Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Písnička, která rozhodla o lásce k muzice DM na celý život.
Posláno: 7.4.2016 o 19:34   [Ignorovat]
Ice Machine
Ikona: Veselá mrkew
Hodnocení
Celkem příspěvků: 1
Registrovaný: 2.3.16

Dnes mám lehce nostalgicky večer s muzikou DM, tak vzpomínám na první setkání s písničkami DM - pro mě to byla nejdřív klasika diskoték People are People, potom Master and Servant, ale když jsem uslyšela A question of time, tak už nebylo cesty zpět. Zajímalo by mě, co učarovalo ostatní?

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2016 o 19:07   [Ignorovat]   [# 1]
Administrátor
Ikona: Dangerous
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 672
Registrovaný: 27.11.07

U mě to byl rok 1987 a skladba Strangelove, a následně celá alba Black Celebration & Music For The Masses. Ale tou první zlomovou skladbou v mých v podstatě pre-pubertálních 11 letech byla skutečně Strangelove. Komunistická ČST sice nevysílala Corbijnův klip, ale občas po skončení či v přestávkách sportovních přenosů, v pořadu Melodie ze zahraničí, či v TKM šoupla Strangelove z Peter’s Pop Show. Dokonce, když se v televizi poprvé objevil slovenský hudební pořad Videoruleta, předchůdce Rhytmicku, tak Strangelove byla hned od začátku schovaná pod číslem 2…takže už skoro třicet let trvající láska k dM…

[ Editovat: Dangerous; 29.4.2016 o 19:09]
 Podpis 

Stay Dangerous.

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2016 o 19:43   [Ignorovat]   [# 2]
Ice Machine
Ikona: MassesDM
Hodnocení
Celkem příspěvků: 1
Registrovaný: 11.2.16

Tak u mě zas jednoho dne prolétla uchem Master a jejich klip,který mě naprosto dostal.
Bylo mě okolo 13 let a několik večerů jsem usínal stím,že jsem nadčlověk.
Pak jeden tip říkal,že má mega ploužák,kde jede vlak.Poslouchali jsme to asi jako když jsem poprvé viděl Evil Dead a pak jsme zjistili,že já i on milujeme stejnou kapelu.
Pak mě kamarád,který měl přísun z NSR nahrál na TDK a BASF desky DM a tam jsem našel Everything a Shake a tím bylo jasno,kdo jsem.
V době vydání BC jsem byl už Dejv ala fansblazen grin

Profil
 
 
Posláno: 29.4.2016 o 20:26   [Ignorovat]   [# 3]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

U mě to bylo albem Music For…, nedokážu říct jen jednu píseň, pardon. Motá se mi do toho AQoL a Stripped z BC. Tenkrát mi bylo asi 14. let, když jsem je zachytil… Nejsem úplně veterán wink ale jakožto ročník 1974 mi ve čtrnácti snad ani nic jiného nezbylo… Z prázdninových tlampačů u Balatonu tehdá vyřvávali buzeranti z Pet Shop Boys ( jak pěkné oproti domácím Krokům Franty Janečka a jeho ( klonů ) koňů...), doma pro změnu zas umašťění a ožralí metaláci všeho druhu, nablejskaní veksláci před Tuzexem jako kontrast… Doba úplně na piču, všechno na vyližprdel. A pak to přišlo jako prozření... Závislost na doživotí, za kterou dodnes děkuju!!! smile DEPECHE MODE smile

 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 26.7.2016 o 7:39   [Ignorovat]   [# 4]
Lie To Me
Ikona: dozi
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 38
Registrovaný: 11.12.09

Shake The Disease,jako dneska si pamatuju když mě to sestřenka pustila z kazeťáku.A potom na brigádě na bramborách spolužák přitáhl kazetu s deskou Black Celebration a bylo rozhodnuto!

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy