Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
2 z 2
2
Varování pro všechny fanoušky před Renatou Arabaszovou (Siouxsie) !!!
Posláno: 21.6.2010 o 7:16   [Ignorovat]   [# 16]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 18.5.09

...me “okradla” nejen o penize (a o 2 slibovany listky na koncert U2 do vidne) ale predevsim o duveru, ktera je tim nejvzacnejsim darem…

Profil
 
 
Posláno: 21.6.2010 o 15:34   [Ignorovat]   [# 17]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
EDITA DM / 21.6.2010 o 7:16

...me “okradla” nejen o penize (a o 2 slibovany listky na koncert U2 do vidne) ale predevsim o duveru, ktera je tim nejvzacnejsim darem…

Zklamala důvěru více lidí včetně mě. Každý se může dostat nějakým způsobem na dno. Přijít o práci, o bydlení. Ale jestli měla tyhle potíže tak je vyřešila tím nejhorším způsobem jakým mohla….

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 23.6.2010 o 10:50   [Ignorovat]   [# 18]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 1
Registrovaný: 23.6.10

Nemůžu tomu pořád uvěřit, zrovna Renata:-( Bohužel i mě se stala menší nepříjemnost, dotyčná mi dluží doteď za lístky na minulý ročník Darkstorm a Mesh v Lipsku, na koncerty jela za mě a za lístky jsem dosud peníze neviděl!!!

Profil
 
 
Posláno: 25.6.2010 o 17:19   [Ignorovat]   [# 19]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 1
Registrovaný: 17.3.09
EDITA DM / 21.6.2010 o 7:16

...me “okradla” nejen o penize (a o 2 slibovany listky na koncert U2 do vidne) ale predevsim o duveru, ktera je tim nejvzacnejsim darem…

  Tak to jsme na tom stejně. Čert vem ty lístky i peníze, ale to zklamání z Renaty, na kterou jsem se vždy těšil, je nenapravitelné.

Profil
 
 
Posláno: 12.7.2010 o 18:00   [Ignorovat]   [# 20]
Ice Machine
Ikona: SmidliDMboy
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 3.8.08

Jen opravuji ten link na PČR (mi ten původní od pampeliny nešel).

 Podpis 

11.6.2006 Bratislava; 25.6.2009 Praha; 14.1.2010 Praha; 26.2.2010 Düsseldorf; 27.2.2010 Düsseldorf

Profil
 
 
Posláno: 13.9.2010 o 13:05   [Ignorovat]   [# 21]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
SmidliDMboy / 12.7.2010 o 18:00

Jen opravuji ten link na PČR (mi ten původní od pampeliny nešel).


Renata Arabaszová alias Siouxsie už není v pátrání. Takže to o něčem svědčí.....

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 14.9.2010 o 20:21   [Ignorovat]   [# 22]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.9.10

Nemuzu pochopit, to zlo, co ve vas je… chapu, ze nekterym z vas zpusobila znacne ujmy ( jak fyzicke, tak psychicke ), ale prat ji takovyhle veci? kua zijeme v dobe, kdy jsou plne noviny, internet, filmy o tom, co clovek muze udelat, kdyz je ve srackach… vrazdi, krade, podvadi… Nebylo by lepsi pripustit si tuhkle moznost?? Ze treba byla v nejakym pruseru a resila to takhle? Vubec to neni pekny, co ctu, ale ruku na srdce, kdo z nas vi, jak by se zachoval, kdyby mel maler… Absolutne neobhajuju jeji ciny, ale odsuzuju vase kecy… Prat ji tolik hnusnejch veci…  Ja si jen preju, aby byla nazivu a jednou tohle vsechno napravila, protoze neverim, ze je zly clovek.

Profil
 
 
Posláno: 15.9.2010 o 6:51   [Ignorovat]   [# 23]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
Martina25 / 14.9.2010 o 20:21

Nemuzu pochopit, to zlo, co ve vas je… chapu, ze nekterym z vas zpusobila znacne ujmy ( jak fyzicke, tak psychicke ), ale prat ji takovyhle veci? kua zijeme v dobe, kdy jsou plne noviny, internet, filmy o tom, co clovek muze udelat, kdyz je ve srackach… vrazdi, krade, podvadi… Nebylo by lepsi pripustit si tuhkle moznost?? Ze treba byla v nejakym pruseru a resila to takhle? Vubec to neni pekny, co ctu, ale ruku na srdce, kdo z nas vi, jak by se zachoval, kdyby mel maler… Absolutne neobhajuju jeji ciny, ale odsuzuju vase kecy… Prat ji tolik hnusnejch veci…  Ja si jen preju, aby byla nazivu a jednou tohle vsechno napravila, protoze neverim, ze je zly clovek.

Než někoho tady budeš odsuzovat za blbé kecy jak ty říkáš, tak ti doporučuji přečíst si pořádně celé toto audítko od začátku. Já sám za sebe vím že kdybych byl ve stejném průseru co ona NIKDY bych to neřešil tímto způsobem pač nepodvedla cizí lidi ale své kamarády. Už když jsem začal tušit že ani lístky na koncerty co nám měla zajistit ani peníze pro nás nemá snažil jsem se s ní domluvit nějaké splátky a tak. Z mé strany jsem podnikl maximum pro to aby jsme se dohodli. Ona však na nic nereagovala a po anglicku se vytratila. To je fakt skvělé řešení. A jen tak mimichodem já ted zrovna ve “sračkách” tak trošku lítám a kdybych dostal zpět 9000 kč co mě a kámošovi dluží a které podle mě už nikdy neuvidíme tak budu z toho venku. Co bych jí tedy měl přát ??

[ Editovat: Krieger; 15.9.2010 o 6:59]
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 15.9.2010 o 8:56   [Ignorovat]   [# 24]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.9.10

Pochopitelne jsem cetla cele auditko, dokonce dvakrat, protoze jsem tomu nemohla uverit. Ano, mas samozrejme pravdu, podvedla kamarady, prijde mi to jako velka svinarna, ale i tak me ji proste lito je a urcite bude, minimalne do te doby, nez se dozvim, co s ni je a jake k tomu mela duvody… Ja se jen divim tomu, ze tady neni nikdo, kdo by projevil aspon trochu smutku.. Vy si nadavejte jak chcete, Vas okradla.. ale vsechny prece ne.

Profil
 
 
Posláno: 15.9.2010 o 9:45   [Ignorovat]   [# 25]
Home
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 110
Registrovaný: 18.12.07
Martina25 / 15.9.2010 o 8:56

Pochopitelne jsem cetla cele auditko, dokonce dvakrat, protoze jsem tomu nemohla uverit. Ano, mas samozrejme pravdu, podvedla kamarady, prijde mi to jako velka svinarna, ale i tak me ji proste lito je a urcite bude, minimalne do te doby, nez se dozvim, co s ni je a jake k tomu mela duvody… Ja se jen divim tomu, ze tady neni nikdo, kdo by projevil aspon trochu smutku.. Vy si nadavejte jak chcete, Vas okradla.. ale vsechny prece ne.

Bohužel nejsi jediná kdo tomu tady nechtěl věřit že to co se zde píše je pravda. Setkal jsem se s názory několika lidí kteří mi tvrdili že jsme si to celé vymysleli pač to by Renata nikdy neudělala. Už je to jedno. Ćlověk se poučil a život jde dál. Peníze už stejně nikdy neuvidím tak co. A Pokud se Renata jednou objeví a splatí mi dluh třeba jí to i odpustím….

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 15.9.2010 o 13:55   [Ignorovat]   [# 26]
Clean
Ikona: pampelina
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 66
Registrovaný: 30.3.09
Martina25 / 14.9.2010 o 20:21

Nemuzu pochopit, to zlo, co ve vas je… chapu, ze nekterym z vas zpusobila znacne ujmy ( jak fyzicke, tak psychicke ), ale prat ji takovyhle veci? kua zijeme v dobe, kdy jsou plne noviny, internet, filmy o tom, co clovek muze udelat, kdyz je ve srackach… vrazdi, krade, podvadi… Nebylo by lepsi pripustit si tuhkle moznost?? Ze treba byla v nejakym pruseru a resila to takhle? Vubec to neni pekny, co ctu, ale ruku na srdce, kdo z nas vi, jak by se zachoval, kdyby mel maler… Absolutne neobhajuju jeji ciny, ale odsuzuju vase kecy… Prat ji tolik hnusnejch veci…  Ja si jen preju, aby byla nazivu a jednou tohle vsechno napravila, protoze neverim, ze je zly clovek.

no docela šok co tu píšeš. Hele kdyby to byl jeden či dva lidi. Renata však podvedla mnohem víc lidí a je tam za dost peněz. Mě osobně jsou peníze ukradený ,jsou to jen peníze!! Nad těma   mávneš ruku a smíříš se ,že je nikdy nedostaneš. Ale co psychická újma?? Následky,které si neseš ??
Já s kamarádkou jsem do poslední chvíle věřila,že Renata k hale přijede i s lítkama.Do poslední chvíle nám psala,že je na cestě. Její LŽI nás nechávaly pořád v naději( protože jsme věřily že je to pravda). Chtěla bych, aby jsi viděla co jsme před halou prožívaly. Co svým chováním způsobila !!! Málem nás odvezla sanitka po zjištění,že máme pár minut do otevření bran a Renata s lístkama nikde !!!
Já jí přeju stejné zlo,které ONA provedla nám všem. Takže si myslím,že docela spravedlivé,nemyslíš???

[ Editovat: pampelina; 15.9.2010 o 14:23]
Profil
 
 
Posláno: 15.9.2010 o 15:58   [Ignorovat]   [# 27]
Ice Machine
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 14.9.10
pampelina / 15.9.2010 o 13:55
Martina25 / 14.9.2010 o 20:21

Nemuzu pochopit, to zlo, co ve vas je… chapu, ze nekterym z vas zpusobila znacne ujmy ( jak fyzicke, tak psychicke ), ale prat ji takovyhle veci? kua zijeme v dobe, kdy jsou plne noviny, internet, filmy o tom, co clovek muze udelat, kdyz je ve srackach… vrazdi, krade, podvadi… Nebylo by lepsi pripustit si tuhkle moznost?? Ze treba byla v nejakym pruseru a resila to takhle? Vubec to neni pekny, co ctu, ale ruku na srdce, kdo z nas vi, jak by se zachoval, kdyby mel maler… Absolutne neobhajuju jeji ciny, ale odsuzuju vase kecy… Prat ji tolik hnusnejch veci…  Ja si jen preju, aby byla nazivu a jednou tohle vsechno napravila, protoze neverim, ze je zly clovek.

no docela šok co tu píšeš. Hele kdyby to byl jeden či dva lidi. Renata však podvedla mnohem víc lidí a je tam za dost peněz. Mě osobně jsou peníze ukradený ,jsou to jen peníze!! Nad těma   mávneš ruku a smíříš se ,že je nikdy nedostaneš. Ale co psychická újma?? Následky,které si neseš ??
Já s kamarádkou jsem do poslední chvíle věřila,že Renata k hale přijede i s lítkama.Do poslední chvíle nám psala,že je na cestě. Její LŽI nás nechávaly pořád v naději( protože jsme věřily že je to pravda). Chtěla bych, aby jsi viděla co jsme před halou prožívaly. Co svým chováním způsobila !!! Málem nás odvezla sanitka po zjištění,že máme pár minut do otevření bran a Renata s lístkama nikde !!!
Já jí přeju stejné zlo,které ONA provedla nám všem. Takže si myslím,že docela spravedlivé,nemyslíš???

Chapu tvoje rozohneni, nedovedu si vubec predstavit, co jste musely zazivat.. Ja nerozumim tomu, co ji k tomuhle vedlo, samozrejme kazdej pise, ze by se zachoval jinak. Ale ja to beru tak, ze jde proste s odstupem casu jen o penize, konzert atd. CIMZ JI NEOMLOUVAM! Jen to proste beru tak, ze bych rada vedela, co ji k tomuhle vedlo, jestli je v poradku a pak bych si o tom udelala nazor.. A jestli jde o to, ze ji prejes to same, ze je to spravedlive.. Kazdy na tohle mame jiny nazor. Muj nazor je takovy, ze zlo nejde oplacet zlem. Jak by to asi na svete vypadalo? Ja ji spis preju, aby byla v poradku a napravila to, co zpusobila. Je mi lito vas vsech, podvedenych ale i ji.. Nechci se tady s nikym hadat, nepatri to sem, ja sem se jen musela ozvat, protoze mi bylo lito, ze se ji nezastal vubec nikdo a jak uz jsem psala, neublizila preci vsem.

Profil
 
 
   
2 z 2
2
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy