Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
5 z 11
5
CAMOUFLAGE
Posláno: 10.3.2015 o 21:02   [Ignorovat]   [# 61]
Walking In My Shoes
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 97
Registrovaný: 24.1.10

Camouflage-Greyscale.Dlouhých 9 let kapela nevydala řadovou desku.Je to návrat ve velkém stylu.Greyscale to je učebnicový příklad toho jak se dělá fenomenální synthpop.Jsou silnější než kdy předtím.Náhravka pusobí kompaktně umocněna bravurní produkcí.Jejich doménou vždy byla neskutečná hitovost doplněná elektronickou melancholií.Greyscale nabízí velké množství skladeb které mají hitové ambice a singlový potenciál.Už uvodní Shine mluví za vše.Deska pusobí naprosto vyrovnaně a nachází několik hudebních vrcholu jako např. End of the words.Monumentální skladba ze které doslova mrazí.9 let čekání stálo za to a pevně doufám slovy Markuse Meyna že na příští nahrávku nebudeme tak dlouho čekat.Smekám pánové Markusi,Heiko a Olivere

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 22:20   [Ignorovat]   [# 62]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Zvláštní pocit po takové dlouhé době držet v rukách NOVÉ ještě zabalené CD od Camouflage Greyscale. Obal je stylový, fotky v bukletu trochu zvláštní, na jedné Marcus vypadá hodně starší:-)
Dávám do přehrávače, sluchátka na uších, ve sklence dobré pití a jdeme na to. Shine je právoplatně pilotní singl, hit jako prase. Následuje Laughing, jako by tu kluci naznačovali co nás čeká. Paradoxem je, že tu použili pedálovou kytaru, která tam ale sedí jako prdel na hrnec. Další je In The Cloud, pro mne nejlepší song zpívaný Oliverem, kterému ale šlape na paty Hamful z alba Sensor. Tak a je tu první vrchol alba: Count of Me s Peterem Heppnerem. Měl by to být další singl. Neuvěřitelně pozitivní hudba a poprvé husina jako blázen. Teď malá pauzička Greyscale, následovaná další skladbou s Oliverem Still. Tyhle dvě, jako by tam byly proto, aby člověk nabral síly na to co přijde. Skladby Misery, Leave Your Room Behind, Light Grey, If… End Of Words a Dark Grey jsou geniálně zasazeny do sebe. Nechávám se unášet krystalicky čistou melodickou elektronikou která graduje v songu End of Words. Druhý a ještě vyšší vrchol alba.V tuto chvíli vůbec nelituji toho dlouhého čekání na novou desku. Husinu během těchto šesti songů mám skoro pořád a přemýšlím nad tím jak to bude znít na koncertě a co nám hošani přichystají na dalším albu. I’ll Find beru jako bonus, ale dobrý, vzhledem k tomu, že klasické CD bude jen o 12 skladbách. Ale možná se pletu a chybět pak bude nějaká jiná skladba.
Jen více takových melodiemi protkaných desek, které nás utvrdí v tom, že synťáky jsou tu proto, aby nás posadily na prdel a zároveň nutily tou prdelí hýbat:-)
Kloubouk dolů Heiko, Olivere a hlavně Tobě Marcusi.

Profil
 
 
Posláno: 10.3.2015 o 22:54   [Ignorovat]   [# 63]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Wait, oh yes wait a minute mister postman
Wait, wait mister postman

Mister postman look and see
Is there a letter in your bag for me
I been waiting a long long time

Profil
 
 
Posláno: 12.3.2015 o 21:20   [Ignorovat]   [# 64]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Lidi pište, jak jste z té desky v prdeli. grin

Profil
 
 
Posláno: 12.3.2015 o 21:25   [Ignorovat]   [# 65]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Jsem z ní v prdeli. Napíšu to jednoznačně, jsem z ní stejně v prdeli jako z Delty Machine.

Profil
 
 
Posláno: 14.3.2015 o 17:54   [Ignorovat]   [# 66]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

Misery, Shine, Count on Me, Laughing, Enf of the Words, If… , Still, In the Cloud - naprosté pecky, obzvláště bych vyzdvihl Misery. Překvapivě píseň If… má chybět v celosvětovém releasu alba 27.3., což nechápu. No asi ten bonus pro německé vydání 6.3. musel být těžšího kalibru, než kdyby tam dali navíc třeba dvouminutovou instrumentálku. Vidím to na recenzi, jen k tomu budu potřebovat trochu času a klidu.

Profil
 
 
Posláno: 14.3.2015 o 21:16   [Ignorovat]   [# 67]
Clean
Ikona: honza88dm
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 77
Registrovaný: 7.2.11

Deska je výborná, ale zatím nehodnotím jednotlivé skladby. Jsem rád, že se klukům ta deska povedla a vůbec nepochybuju, že tour bude úspěšná, protože na takovým materiálu se dá stavět grin. Recenzi přenechávám Ringovi, ale až to dostanu víc pod kůži, tak sem napíšu své oblíbené skladby.

Profil
 
 
Posláno: 14.3.2015 o 23:39   [Ignorovat]   [# 68]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Greyscale je geniální, mnohé dokazující deska:-)

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2015 o 9:24   [Ignorovat]   [# 69]
Clean
Ikona: honza88dm
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 77
Registrovaný: 7.2.11

Ta deska je vážně výborná, ale poslouchám dál. Slovy klasiků Just Can´t Get Enough :-D

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2015 o 12:38   [Ignorovat]   [# 70]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Tak jsem dnes přišel na to, že tam v té své recenzi mám pěknou botu grin Zmiňovaný Hamful z alba senzor samozřejmě nezpívá Oliver, ale Marcus. Měl jsem na mysli Here She Comes, která je na Senzoru hned za Hamful:-)

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2015 o 20:35   [Ignorovat]   [# 71]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

In Cloud - děcka, soustřeďte se při poslechu na tu basovou elektronickou linku. To je něco neskutečného. Pro mně jedna z nej písní nazpívaná Oliverem.

Na rovinu, jsem z toho alba fakt připosrán:-D

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2015 o 20:56   [Ignorovat]   [# 72]
Clean
Ikona: honza88dm
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 77
Registrovaný: 7.2.11

In The Cloud, Still, Leave Your Room Behind a End Of Words, tak to jsou momentálně mé nejoblíbenější a pro mě nejsilnější skladby. Je jasné, že každý to budeme mít trochu jinak, ale ta deska je fantastická. Camouflage pospojovali to nejlepší co umí a vypadla z toho tahle super deska. Takže vinyl to jistí, kupuju jak to bude k dispozici.

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2015 o 21:01   [Ignorovat]   [# 73]
Home
Ikona: Ringo
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 116
Registrovaný: 30.10.12

všechny skladby super, ale řeknu svou absolutní jedničku a tou je Misery

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2015 o 21:10   [Ignorovat]   [# 74]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Přiznám se, že Shine už někdy i přeskočím. Trochu jsem to přehnal s tím posloucháním po vydání singlu:-)
Jinak In The Cloud, Cont On Me, Misery, Leave Your Room Behind a End Of Words jsou skvělé, ale momentálně se mi nejvíc líbí Laughing a If..

Profil
 
 
Posláno: 15.3.2015 o 21:13   [Ignorovat]   [# 75]
Walking In My Shoes
Ikona: Marek Raška
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 82
Registrovaný: 12.12.09

Jo a co je s tím Dangerousem? Nějak si dává na čas grin Buď je z té placky hotový a nechce to přiznat a nebo to je u něho propadák a je mu blbý nám tu euforii tady kazit grin

Profil
 
 
   
5 z 11
5
 
‹‹ BONG      Hudební tipy ››

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy