !!! Jinak nám to smaže !! A chtěla bych ,aby příspěvek tu zůstal nějakou dobu,aby měli všichni fans dostatek času ten odkaz najít a přečíst !!! Nejlépe bych sem dala i její fotku !! Protože je spousta lidí co třeba zná dle vidění ,ale ne už jméno s příjmením !!

Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 7:17   [Ignorovat]   [# 5]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
pampelina / 18.6.2010 o 7:10

je to opravdu strašná informace a jsme všichni rozčíleni,ale prosím bez sprostých slov !! Dají se nahradit slušněji a taky přesně popíšou tu zlost na tuhle zamindrákovanou slečnu !! Slíbila jsem Dangerousovi,že tento příspěvěk můžu na dm.cz zveřejnit,ale bez hanlivých ,sprostých slov !!! Jinak nám to smaže !! A chtěla bych ,aby příspěvek tu zůstal nějakou dobu,aby měli všichni fans dostatek času ten odkaz najít a přečíst !!! Nejlépe bych sem dala i její fotku !! Protože je spousta lidí co třeba zná dle vidění ,ale ne už jméno s příjmením !!

Ano to je dobrý nápad s tou fotkou. Také mě včera napadlo dát to i na Facebook. Stačilo by tam hodit jen link na tuto diskuzi. Pokud chce Renata alias Siouxsie veřejnou popravu má jí mít!! Jinak omluvte mého kamaráda Michala V. za hanlivá slova, nechtěl zde nikoho urazit jen neudržel nervy na uzdě...
Večer jsem si volal s Vincentem od Lucerny a dluží peníze i jemu za nikdy nekoupené jízdenky na vlak z Dusseldorfu do Prahy. Nechala je čekat na nádraží několik hodin a pak napsala že to nestíhá, že je v Rakovníku…

[ Editovat: Krieger; 21.6.2010 o 6:52]
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 7:42   [Ignorovat]   [# 6]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

Já jsem na Facebooku vytvořila profil Nepřátelé Renaty Arabaszové,takže stačí si dát mezi přátelé a tam jí můžeme sprostě napad jak chceme !! Fanda právě patří do naší Dusslovské skupinky !! Jo dáme sem fotku a ještě na FB !! Ta na to nikdy nezapomene !!
Ne chápu,že Michal neudržel emoce !! Já kdybych mohla,tak to tady rozjedu taky sprostě ,ale opravdu jsem Dangerousovi slíbila že nic sprostého !! A jde mi o to (i vám dalším podvedeným) ,aby ten příspěvek se tu udržel co nejdéle:)

Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 8:25   [Ignorovat]   [# 7]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

Policejní pátrání


REnata Arabaszová je v celostátním pátrání PČR OD 2.2.2010 !!!!!!!!

sÍLA

PolicieČR

[ Editovat: Dangerous; 18.6.2010 o 8:44]
Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 8:45   [Ignorovat]   [# 8]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

to pampelina: takže to je ona? každopádně, žádné urážky nadávky atd…

 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 9:14   [Ignorovat]   [# 9]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 18.6.10

OK,jasnačka to beru bez sprostých slov.Pardon,ale děsně mě štve !!!
Až ted mě došlo že máme velké štěstí že nám nic doma neukradla,když jsme ji tam měli na Silvestra.

[ Editovat: Michal V; 18.6.2010 o 9:25]
Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 9:50   [Ignorovat]   [# 10]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
pampelina / 18.6.2010 o 8:25

Policejní pátrání


REnata Arabaszová je v celostátním pátrání PČR OD 2.2.2010 !!!!!!!!

sÍLA

PolicieČR

No tak to je nářez!! Jestli že je Siouxsie v pátrání už od 2.2.10, tak to by mě zajímalo v čem všem asi lítá. Včera večer mi psala smsku k mým narozeninám:
At se mi ve všem všechno vydaří. Ta holka opravdu nemá žádné svědomí....
Přál bych si tedy at mi vrátí peníze co nám dluží ale to už je asi utopie že?

[ Editovat: Krieger; 21.6.2010 o 6:52]
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 10:24   [Ignorovat]   [# 11]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09

ano Dangerousi,je to ona !!!!!!!!! Ve mě by se krve nedořezal při pohledu na ten odkaz a její fotku !!! Bože ,taky zavolám na policii a chci jim říct co udělala !! Proboha jako chápete,že je v hledání od 2.2.2010 a ještě jí nechytli???

Ano mám na jazyku neskutečně moc urážek a pěsti se mi svírají každou chvíli,ale opravdu toto je solidní forum a jak jsem slíbila dangerousovi!! Je potřeba slušně ,jinak bude nucen nám to smazat !!!

Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 17:04   [Ignorovat]   [# 12]
Suffer Well
Ikona: Martina.MO
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 156
Registrovaný: 16.5.09

Tak to je síla!!!!!! Opravdu s Vámi se všemi soucítím a doufám, že bude náležitě potrestána…..

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 20:08   [Ignorovat]   [# 13]
The Landscape is Changing
Ikona: warťas
HodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 23
Registrovaný: 24.6.09

Lidi, tak to je šlupka!! Nechápu! Fakt jsem měla vždy takovou tu romantickou představu, že DM fans, ať se znají 5 let nebo 5 min, tak drží při sobě a ono ejhle! Každého takového (doufám, že žádný další není) sem ihned vystavit i s fotkou, ať nemůže dál zneužívat DM soudržnosti a pakovat se na ni.
whip

[ Editovat: warťas; 18.6.2010 o 20:22]
Profil
 
 
Posláno: 18.6.2010 o 23:45   [Ignorovat]   [# 14]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 18.6.10
Krieger / 18.6.2010 o 7:17

Ano to je dobrý nápad s tou fotkou. Také mě včera napadlo dát to i na Facebook. Stačilo by tam hodit jen link na tuto diskuzi. Pokud chce Renata alias Siouxsie veřejnou popravu má jí mít!! Jinak omluvte mého kamaráda Michala V. za hanlivá slova, nechtěl zde nikoho urazit jen neudržel nervy na uzdě...
Večer jsem si volal s Vincentem od Lucerny a dluží peníze i jemu za nikdy nekoupené jízdenky na vlak z Dusseldorfu do Prahy. Nechala je čekat na nádraží několik hodin a pak napsala že to nestíhá, že je v Rakovníku…
A prý dluží peníze i Fandovi z Blatné.

Ahoj, Kriegerův příspěvek nás přiměl se k této situaci také vyjádřit. Výše uveřejněné příspěvky nám velmi blízce připomněly náš vlastní příběh ...
Závěrečný koncert TOTU v Düsseldorfu byl pro nás splněním jednoho z našich snů. Lístky pod pódium jsme si objednali už v srpnu, a tak nám zbývala k řešení jen doprava na koncert a zpět. Vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo včas zajistit si levné letenky, poprosili jsme Renatu, o níž jsme věděli, že se tam také chystá a má s dopravou v Německu už hodně zkušeností, zda by nám s tím nepomohla a neporadila. Nakonec jsme se domluvili, že vyrazíme ve třech společně. Asi týden před odjezdem jsem zakoupil lístky pro 3 osoby na autobus Student Agency do Düsseldorfu a předal na Florenci Renatě peníze s tím, že ona vyhledá spoje a zajistí vlakové jízdenky a místenky na zpáteční cestu z Düsseldorfu zpět do Prahy.
Odpoledne v den odjezdu nám pak přišla od ní SMSka, že měli v práci v Rakovníku kontrolu, u které musela být, že nestíhá přesun do Prahy, ale šéf ji nabídl, že ji do Německa odveze, tak ať klidně jedeme tím autobusem sami a ona na nás pak počká na autobusovém nádraží a po koncertě už pojedeme všichni tři zpět vlakem. Tedy jsme vyrazili ... Po příjezdu do Düsseldrofu někdy v poledne nám přišla další zpráva, že má zpoždění a že se tedy sejdeme až před arénou. Od té doby se nám přestala ozývat, nereagovala ani na naše SMSky - začali jsme být poněkud nervózní a měli jsme strach, zda se jí třeba cestou ve spěchu něco nestalo a před očima nám běžely ty nejhorší scénáře, které člověka v takové chvíli napadnou, a pořád jsme koukali kolem, jestli ji třeba někde nezahlídnem, že třeba jen ztratila telefon ( asi ta nejlepší varianta ), že je možná okradli a doufali jsme, že je v pořádku. Nicméně jsme si řekli, že si koncert zkusíme užít i tak a případné problémy s návratem budeme řešit až po něm. Vzhledem k tomu, že se nám neozvala ani po koncertě, vydali jsme se o půlnoci na nádraží zkusit štěstí. Bez lístků, bez Renaty a takřka bez peněz na zpáteční cestu. Velký dík patří Frantovi ( pohromovi ) za projevenou solidaritu, nabídnutou pomoc a možnost noclehu zdarma. V takové chvíli si člověk každé pomoci velmi váží, byť by to měla být třeba jen maličkost, a tohle bylo velice pěkné gesto. Díky.
Rozhodli jsme se ale řešit to ihned a zbytečně nemeškat. Den navíc nám přišel zbytečný, rozhodli jsme se tedy jednat. Nakonec se nám dík jedné vstřícné policistce podařilo tuto prekérní situaci vyřešit. Byly to ale nervy. Sehnat 300 euro na lístky a obstarat na poslední chvíli nové lístky (pokladny byly již samozřejmě zavřeny), ale nakonec jsme se na zpáteční cestu přece vydali. Asi kolem jedné v noci nám přišla od Renaty další zpráva, že se omlouvá, že je cestou chytla policejní kontola, pustili je až nyní a že se vrací zpět do Prahy. Omlouvala se za nám za ty komplikace, že nám potom vše vysvětlí a peníze vrátí, až se uvidíme osobně. Ještě další den od ní přišel dotaz, kolik nám tedy má přesně vrátit. Pak jsme se tak nějak různě e-maily a SMSkami domlouvali a naháněli a nakonec jsme se domluvili, že mi peníze pošle na účet. Když jsem v bance po pár dnech zjistil, že mi nic nepřišlo, urgoval jsem to u ní, dala mi za pravdu, že tam prý dala špatnou splatnost, a pošle mi tedy prý alespoň část, ale z účtu kohosi jiného, což se skutečně stalo. Zbytek mi pak slíbila doplatit při nějakém dalším setkání. Od té doby jsem ji neviděl ani o ní neslyšel, bral jsem to tak, že dospělý člověk je si vědom svých závazků, a navíc by mi přišlo hloupé někoho s něčím nějak opakovaně uhánět. Vzhledem k výše napsaným příspěvkům už tyto peníze asi odepisuji jako “nedobytnou pohledávku”. I tak mi vychází, že jsme na tom z Vás ostatních asi nejlépe, protože alespoň část svých peněz máme zpět. Se všemi cítíme a držíme palce, aby se vzniklá situace nějakým způsobem vyřešila.
Renatě bych vzkázal, ať už byly důvody jejího jednání jakékoliv, tak to nejhorší, co může udělat, je se stále vymlouvat a před ostatními se schovávat a zapírat. Naopak pokud by ukázala snahu tuto situaci řešit, nemuselo to tak vygradovat.

[ Editovat: Vincent HS; 21.6.2010 o 8:36]
Profil
 
 
Posláno: 19.6.2010 o 21:14   [Ignorovat]   [# 15]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 19.6.10

Renatu znám 13 let a do minulého týdne jsem si myslela, že je to kámoška. Je mi 36 a myslela jsem si, že dokážu lidi odhadnout, ale u ní jsem se opravdu spetla!!! Člověk se učí celý život :-( Před dvěma měsíci jsem jí doporučila mojí nejlepší kamarádce, aby jí vzala do podnájmu v domění, že je to spolehlivý člověk. Poprosila jí, aby jí zaplatila složenku 3000,- na poště (taky jí zná 13let a neměla důvod jí nevěřit) ale když po ní chtěla potvrzení, tak se samozřejmě začla vymlouvat, že ho má v Rakovníku. Minulou středu zmizela z bytu a sní i kamarádky telefon. A také jsme jí daly peníze na dva lístky na AMPHI fest plus na dvě letenky. Suma sumárum cca 12000,- Musím ještě podotknout, že já jsem na mateřské dovolené a že jsem na to škudlila jak se dalo a fakt jsem se tam moc těšila! :-(
Je to fakt smutný. Tý zamindrákovaný holce nepřeju nic dobrého a doufám že na ni brzy dojde!!!

Profil
 
 
   
1 z 2
1
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy