Depeche Mode Cz
Oficiální fanklub skupiny Depeche Mode pro Českou a Slovenskou republiku

Soukromá zóna


Hlavní navigace




   
 
Zvířátka
Posláno: 19.7.2008 o 10:09   [Ignorovat]
Ice Machine
Ikona: twiggy
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 17.7.08

Nesmíme zapomínat na čtyřnohé miláčky, tak se pochlubte svými mazlíčky nebo i těmi cizími…...

Profil
 
 
Posláno: 19.7.2008 o 10:35   [Ignorovat]   [# 1]
Ice Machine
Ikona: twiggy
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 17.7.08

takže já si dovolím začít a pochlubit se s vým mazlíkem…
https://www.youtube.com/watch?v=pFlfMJafS68

Profil
 
 
Posláno: 10.8.2008 o 16:47   [Ignorovat]   [# 2]
Ice Machine
Ikona: blacklive
Hodnocení
Celkem příspěvků: 0
Registrovaný: 9.1.08

tot je moje láska-v nemoci i ve zdraví dokud nás smrt nerozdělí:):)
**Lovu Zdar**

 Obrázkové přílohy  SP_A1272.jpg
Profil
 
 
Posláno: 8.10.2012 o 8:58   [Ignorovat]   [# 3]
Revolution
Ikona: DoMunug
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 1866
Registrovaný: 8.6.12

Ahoj, také přidám špendlík na nástěnku a přípíchnu sem svého labradůrka…

 Obrázkové přílohy  PsCanvas9.jpg
 Podpis 
Profil
 
 
Posláno: 22.6.2016 o 21:00   [Ignorovat]   [# 4]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Musím popsat co se mi právě stalo :)

Na dvoře mi vychovává své mladé párek vlaštovek. V hnízdě mají 3 teenegery. Už brzo vyletí z hnízda, už se tam skoro nevejdou. Před chvílí mě přilákaly obě vlaštovky - rodiče na dvůr svým typickým výstražným křikem, který už velmi dobře znám. Šel jsem se tedy za nimi podívat co se děje,  když tak křičí ....byl jsem zvědavý.. že by kočka? Vyvádí  a křičí stejně, když  vidí kočku. Vlaštovky seděly na okapu střechy nad dveřmi do dvora kousek nade mnou, normálně bývají krotké a jsou na mne zvyklé, ale tentokrát obě nervózně poskakují po okapu ... koukám nad ně na střechu a nic tam není.. žádná kočka. Tak co je tak vylekalo? Najednou jsem uslyšel kvůli čemu vyvolaly poplach .... pod nimi se něco začalo mlýt ve svodu z okapu. Typický zvuk mlácení křídel uvízlého ptáka. Podívám se směrem k jejich hnízdu, které je pod střechou a koukají na mě tři jejich mláďata..hmm.. takže jsou komplet. Zajdu do dílny pro kleště a svod z okapu odmontuji, nahnu jej bokem a vyletí z něj mladý vrabec a těžce oddychuje kousek vedle mne na okně. Vlaštovky jsou viditelně zklidněné a protože se začíná stmívat v klidu letí na vikýř, kde obvykle přenocovávají. Své  hnízdo z něj mají  na dohled. Vidí  i na vrabce na okně, který  po chvíli odlétá. Tak namontuji zpět svod okapu a jdu to sem napsat ... :)  Nic moc se zas tak nestalo, jen dvě vlaštovky zachránily život jednoho vrabce. :)

Profil
 
 
Posláno: 23.6.2016 o 8:19   [Ignorovat]   [# 5]
Suffer Well
Ikona: little 33
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 164
Registrovaný: 27.6.09

Krásný příběh…ty bláho, kdo by to byl řekl, jak jsou chytré! Máte evidentně vypracované soužití plné důvěry. Inteligentní šikulky. ...a to kdyby ještě věděly, že se navíc staly hrdiny příběhu na stránkách dm.cz, to by teprve nosily zobáček nahoru grin....

 Podpis 

Love is all I want

Profil
 
 
Posláno: 25.6.2016 o 10:41   [Ignorovat]   [# 6]
Home
Ikona: Pavel.Z
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Celkem příspěvků: 117
Registrovaný: 28.3.09

Tři mláďata už vyletěla vstříc světu a hnízdo je prázdné. O stavu vrabce nemám zprávy smile

Profil
 
 
   
 
 

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Moduly, platobné brány a preklady pre PrestaShop

Tvorba e-shopov a webových stránok

Internetové stránky a e-shopy